Πρόσβαση στην σχολή μου

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Δεν αστειεύομαι και με ενδιαφέρει αρκετά το αντικείμενο αλλά ειναι 3 ώρες κάθε μέρα και αρκετά μεγάλη η ταλαιπωρία και δεν ξέρω κατά πόσο θα με βοηθήσει να παρακολουθώ ή όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Εντάξει με τέτοια σχολή που επέλεξες έχεις το πλεονέκτημα να διαβάζεις μέσα στο λεωφορείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν αστειεύομαι και με ενδιαφέρει αρκετά το αντικείμενο αλλά ειναι 3 ώρες κάθε μέρα και αρκετά μεγάλη η ταλαιπωρία και δεν ξέρω κατά πόσο θα με βοηθήσει να παρακολουθώ ή όχι

Μπορείς να μην τα παρακολουθείς όλα, αλλά τα πιο απαιτητικά ή δύσκολα. Μην χάσεις πάντως επαφή με την σχολή, έτσι θα την πας την δουλειά 4 χρόνια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Και εγώ μιάμιση ώρα θέλω για την σχολή μου. :P
Νομίζω με κατάλληλο προγραμματισμό μπορείς να τα καταφέρεις, και να διαβάζεις και όλα.
Γνωρίζω το πρόγραμμά σας, δεν είναι δα και τόσο απαιτητικό τουλάχιστον για το πρώτο εξαμηνο.

Φυσικά δεν αξίζει να μην ασχοληθείς και να τα παρατήσεις.
Αποτελεί δική σου επιλογή το Ιστορικό-Αρχαιολογικό.
Να 'το θυμάσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top