Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πρώτον, μικρέ σιντ αυτή είναι η κανονική μου ώρα στο στέκι (περα από όλες τις άλλες ;p)
είναι η ώρα που χαζεύω χωρίς κανένας να διαταράσσει την ηρεμία μου. δηλαδή να γράφει ποστ που σε κάθε ανανέωση μου γεμίζουν τη λίστα κι άλλο :X
έχουμε όλοι τα βίτσια μας :happy:

βρε συ ξέρεις από πότε έχω να κοιμηθώ πριν τις τρεις? από χθές :happy:

σοβαρά τώρα, έλειπα απλώς λόγω εξεταστικής και επειδή ήθελα να περάσω κάποια "βαριά" μαθήματα. τελικά μάλλον μόνο με Στοιχεία και Θερμοδυναμική οφφ δε λιστ, θα τη βγάλω και θα λέω κι ευχαριστώ.. :worry:


Μαρουλά; :D ο μι τζι
μόνο 100 σελίδες; καλά είσαι. πφφ αυτή γραμμική άλγεβρα μας στοιχειώνει
έχει έτοιμες σημειώσεις το γραμμικό;;!! :confused::hmm:

εσύ τι κάνεις ξύπνιος;;



φααινν :D

πρέπει να κοιμηθώ, και να σηκωθώ μέσα σε τρεις ώρες
ευτυχώς μετά μπορώ να γυρίσω να ξανακοιμηθώ- το ωραίο του να μην υπάρχει πουθενά στο πρόγραμμα η σχολή
! αχχ
1.πρέπει να σηκωθείς σε 3 ώρες ;:confused: τότε τι να το κάνεις που τελείωσε η εξεταστική ;:P
2.καλά θα σιωπήσω , να μην διαταράζεται η ησυχία σου και να μην χρειάζεται ανανέωση το στέκι - πάω να παίξω αλλού με τα κουβαδάκια μου
3.καλά όχι και βαρύ η θερμοδυναμική - τα στοιχεία πάλι , υπέρβαρα :mad:
3.δεν έχει σημειώσεις για γραμμική άλγεβρα ή τουλάχιστον δεν το ξέρω εγώ , αλλά για πολλά άλλα μαθήματα έχουνε πάει καλοί φοιτητές και έχουνε πουλήσει τις σημειώσεις που κρατούσανε - την αγοράζεις για καμιά 10αριά ευρά - συνήθως είναι καλύτερες από κόμματος αλλά καμιά φορά είναι οι ίδιες ακριβώς :worry:
4.άκου μικρός ο σιντ , άκου τι κάνω τέτοια ώρα

σίγουρα το βράδυ δεν φτιάχτηκε για να κοιμάμαι εγώ , άσε που τώρα έχω γεμίσει μπαταρίες , αντέχω ακόμ........:yawn::yawn::yawn::yawn::yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1.πρέπει να σηκωθείς σε 3 ώρες ;:confused: τότε τι να το κάνεις που τελείωσε η εξεταστική ;:P
2.καλά θα σιωπήσω , να μην διαταράζεται η ησυχία σου και να μην χρειάζεται ανανέωση το στέκι - πάω να παίξω αλλού με τα κουβαδάκια μου
3.καλά όχι και βαρύ η θερμοδυναμική - τα στοιχεία πάλι , υπέρβαρα :mad:
3.δεν έχει σημειώσεις για γραμμική άλγεβρα ή τουλάχιστον δεν το ξέρω εγώ , αλλά για πολλά άλλα μαθήματα έχουνε πάει καλοί φοιτητές και έχουνε πουλήσει τις σημειώσεις που κρατούσανε - την αγοράζεις για καμιά 10αριά ευρά - συνήθως είναι καλύτερες από κόμματος αλλά καμιά φορά είναι οι ίδιες ακριβώς :worry:
4.άκου μικρός ο σιντ , άκου τι κάνω τέτοια ώρα

σίγουρα το βράδυ δεν φτιάχτηκε για να κοιμάμαι εγώ , άσε που τώρα έχω γεμίσει μπαταρίες , αντέχω ακόμ........:yawn::yawn::yawn::yawn::yawn:

1. ε ναι.. είμαι λίγο ανάποδη, κοιμάμαι όταν δεν πρέπει και ξυπνάω ..επίσης όταν δεν πρέπει :happy:
2. αχου τι καλό παιζί! τα κουβαδάκια σου και δρόμο ;p
3. μπα. πιο υπέρβαρο μου φάνηκε η θερμοδυναμική. είχα διαβάσει όλο το φούξια :redface: γκαρούτσο πέρυσι, μα είχα αφήσει τις ασκήσεις στις τελευταίες 20 σελίδες.. turns out ότι μόνο αυτές χρειάζονταν :X
4. χμ.. χμου. γραμμική άλγεβρα χρωστάω (και θα χρωστάω :(, την έχω πάρει εξ αρχής με κακό μάτι και το τρανσφερ του Μαρουλά στη σχολή μου δε βοήθησε να αλλάξει αυτό..)
5. χεχε, άντε νάνι να πάρεις το πρωί τον προαστιακό σου, να πας στο χωριό σου :console:

..να γλιτώσουμε κι εμείς για κανα μήνα. ;p
(ακόμα κι εσύ διακοπές χρειάζεσαι, δε μπορεί!
:S)


Καλό καλοκαίρι σιντάκο :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Καλημέρα! Μόλις ξύπνησα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
χα , πάω για δουλειά και ουχί για διακοπές πάντως μια ώρα ύπνου στον προαστιακό είναι ότι πρέπει .

δεν θα γλιτώσετε (ακόμα) αλλά μπορείτε βέβαια να πάτε εσείς διακοπές και ούτε γάτα ούτε ζημιά

κατα τα άλλα είμαι σίγουρος ότι αν κάναμε έναν έρανο στο στεκι , για να με ξεφορτωθείτε θα μαζευότανε χαλαρά κάνα 10χιλιαρο να τα πάρω και να σας αδειάσω την γωνιά:cry_x:

επίσης είμαι σίγουρος ότι πρέπει να ετοιμάζεις σιγά σιγά την κορνίζα για το πτυχίο σου

αύριο πάλι εδώ θα μαι αλλά μια και ευχήθηκες , αντεύχομαι επίσης καλό καλοκαίρι

οδηγίες για την παραλία :
αντιηλιακό
σκιά
καπέλα

και ΟΧΙ ΒΙΒΛΙΑ

καλές διακοπέςςς λέμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
κατα τα άλλα είμαι σίγουρος ότι αν κάναμε έναν έρανο στο στεκι , για να με ξεφορτωθείτε θα μαζευότανε χαλαρά κάνα 10χιλιαρο να τα πάρω και να σας αδειάσω την γωνιά:cry_x:

όχι ρε σιντάκο μην τα λες αυτά τα πράματα :cry_x:

εμείς ποτέ δεν θα πληρώναμε για κάτι τέτοιο

γιατί δεν υπάρχει φράγκο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Καλημέρα! Μόλις ξύπνησα!:)

:confused::confused::confused::confused: ψαράς είσαι ; (και ξέρω και σε ποια παραλία:P)

όχι ρε σιντάκο μην τα λες αυτά τα πράματα :cry_x:

εμείς ποτέ δεν θα πληρώναμε για κάτι τέτοιο

γιατί δεν υπάρχει φράγκο. :P

ρεμπεσκέ ; γύρισες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ποιον ύπνο μου ρε ;
σου φαίνομαι για άνθρωπας που κοιμάται ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
ποιον ύπνο μου ρε ;
σου φαίνομαι για άνθρωπας που κοιμάται ;

αυτό να λέγεται.
5 και 20 είναι τώρα.
πότε πας για ύπνο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κοίτα την υπογραφή σου . Το ανθρωπάκι που πάνω του κάνουνε τραμπάλα αριστερά ο άγγελος και δεξιά ο διαβολάκος . Σε μένα δεν υπάρχουνε αυτοί οι 2 πάνω από το κεφάλι μου



































υπάρχει μόνο το βαρύ ξύλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Γ@μ@τη η υπογραφή όμως ε;;;

ούτε εσύ να μου την είχες προτείνει! :D

σκεφτόμουν να βάλω κανα βαθυστόχαστο απόφθεγμα :giveup:
αλλά μια μέρα βαριόμουν και έψαχνα στα smileys να περάσει η ώρα
και μόλις έπεσε τυχαία το μάτι μου στην τραμπάλα... άλλαξα γνώμη. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τώρα που έμαθα όλη αυτήν την ιστορία , θα κοιμηθώ ήσυχος



έντιτ : δεν μπορώ να λέω ψέματα - απλά αποφάσισα να ανοίξω το κλιματιστικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
καλημερα μισιε... τι εγινε κανεις παρτυ παλι και δεν μας καλεσες??:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
βασικά , δεν ήτανε ακριβώς πάρτυ - μια ταπεινή σύναξη της γενιάς των 700 ευρώ ήτανε . Επειδή δεν είχαμε λεφτά για σινεμά σνιφ σνιφ είπαμε να δούμε ένα ντιβιντί στο χομ σίνεμα με ντόμπλυ σαράαουντ με οθόνη 2 επί 2 μέτρα .
Τα παιδιά δεν είχανε λεφτά για ταξί και αναγκάστηκαν να πάρουνε το τρίτο αμάξι του πατέρα τους που δεν έχεις ούτε καν πίσω ηλεκτρικά παράθυρα και πρέπει να το κάνεις με το χέρι (μπιαχ) .
Εγώ να φανταστείς δεν είχα καν φαγητό στο σπίτι - την τελευταία φορά που πήγα στην λαϊκή και στο σούπερ μάρκετ παραλίγο να πάθω εγκεφαλικό από τις τιμές , για ποιον μας πέρασες κύριος για τον Ωνάση ; Έτσι αναγκαστήκαμε να πάρουμε ντελίβερυ , από γνωστή εταιρεία πίτσας που στην μία πίτσα δίνει την άλλη δώρο και η μία πίτσα κάνει όσο τρεις κανονικές . Ξεροσφύρι δεν έλεγε και μπύρες από περίπτερο πια για να πάρεις θες πιστωτική οπότε έφερα από την κουζίνα το βαρελάκι κρύας μπύρας του μπαμπά , δώσαμε κάτι παραπάνω αλλά φχαριστιέσαι βρε παιδί μου .
Να μην στα πολυλογώ μουλάιτ μου όχι γιατί σε λυπάμαι αλλά γιατί βιάζομαι , μια τυπική βραδιά άφραγκων φοιτητών ήτανε περιορισμένων ακόμα και από τους γείτονες που ακούγονταν να φωνάζουνε σαν δαιμονισμένοι - στην αρχή δεν τους άκουγα αλλά όταν χαμήλωσα τον ενισχυτή της ηλεκτρικής κιθάρας του μάρκου που συνόδευε εμένα στα ντραμς κάτι πήρε το αυτί μου
Μια ταινία είδαμε , μουσικούλα παίξαμε , είπαμε τις χαζομάρες μας και θα το διαλούσαμε εκεί μια χαρά αν τα κορίτσια δεν μεθούσανε οι χαζές
Τι πράγμα και αυτό μόλις φοιτητέψει κάποιος , λες και για το πτυχίο θα του ζητήσουνε γνώσεις οινοχόου - εγώ 2 ουίσκια έβγαλα από την κάβα αλλά καθαρά από ευγένεια εξάλλου ο μάρκος είχε φέρει ήδη βότκες

π.σ. Ο πατέρας της Άννας λέει στον Μάρκο ότι αν του γκάστρωσε την κόρη θα τον πνίξει με τα ίδια του τα χέρια - ο πατέρας της Μαρίας με άρπαξε και με φίλησε με χαρά - είχε δει πρώτα το ρετιρέ μας

π.σ.2 Η Μαρία λέει ότι θέλει λίγο χρόνο μόνη - γυναίκες . Ο Μάρκος είπε το ίδιο στην Άννα - τον μπαγάσα του έκατσε μια καλή σήμερα το πρωί καθώς συζητούσαμε αν πρέπει να πιάσουμε δουλειά σε ένα άφτερ - κανονικά θα έπρεπε να προσεγγίσω την Άννα αλλά σήμερα νιώθω τόσο κενός . Δεν έχω καν όρεξη να μαζέψω το σπίτι από τον χθεσινό χαμό - ίσως πω στην μαμά να φωνάξει την γυναίκα που την βοηθάει στην δουλειές .
Βασικά αυτό λέμε έξω - δεν την βοηθάει απλά γιατί η μητέρα μου κάθεται . Το έχω συζητήσει με τον μπαμπά αλλά μου είπε ότι τα σοβαρά θέματα συζητιούνται από τους άντρες αφού τελειώσει το τσαμπιονς λιγκ

π.σ.3 Θα γινόμουνα ίμο αλλά δεν μου πάει το μαύρο . Θα βρω όμως το χρώμα που μου πάει . Έχω χρόνο - καμιά φορά μοιάζει και με μία αιωνιότητα


σε φιλώ , σιντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe: αμα λεω εγω στα καλα δεν μας φωναζεις κατι ξερω:mad:

ευτυχως ομως εγω σ'εβλεπα γιατι ως γνωστον φεγγαροφωτο τις νυχτες σας προσεχω ολους μη μου παθετε κακο:redface: και επειδη ενγκρινω παιδι μου τις παρεες σου ειπα να σε αφησω να περασεις καλα χωρις παρεμβολες απο διαττοντες αστερες στη ζωη σου...

φιλικα μουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αχα - και είχα την αίσθηση ότι κάτι δεν πάει καλά . Μας έχει παρακολουθήσει με χιλιους δύο τρόπους αλλ΄αυτήν την φορά το παράκανε . Θα φύγω από το σπίτι , θα πάω με την πιστωτική να μείνω σε ένα ξενοδοχείο


π.σ. και αν είσαι φεγγαρόφωτο , τι κάνεις τέτοια ώρα ;

π.σ.2 καλό καλοκαίρι θα τα πούμε απόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο









































αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
δεν κοιμηθηκα παω σερυ...:whistle: σαν μερικους μερικους... αντε καλες διακοπες και αυριο τα λεμε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Φιλαράκο μου Σιντ, (χαχαχαχα...σύγνώμη!) είσαι αστείρευτος ποταμός ιλαρότητας...Αν γελάει και το μέσα σου όπως εγώ, μ' αυτά που γράφεις ώρες-ώρες, ε, τότε είσαι ένας "γκιουλ μπαξές"(ρώτα με κάποια ευκαιρία την Μουν...ξέρεις από ξένες γλώσσες το ατιμούλικο!)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εαν περάσω το τελευταίο μάθημα, θα βγάλω μια φωτό με στρίνγκ μόνο για σας! Και ναι έχω string, αλλά δεν το φοράω ούτε ήταν δικό μου! Για σας όμως θα κάνω μια εξαίρεση εξαιρετική!:P

Το μαθημα το περασες Λυκ!:devil:
Το στρινγκ θα το φορεσεις ωστε να το δουμε σε φωτο?!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top