Προτείνετε ή αναζητήστε κάποιο Software

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
wow!!!!ειστε τζιμανια και πολυ κατατοπιστικοι!!!!
ευχαριστω πολυ!!!:)Βασιλη να δεις που θα τα καταφερω κ μονη μου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Έχετε να προτείνετε κάποιο πρόγραμμα για δημιουργία αρχείων PDF; :hmm:
Με ενδιαφέρει κυρίως για να φτιάχνω αρχεία PDF με κείμενο (άρα ο editor να έχει δυνατότητες μορφοποίησης).

:)

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για free πρόγραμμα που να το κάνει απευθείας δεν έχω κάποιο στα υπόψη μου.Συνήθως μπορείς να το επεξεργάζεσαι σε κάποιο κειμενογράφο και μετά να το μετατρέπεις σε pdf.
Αυτό που χρησιμοποιώ εγώ είναι το pdfcreator.
Aν δε σε καλύπτει αυτό,εδώ έχει κι άλλα.

Γι αυτό που θες ,αν έχεις όρεξη να ασχοληθείς, θα σου πρότεινα να κοιτάξεις LaTeX.Μπορείς να κάνεις κανονικά pdf,παρουσιάσεις και τα μορφοποιείς όλα όπως θες.Το δύσκολο είναι ότι χρειάζεται να γράφεις κώδικα.Εδώ είναι η σελίδα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Bill και θα προσθέσω ότι αν σε βολεύει να φτιάχνεις κείμενα στο Word, μπορείς να τα μετατρέπεις μετά σε pdf. Για αυτό υπάρχει το επίσημο πρόγραμμα της Adobe στην professional έκδοση αλλά μπορείς να δεις και το post μου παραπάνω #187
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Το openoffice έχει ενσωματωμένη λειτουργία που αποθηκεύει κείμενο σαν pdf.;) Είναι πολύ καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Νομίζω κάποιος ζητούσε τρόπο να συγχρονίσει φακέλους μεταξύ 2 υπολογιστών, αλλά δεν βρίσκω που. Για όποιον ενδιαφέρεται λοιπόν:
Free Ways to Synchronize Folders Between Computers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για γενικό Benchmark, εκτός από το PCMarks τι άλλο υπάρχει;

Υπάρχει κανένα free;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,049 μηνύματα.
Παρακαλώ όποιος το έχει. Ψάχνω το RamType (εκμάθηση τυφλό σύστημα για πι σι του περιοδικού ΡΑΜ) την τελευταία έκδοση για ΧΡ

Και μια πολυ καλή ευκαιρία να ξεκολλήσετε (επιτέλους) απο τα windows με προορισμό Linux χωρίς να πάθετε νευρικο κλονισμό απο τις εργασίες που ξαφνικά ΔΕΝ θα μπορείτε να κάνετε

Open Office (αυτό που κάνει και μετατροπή σε PDF μεταξύ άλλων)

τρέμε bill Γατες :P έρχεται το τέλος σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Nα βρείτε και να εγκαταστήσετε τα tuneup tools 2008!
Θα κάνουν το pc σας να πετάει...




κλικ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ξέρει κάποιος ένα καλό πρόγραμμα με το οποίο να μπορώ να ανακτήσω σβησμένα αρχεία?Δεν εννοώ να τα έχω σβήσει εδώ και καιρό,αλλά για μικρό χρονικό διάστημα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ένα free είναι το restoration ή το Smart data recovery.

Σε περίπτωση που το έχεις , χρήσιμο είναι και το tuneUp Utilities.Στο 2008 έχει data recovery.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Get Vista's Best Features in XP

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βασικά μιας και δεν υπάρχει θέμα γιαυτό που θέλω να postάρω και επειδή μπορεί να φανεί χρήσιμο σε μερικούς:

10 things you can do when Windows XP wonʼt boot
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποιο free rip πρόγραμμα για να ριπάρω dvd σε συγκεκριμένη ανάλυση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποιο free rip πρόγραμμα για να ριπάρω dvd σε συγκεκριμένη ανάλυση;
Bρήκα: https://www.freewarezoom.com/archives/free-dvd-ripper


Και είναι και πολύ καλό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
παιδια δεν ξερω αν υπαρχει αλλα εγω θα σας εξηγησω τι θελω...:P:P:P
θελω ενα προγραμμα που να μικραινει την χωριτικοτητα των τραγουδιων!!!στο κινητο μου περναω τραγουδια απο τον υπολογιστη,αλλα πιανουν πολυ μνημη...5-6-7 MB συνηθως...πραγμα που ειναι λιγο υπερβολικο..μηπως λοιπον ξερετε καποιο προγραμμα που να μικραινει την χωριτικοτητα??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Υπάρχουν πάρα πολλά... Για να μην σε βαζω να κατεβάζεις κατι καινούριο να σε ρωτήσω... Το nero το εχεις εγκαταστησει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δεν το εχω εγκαταστησει αλλα το εχω σε cd αν ειναι θα το εγκαταστησω!!!για πες μετα τι πρεπει να κανω;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Μαζί με όλη την σουίτα nero υπάρχει και ένα προγραμματακι ονόματι nero wave editor



Το τρεχεις και μετά πας File - Open και μετά πας στο τραγούδι που θες να μικρύνεις και πατάς άνοιγμα..



Περιμένεις καποια δευτερόλεπτα μέχρι να δημιουργηθεί το peak file.

Μετα πας File - Save as , διαλέγεις σε ποιον φάκελο θες να σωθεί το νέο αρχείο (αυτό με το μικρότερο μέγεθος, γράφεις και με τι όνομα να σωθεί, επιλέγεις εκεί που λέει αποθήκευση ως - mp3, μετά πατάς options...Διαλέγεις constant bitrate 128 - πατάς οκ και μετά πατάς αποθήκευση....





Δες και τις εικόνες αν έχεις απορίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χιλια ευχαριστω...θα προσπαθησω να τα κανω.....αν εχω καμια απορια θα σας ενοχλησω παλι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top