[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

petrichor17

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αγγλική Φιλολογία ΕΚΠΑ με 20852 μόρια, σειρά 34! Συγχαρητήρια και καλές σπουδές σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haniagreenwar

Νεοφερμένος

Ο haniagreenwar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Βιολογικο ηρακλειου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gvenos79

Νεοφερμένος

Ο gvenos79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ας μου πει καποιος για την φοιτιτικη ζωη στον αγιο νικολαο..

Επειδη ειμαι απο Κρητη, θα σου πω το εξής: τους καλοκαιρινούς μήνες λόγω τουρισμού, εχει αρκετή ζωη. Το χειμώνα όμως, δεν παλεύεται

ΤΕΙ Νοσηλευτικής Κρήτης με 13732 μορια και σειρά 29ος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TDESILLA

Νεοφερμένος

Η TDESILLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
σε ευχαριστώ !!

Για έπιπλα να πάτε στο Praktiker και για συσκευές σε πλαίσιο και κωτσοβολο. Αρκετά μακρυά από αγια σοφία αλλά δεν νομίζω πως έχει κάτι προς τα εκεί. Συμφέρει και η αγορά μέσω ιντερνετ πάντως :)
Eυχαριστώ πολύ.

σε ευχαριστώ !!


Eυχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haniagreenwar

Νεοφερμένος

Ο haniagreenwar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

haniagreenwar

Νεοφερμένος

Ο haniagreenwar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Despina:)

Νεοφερμένος

Η Despina:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μηχανικών Μεταλλείων - Μεταλλουργών ,ΕΜΠ :D ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Μηχανικών Μεταλλείων - Μεταλλουργών ,ΕΜΠ :D ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!

μορια;; ;σειρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑmyC

Νεοφερμένος

Η ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Despina:)

Νεοφερμένος

Η Despina:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
15335 μορια και 88η σειρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους. Και εγώ με την σειρά μου έπιασα την πρώτη μου επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους. Και εγώ με την σειρά μου έπιασα την πρώτη μου επιλογή.

τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takatakaros

Νεοφερμένος

Ο takatakaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ - 17310

Με 17886 50ος στο Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ.

Καλή αρχή παιδιά!!! Τα ωραία τώρα αρχίζουν! :clapup: :clapup: Ό,τι χρειαστείτε εδώ είμαστε :D



Συγχαρητηρια φιλε! Και γω εκει ειμαι. Για ο,τι απορια εχεις στειλε pm

Johnman97 μας θυμάσαι πέρυσι τέτοια εποχή; χαχα ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ελάτε μια βολτίτσα από di θα σας περιμένει ο Ράπτης με το μαστίγιο μην ανησυχείτε έχουμε φροντίσει για όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
ελάτε μια βολτίτσα από di θα σας περιμένει ο Ράπτης με το μαστίγιο μην ανησυχείτε έχουμε φροντίσει για όλα

Κι αν δε διδάσκει φέτος; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takatakaros

Νεοφερμένος

Ο takatakaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ελάτε μια βολτίτσα από di θα σας περιμένει ο Ράπτης με το μαστίγιο μην ανησυχείτε έχουμε φροντίσει για όλα

Μην τρομάζεις τα παιδιά συνάδελφε! Άσε να χαρούν λίγο πριν δουν τον Ράπτη :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Μην τρομάζεις τα παιδιά συνάδελφε! Άσε να χαρούν λίγο πριν δουν τον Ράπτη :whistle:

Που να δείτε και Καραμπογιά :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Κι αν δε διδάσκει φέτος; :(

ακόμα να πέσεις για ύπνο εσύ; :sly:

ε και μετά ποιος θα σκληραγωγεί τα πρωτοετά; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
ακόμα να πέσεις για ύπνο εσύ; :sly:

ε και μετά ποιος θα σκληραγωγεί τα πρωτοετά; :(

Όταν είσαι di, κι έχεις εργασίες και το καλοκαίρι \m/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top