[2016] Βάσεις εισακτέων πανελληνίων σε πανεπιστήμια και ΤΕΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

swadowalker

Νεοφερμένος

Ο swadowalker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
πληροφορικης πανεπιστημιου θεσσαλιας 12206 μου φαινετε η οι βασεις πολλων πανεπιστημιων πληροφορικης ανεβηκαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geoTHES25@

Νεοφερμένος

Ο geoTHES25@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ΓΙΑ 70 ΕΚΤΟΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΜΕ 18.5 ΜΑΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιωργοςM

Νεοφερμένος

Ο ΓιωργοςM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ο μονος που επεσε μεσα στο ΣΣΑΣ οικονομικο απο οσο ξερω 18326 αλλοι εδιναν 18700
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μόνο και μόνο που ήμουν ο μόνος που φώναζα ότι η Ιατρική Αθηνών δεν θα υπερβεί τα 19100 μόρια και μάλιστα έπεσα 13 μόρια από την κεντρική τιμή. Νομίζω λέει πολλά. Η επιτυχία είναι μεγάλη, οι αποκλίσεις σε κάποια τμήματα είναι μεγάλες αλλά πολύ μικρότερες από τους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
ΓΙΑ 70 ΕΚΤΟΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΜΕ 18.5 ΜΑΘ

εγω 15,5 εγραψα και το εχασα για 140 μορια αλλα θα παρω μετταγραφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matinoui97

Νεοφερμένος

Η Matinoui97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μόνο και μόνο που ήμουν ο μόνος που φώναζα ότι η Ιατρική Αθηνών δεν θα υπερβεί τα 19100 μόρια και μάλιστα έπεσα 13 μόρια από την κεντρική τιμή. Νομίζω λέει πολλά. Η επιτυχία είναι μεγάλη, οι αποκλίσεις σε κάποια τμήματα είναι μεγάλες αλλά πολύ μικρότερες από τους άλλους.

χρηστο συγχαρητηρια για ολο τον κοπο σου και τελικα επεσες μεσα στις προβλε4εις σου!!!ολοι εδιναν την πληροφορικη τ οπα με πτωση 500 μοριων,εσυ ησουν ο μονος που μ ειπες οτι οι πληροφορικες δεν 9α εχουν μεγαλη πτωση και πραγματικα επεσες μεσα,δεν επιασα το οπα για 40 μορια αλλα μπηκα στο παπει!!και παλι σ ευχαριστουμε για ολα!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
περασα πατρα ευτυχως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδιά...επειδή δεν μπορώ να δω τις βάσεις μήπως έχει κανείς την ευγενή καλοσύνη, το χρόνο και τη διάθεση(δεν καλοπιάνω καθόλου...:whistle:) να μου πει Αγροτικής Οικονομίας Αθήνα και Αγροτικής Ανάπτυξης Ορεστιάδα πόσο πήγαν;
Ευχαριστώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Αγροτικής οικονομίας Αθήνα 15.295
Αγροτικής ανάπτυξης Ορεστιάδα 11.953
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ σε κάποια "δημοσιογραφικά" σαιτ διαβάζω για "σχολές στις οποίες δεν περνάς ούτε με 19.998 μορια!!!111" και ειναι η αρχιτεκτονική ΕΜΠ ρε φίλε. Τι τραγικά κόλπα κανουν για να τραβήξουν κόσμο.
Anyway,καλα αποτελέσματα παιδια! Θα συμφωνήσω και εγω με το οτι πρεπει να δώσετε μια ευκαιρία στη σχολη που περάσατε,ακομα και αν δεν ηταν η πρώτη σας επιλογή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfullife

Νεοφερμένος

Η wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Αγροτικής οικονομίας Αθήνα 15.295
Αγροτικής ανάπτυξης Ορεστιάδα 11.953

Α, τέλεια!!! Αποκλείστηκα από τα γεωπονικά για 400 μόρια:D...:/:
Ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispap1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chrispap1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδια δεν το πιστευω αυτο που συνεβει με το παλαιο συστημα...νομικη κομοτηνης : 11.500
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlias17

Νεοφερμένος

Ο Hlias17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Στην ΕΡΤ 3 αυτή την ώρα μαθήτρια που ήθελε ΤΕΦΑΑ αλλά πέρασε Τεχνολογία Τροφίμων, βγαίνει στην κάμερα και λέει δεν πειράζει... Μπράβο της, γιατί δε χάθηκε κι ο κόσμος!


Συγχαρητήρια σε όλους σας!!! Εύχομαι οι κόποι και οι προσπάθειες να σας αποζημίωσαν. Όσοι δεν περάσατε εκεί που θέλατε μην απογοητεύεστε, καλή τύχη ό,τι κάνετε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαελενα

Νεοφερμένος

Η μαριαελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Περασα Ψυχολογια ΕΚΠΑ με17785. Καλη σταδιοδρομια και συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Σχόλια:
1) Η Νομική Αθήνας ανέβηκε 6 μόρια και οι άλλες 2 έπεσαν. Weird...
2) Οι βάσεις του 3ου πεδίου είναι αφύσικες. Είναι η πρώτη φορά που πιστεύω ότι υπάρχει αδικία στις πανελλήνιες και αυτό είναι ότι οι πολλοί υποψήφιοι αυτού του πεδίου κρίθηκαν κυριολεκτικά από την έκθεση. Εντάξει, και εγώ είμαι υπέρ του να μετράει η έκθεση αλλά όχι να έχει και τον πρώτο λόγο...ακυρώνει και τον κόπο των παιδιών.
3) Όποιος ήθελε παιδαγωγικά, αυτή ήταν η χρονιά του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Σχόλια:
1) Η Νομική Αθήνας ανέβηκε 6 μόρια και οι άλλες 2 έπεσαν. Weird...
2) Οι βάσεις του 3ου πεδίου είναι αφύσικες. Είναι η πρώτη φορά που πιστεύω ότι υπάρχει αδικία στις πανελλήνιες και αυτό είναι ότι οι υποψήφιοι κρίθηκαν κυριολεκτικά από την έκθεση. Εντάξει, και εγώ είμαι υπέρ του να μετράει η έκθεση αλλά όχι να έχει και τον πρώτο λόγο...ακυρώνει και τον κόπο των παιδιών.
3) Όποιος ήθελε παιδαγωγικά, αυτή ήταν η χρονιά του. :P
επισης ειδες οτι ΗΜΜΥ ΕΜΠ ανεβηκαν μολις 80 μορια εννω ΗΜΜΥ ΑΠΘ 270!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
1) Ο Chris1993 είχε ίσως την πιο πετυχημένη εκτίμηση για το 3ο πεδίο. (ίσως πρέπει να σκεφτεί να το κάνει κάπως πιο επαγγελματικά αυτό). Ο Κρουτούμπελης είχε και αυτός μια καλή εκτίμηση αλλά απέτυχε στο τρίτο πεδίο για αυτό πήρε πάρα πολύ hate (που δε του άξιζε) στην ιστοσελίδα που διατηρεί με την ομάδα του. Για τον Κάτσικα, τον Στρατηγάκη ήταν μια από τα ίδια (15 χρόνια τώρα αποτυχημένες προβλέψεις κάνουν αλλά δε τους λέει κανένας τίποτα).

2) Τα παιδιά έκαναν κακές επιλογές σχολών .... πραγματικά ορισμένοι σπαταλάτε τα μόρια σας και πάτε σε σχολές που θα σας οδηγήσουν κατευθείαν εξωτερικό να ψάχνετε δουλειά. Έχω κουραστεί να τα λέω τόσο καιρό εδώ και στο blog μου και σταματάω.

3) Οι νικητές είναι τα παιδιά που διαλέξαν παιδαγωγικά (τα οποία δεν ήταν πολλά αφού οι βάση κινήθηκε στο πάτο). Παιδιά διαλέξατε μία σχολή που θα ανεβάσει βάση τα επόμενα χρόνια και μάλιστα πολύ.
4) Νικητές είναι και αυτή που διάλεξαν μεσαίες σχολές υγείας......

5) Δε θα πω για χαμένους γιατί θα πέσουν πολλά hate (αλλά είστε οι περισσότεροι και όχι λόγο μορίων αλλά λόγω επιλογής). Μην κατηγορείτε ούτε την κρίση ούτε το κράτος τα επόμενα χρόνια....

6)εμείς διαλέγαμε σχολές σε καιρούς που δεν ξέραμε οτι θα υπήρχε κρίση και σε πολλους της γενιάς μου. Αυτά τα παδιά δε φταίνε ... δεν ήξεραν ούτε για κρίση ούτε για τις καταστάσεις που ζούμε τώρα εσείς ξέρετε παρολα αυτά κάνετε μια πολύ κακή επιλογή σχολής πολλοί από σας και μάλιστα στους περισσότερους ήταν και πρώτη επιλογή σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top