[2015] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

takatakaros

Νεοφερμένος

Ο takatakaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Τμημα πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων ΕΚΠΑ με 17141 μορια.
Θεση: 103
Τρελαινομαι!!!! :clapup::clapup:

Επιτέλους και ένας συμφοιτητής!! :D :clapup:
Συγχαρητήρια και καλή αρχή να έχουμε!! :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα να αποκαλυφθώ και εγώ...

Με μεγάλο καμάρι και υπερηφάνεια, σας ανακοινώνω πως την κατάφερα την σχολή μου :shifty: Με 18608 μόρια, είμαι πλέον φοιτήτρια στην ΣΣΑΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ-ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ(ΣΣΝΣ) :clapup:!!

Σαλονικάρα μου, σου έρχομαι! :redface:
Μανάριιιιιιιιιιιιιιιιιι μου. <3

Περιμένω να σε κάνω τον ξεναγό στο ΑΠΘ. :clapup: :D :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mia_1997

Νεοφερμένος

Η mia_1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Φιλολογια εκπα:)))
Κανεις αλλος?:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
:D θεατρικων σπουδων εκπα :D .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnman97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johnman97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Συμφοιτητες του τμηματος Πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων του ΕΚΠΑ, ελπιζω να τα πουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Μαθηματικό Σάμου Παν. Αιγαίου. Αναμένω μεταγραφή για Θεσσαλονίκη. Καλές σπουδές σε όλους !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silvi123321

Νεοφερμένος

Η silvi123321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Διοίκηση Συστηματω εφοδιασμου -logistics Κατερινη Μορια:11600
Συγχαρητήρια σε ολα τα παιδια καλη σταδιοδρομια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinaios

Νεοφερμένος

Ο Aλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων - ΟΠΑ , 17.241 , σειρά 42


Καλή αρχή να χουμεεεεεεεεεεεε :D ^_^

Διοικηση επιχειρησεων Παν. Χιος,111η
Συγχαρητηρια σε ολους!!
Χιοτης/Χιοτισα κανεις??

Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΠαΜακ με 14.900 :D

Πάμε να κάνουμε καρεδάκι στις σχολές διοίκησης επιχειρήσεων :P Πέρασα 2ος με 6% στη Πάτρα,2 μόρια πίσω απ'τον πρώτο :P Tώρα αναμένουμε το τρένο των μετεγγραφών για Αθήνα,πολλά συγχαρητήρια σε όλους και καλές σπουδές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώτα10

Νεοφερμένος

Η Γιώτα10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Έδωσα 2η φορά φέτος και πέρασα Φαρμακευτική ΑΠΘ με 18.091 που ήταν δεύτερή μου επιλογή μετά την Ιατρική. Δυστυχώς όλοι οι εκτιμητές που είχαν την βάση της Ιατρικής ΔΠΘ στα επίπεδα του 2013 και κάτω απέτυχαν παταγωδώς και παρέσυραν και μένα στο να έχω ελπίδες. Τέλος πάντων, η Φαρμακευτική είναι μία πολύ καλή επιστήμη και θα την ακολουθήσω. Καλές σπουδές σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Πάμε να κάνουμε καρεδάκι στις σχολές διοίκησης επιχειρήσεων :P Πέρασα 2ος με 6% στη Πάτρα,2 μόρια πίσω απ'τον πρώτο :P Tώρα αναμένουμε το τρένο των μετεγγραφών για Αθήνα,πολλά συγχαρητήρια σε όλους και καλές σπουδές :D


Συγχαρητήρια συνάδελφεεε :D Θα μαστε συμφοιτητές λογικά δηλαδή; :eek::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης97άρης

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης97άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους,πέρασα Μηχανικών Ορυκτών Πόρων στο Πολυτεχνείο Κρήτης.
Κάποιος/Κάποια που πέρασε στο ίδιο τμήμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαναη Κ.

Νεοφερμένος

Η Δαναη Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Νομικη Θεσσαλονικης με 18542 μορια θεση 105 :clapup::clapup::clapup:

Συγχαρητηρια συναδελφε!!! :clapup: τωρα ξεκινουν τα ωραια!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skoteinotrugoni

Νεοφερμένος

Ο skoteinotrugoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Φυσικό εκπα με 17652!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Φυσικό εκπα με 17652!!!!:clapup::clapup:

Θερμά συγχαρητήρια!

Περίμενα να έχεις μπει ΗΜΜΥ για να σπουδάσεις Υπερ-Φυσικός με κανένα ευνοϊκό πακέτο εισαγωγής από το παράθυρο (κλασική Ελληνική συνταγή) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Ημμυ Ξανθης με :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the plant

Νεοφερμένος

Η the plant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Έδωσα 2η φορά φέτος και πέρασα Φαρμακευτική ΑΠΘ με 18.091 που ήταν δεύτερή μου επιλογή μετά την Ιατρική. Δυστυχώς όλοι οι εκτιμητές που είχαν την βάση της Ιατρικής ΔΠΘ στα επίπεδα του 2013 και κάτω απέτυχαν παταγωδώς και παρέσυραν και μένα στο να έχω ελπίδες. Τέλος πάντων, η Φαρμακευτική είναι μία πολύ καλή επιστήμη και θα την ακολουθήσω. Καλές σπουδές σε όλους!!

Εεεεεελαα συναδελφεεε!!! Μην σε νοιάζει και μέσα από τη φαρμακευτική μπορείς να ασχοληθείς με την ιατρική απλά δεν θα είσαι γιατρός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikosagt

Νεοφερμένος

Ο Nikosagt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα να αποκαλυφθώ και εγώ...

Με μεγάλο καμάρι και υπερηφάνεια, σας ανακοινώνω πως την κατάφερα την σχολή μου :shifty: Με 18608 μόρια, είμαι πλέον φοιτήτρια στην ΣΣΑΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ-ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ(ΣΣΝΣ) :clapup:!!

Σαλονικάρα μου, σου έρχομαι! :redface:


Πρώτα απ όλα πολλάα συγχαρητήριαα!!
Το πρώτοο ατομο που βλέπω να έχει μπει στη ΣΣΑΣ!! εγω μπήκα Οικονομικο στη ΣΣΑΣ με 18888 μόριαα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dr Someone

Νεοφερμένος

Ο Dr Someone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ιατρικη Ιωαννινων με 18503 !! :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top