[2015] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Νομική Κομοτηνής!!!! Συγχαρητήρια σε όλους!!! Οι αγώνες δικαιώθηκαν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marianin26

Νεοφερμένος

Η marianin26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τεχνολογίας Τροφίμων Θεσσαλονίκη!!!! :D συγχαρητήρια σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

norbit

Νεοφερμένος

Ο norbit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
οικονομικο οπα με 10% μετα απο πολυ σκεψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_dad

Νεοφερμένος

Η valia_dad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ψυχολογια ΑΠΘ με 17.801 - το ονειρο μου εδω και 5 χρονια!:clapup::clapup::clapup::clapup::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A&G

Νεοφερμένος

Η A&G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
οικονομικο οπα με 10% μετα απο πολυ σκεψη!
Συγχαρητήρια! Σε ποιο τμήμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penitina

Νεοφερμένος

Η penitina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Φαρμακευτική ΕΚΠΑ. Κανένας συμφοιτητής;

Αurora καλημέρα .Συγχαρητήρια για την επιτυχία σου!!!
Πέρασα κι εγώ φαρμακευτική ΕΚΠΑ.Ηταν η τρίτη μου επιλογή.Πρώτη μου επιλογή ήταν η ιατρική αλλά δυστυχώς δεν πέρασα.Είχα 18091 μόρια.Στεναχωρήθηκα βέβαια που δεν πέρασα ιατρική αλλά και ανακουφίστηκα που δεν πέρασα στην οδοντιατρική που ήταν η δεύτερη επιλογή μου αλλά τελικά δεν την ήθελα .Η φαρμακευτική είναι πιο κοντά σ'αυτά που θα ήθελα να κάνω απο την ιατρική.

Ποσο μα ποσο πολυ θα ηθελα να ειμαι στη θεση σου!! Η Χημεια του ΕΚΠΑ μονο ικανοποιημενη δε με αφηνει!! Συγχαρητηρια κ καλη συνεχεια στα επομενα σ βηματα

Συγχαρητήρια!!! Πέρασες σε μια πολύ καλή σχολή.Χθες πήγα στην πανεπιστημιούπολη.Είμαστε δίπλα δίπλα.(Εγώ φαρμακευτική).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dimi97

Νεοφερμένος

Ο Dimi97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών Ξάνθης :D

29ος με 17.363
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ψυχολογια ΑΠΘ με 17.801 - το ονειρο μου εδω και 5 χρονια!:clapup::clapup::clapup::clapup::D:D

Συγχαρητήρια :D Ό, τι χρειαστείς εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και εσυ ξανθη ?ίδια σχολή ?

Πως μπορώ να φτιάξω συζήτηση για τους εισαχθεντες 2015 στο τμήμα ημμυ Ξάνθης ?

Εμείς είμαστε μεγαλύτεροι, 4ο έτος. Στο facebook συνήθως φτιάχνεται μια ομάδα με τους εισαχθέντες κάθε χρονιάς. Αν θες να μάθεις τίποτα πιο συγκεκριμένο για το τμήμα στείλε pm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών Ξάνθης :D

29ος με 17.363

Ωραίος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Kανένας ΤΕΙ Αθήνας κ ειδικά γραφιστική???

Κανενας έ?

:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Συγχαρητηρια ξανααα :clapup::clapup::clapup:



Ευα πολλά συγχαρητηρια! Θυμάμαι ποσο άγχος και ποσο πολυ το ηθελες! Καλή σταδιοδρομια! :clapup::clapup:



πολλά μπραβο!! κι εσενα σε θυμαμαι που εγραφες! καλη φοιτητικη ζωή στη Κομοτηναρα! Θα περάσεις σουπερ!!
Σε ευχαριστώ πολύ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ψυχολογια ΑΠΘ με 17.801 - το ονειρο μου εδω και 5 χρονια!:clapup::clapup::clapup::clapup::D:D
επιτέλους κάποια στην ίδια σχολή :) :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_koynelaki_

Νεοφερμένος

Η _koynelaki_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΑΑ!!! :d
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filomathis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
μηχανικος επιστημης υλικων γιαννενα με 12.605 :DD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα να αποκαλυφθώ και εγώ...

Με μεγάλο καμάρι και υπερηφάνεια, σας ανακοινώνω πως την κατάφερα την σχολή μου :shifty: Με 18608 μόρια, είμαι πλέον φοιτήτρια στην ΣΣΑΣ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ-ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΝΟΜΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ(ΣΣΝΣ) :clapup:!!

Σαλονικάρα μου, σου έρχομαι! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 11951805_523305274487165_50745003907592776_n.png
    11951805_523305274487165_50745003907592776_n.png
    80.3 KB · Εμφανίσεις: 547

Gilim97

Νεοφερμένος

Η Gilim97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ιατρικά εργαστήρια Λάρισας με 13747. Θέση 12η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimosthenisgeo

Νεοφερμένος

Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Νομικη Θεσσαλονικης με 18542 μορια θεση 105 :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnman97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johnman97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Τμημα πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων ΕΚΠΑ με 17141 μορια.
Θεση: 103
Τρελαινομαι!!!! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Τμημα πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων ΕΚΠΑ με 17141 μορια.
Θεση: 103
Τρελαινομαι!!!! :clapup::clapup:
Καλώς ήρθες συνάδελφε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top