«Λουκέτο» στην ΕΡΤ;

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ό,τι σημαίνει και στον υπόλοιπο κόσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Σε ποιον κόσμο; Τον καπιταλιστικό; Δεν μου έδωσες ένα ρεαλιστικό μοντέλο ανθρώπινου τρόπου ζωής που να εμπίπτει στην αριστερή ιδεολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Στον καπιταλιστικό ναι, τι σημασία έχει.

Δε σου έδωσα γιατί δε μου ζήτησες. Το δίπτυχο αριστερά-δεξιά έχει να κάνει με την κατανομή του πλούτου, με την αυστηρή έννοια. Κολλεκτιβιστική ή ατομική. Τα υπόλοιπα είναι σχετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
https://www.ert.gr/protathlitis-o-olimpiakos-sarose-me-93-74-ton-pao/

Κοιτάξτε γραμματοσειρά που χρησιμοποιεί στα άρθρά της η ερτ... Τόσο εργαζόμενοι και κανείς δεν μπορεί να αντιληφθεί ότι δεν μπορεί να διαβαστεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
https://www.ert.gr/protathlitis-o-olimpiakos-sarose-me-93-74-ton-pao/

Κοιτάξτε γραμματοσειρά που χρησιμοποιεί στα άρθρά της η ερτ... Τόσο εργαζόμενοι και κανείς δεν μπορεί να αντιληφθεί ότι δεν μπορεί να διαβαστεί...

Τι σε πειράζει; Σάμπως τα διαβάζει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Τι σε πειράζει; Σάμπως τα διαβάζει κανείς;
Νεες αποκαλυψεις για τα φαγοποτια που γινοντουσαν στην ερτ https://www.newsbomb.gr/ellada/dikai...oti-se-ert-kai-r-s-9-84-entopisan-oi-elegktes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.
εγώ έβλεπα το sid τον παιδί επιστήμονα και τον μικρό Νικόλα καθώς και το ποδόσφαιρο , το france open , eurovision, formula 1, λίγο ειδήσεις, μηχανή χρόνου.

Επίσης ήμουν ακροατής της era sport.
ακουγες ερα σπορ ρε θηριο??απο το 13 εχω να ακουσω.απο τοτε που ξανανοιξε δεν ξανακουσα ποτε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top