[Πανελλήνιες 2015] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
  • 0-5.000

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • 5.000-10.000

    Ψήφοι: 2 1.5%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 3 2.2%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 10 7.4%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 27 19.9%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 38 27.9%
  • >=18.000

    Ψήφοι: 38 27.9%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 17 12.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σ ολους ανεξαρτητως αποτελεσματος.Σημασια εχει η προσπαθεια. Μακαρι αυτη η απογοητεση να ειναι η μοναδικη στη ζωη σας, γιατι δεν ειναι τιποτα μπροστα στα εμποδια πιυ μας περιμενουν...
Αρχαια 17,7
Ιστορια 19,5
Λογοτεχνια 18,5
Λατινικα 19,5 (πως γινεται στ λατινικα ν υπαρχει εστω κ μικρη αποκλιση δν τ καταλαβαινω.97 ο ενας κ 98 ο αλλος)
Εκθεση 14,4
Βιολογια 18,8

18.542 μορια στο 1ο πεδιο
Πιανω λογικα ολες τις νομικες. Μου προτεινετε Αθηνων ή Θεσσαλονικης για 1η επιλογη;

Θεσσαλονίκη, θα περάσεις καλύτερα και το ΑΠΘ είναι κορυφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σ ολους ανεξαρτητως αποτελεσματος.Σημασια εχει η προσπαθεια. Μακαρι αυτη η απογοητεση να ειναι η μοναδικη στη ζωη σας, γιατι δεν ειναι τιποτα μπροστα στα εμποδια πιυ μας περιμενουν...
Αρχαια 17,7
Ιστορια 19,5
Λογοτεχνια 18,5
Λατινικα 19,5 (πως γινεται στ λατινικα ν υπαρχει εστω κ μικρη αποκλιση δν τ καταλαβαινω.97 ο ενας κ 98 ο αλλος)
Εκθεση 14,4
Βιολογια 18,8

18.542 μορια στο 1ο πεδιο
Πιανω λογικα ολες τις νομικες. Μου προτεινετε Αθηνων ή Θεσσαλονικης για 1η επιλογη;

Η Αθήνα δε σε βολεύει σημαντικά περισσότερο γεωγραφικά;
Εξαρτάται βέβαια και από την πόλη που σου αρέσει περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosthenisgeo

Νεοφερμένος

Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Η Αθήνα δε σε βολεύει σημαντικά περισσότερο γεωγραφικά;
Εξαρτάται βέβαια και από την πόλη που σου αρέσει περισσότερο.

Κοιτα,εγω ειμαι απο ηρακλειο. Σιγουρα η Αθηνα βολευει περισσοτερο γεωγραφικα. Αλλα σαν πολη προτιμω θεσσαλονικη...ειναι πανεμορφη πολη και δεν μ αρεσει το χαος της Αθηνας..Μαλλον θα εμμεινω στην αρχικη μου επιλογη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosBusbis

Νεοφερμένος

Ο GiorgosBusbis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ολοι οι αριστουχοι εδω μαζευτηκαν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Κοιτα,εγω ειμαι απο ηρακλειο. Σιγουρα η Αθηνα βολευει περισσοτερο γεωγραφικα. Αλλα σαν πολη προτιμω θεσσαλονικη...ειναι πανεμορφη πολη και δεν μ αρεσει το χαος της Αθηνας..Μαλλον θα εμμεινω στην αρχικη μου επιλογη...
ουτε μην το σκεφτεσαι σαλονικη ftw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofsme

Νεοφερμένος

Η sofsme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
18,830
εκθεση:17,7
αρχαια:16,4
βιολογια:19,9
ιστορια και λατινικα:19,7
λογοτεχνια:19,2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,103 μηνύματα.
Απ' ότι φαίνεται συνεχίζονται τα υψηλά ποσοστά σε αριστούχους όσον αφορά τα μέλη του παρόντος forum! :)

Συγχαρητήρια ό,τι και να συγκεντρώσατε εν τέλει και αν αυτό είναι κάτι που δεν σας ικανοποιεί, chill, δεν ξέρετε πόσο θα πέσει η κάθε βάση άρα μη βασίζεστε τόσο στις περσινές και συμπληρώστε μηχανογραφικό με βάση την προτίμησή σας!

Και μιας που λέμε για μόρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
15.119.... Θεωρητική κατεύθυνση.....Στην λογοτεχνία έγραψα ένα 10 με τόνο....Δεν μπορώ να καταλάβω τι ζήτουσαν αυτοί οι άνθρωποι στην λογοτεχνία.. Πίστευα οτι είχα γράψει καλύτερα... :(Αντίο Φιλοσοφία και Παιδαγωγική στην Θεσσαλονίκη :( Και τα Γιάννενα καλά είναι!!! :) :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικη123

Νεοφερμένος

Η αγγελικη123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καποιος εγραψε οτι ελπιδα για Ιατρικη με 18.400 ειναι ανεκδοτο.Πολυ υπερβολικος δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quintus Mucius

Νεοφερμένος

Η Quintus Mucius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
15.119.... Θεωρητική κατεύθυνση.....Στην λογοτεχνία έγραψα ένα 10 με τόνο....Δεν μπορώ να καταλάβω τι ζήτουσαν αυτοί οι άνθρωποι στην λογοτεχνία.. Πίστευα οτι είχα γράψει καλύτερα... :(Αντίο Φιλοσοφία και Παιδαγωγική στην Θεσσαλονίκη :( Και τα Γιάννενα καλά είναι!!! :) :D :D

Καλά φέτος μάς ήρθε από εκεί που δεν το περιμέναμε :P Είχαμε καθιερώσει τα αρχαία ως το βατερλώ της χρονιάς αλλά τελικά ήταν η λογοτεχνία...Πραγματικά παίζει να ζητούσαν τίποτα σχόλια που θα μπορούσε να τα γράψει μόνο φιλόλογος.Εγώ έγραψα 14,2 ενώ περίμενα τουλάχιστον 17 :( Και το 55% σχεδόν των υποψηφίων έγραψε κάτω από τη βάση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Καποιος εγραψε οτι ελπιδα για Ιατρικη με 18.400 ειναι ανεκδοτο.Πολυ υπερβολικος δεν ειναι?

Relax, ο καθένας εδω μέσα βγάζει τα απωθημένα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αγγελικη123

Νεοφερμένος

Η αγγελικη123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
:confused:Τα ακουω ολα και εχω παθει συγχιση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
15.119.... Θεωρητική κατεύθυνση.....Στην λογοτεχνία έγραψα ένα 10 με τόνο....Δεν μπορώ να καταλάβω τι ζήτουσαν αυτοί οι άνθρωποι στην λογοτεχνία.. Πίστευα οτι είχα γράψει καλύτερα... :(Αντίο Φιλοσοφία και Παιδαγωγική στην Θεσσαλονίκη :( Και τα Γιάννενα καλά είναι!!! :) :D :D


Εγώ Γιάννενα ήθελα εξαρχής και λογοτεχνία είχα την ίδια τύχη με εσένα (10.7) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragneel

Νεοφερμένος

Ο dragneel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τα στατιστικά βαθμού πρόσβασης του 2015 στη θετική κατεύθυνση στις κλιμακες 18-19 και 19-20 είναι λίγο χειρότερα από του 2013. Επίσης φέτος οι εισακτέοι στις Ιατρικές είναι περίπου 100 παραπάνω. Η χαμηλότερη βάση το 13 ήταν στα 18090 οπότε οι βάσεις στην Ιατρική φέτος αναμένεται να είναι στα ίδια επίπεδα με το 13, μην πω και πιο κάτω και φανώ υπερβολικός.

Οποιοσδήποτε θέλει να κάνει προβλέψεις τουλάχιστον να τεκμηριώνει τα λεγόμενα του, διαφορετικά δείχνει ότι προσπαθεί να βγάλει δικά του κομπλεξ (ας πούμε ότι με 18400 περνάς Ιατρική δεν είναι ανέκδοτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 17409. Θέλω Φιλολογία ΑΠΘ ως πρώτη επιλογή... Τι λέτε πιάνω?

Ανετα! Τόσο είχε η βαση πέρυσι! Θα πέσει κιολας φέτος!
Καλη επιτυχια!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryloop

Νεοφερμένος

Η maryloop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
καλησπερα και απο μενα!συγκεντρωσα 17.241 μορια..ηθελα ψυχολογια απθ αλλα δεν νομιζω πως την πιανω!σκεφτομαι να δηλωσω βαλκανικων σπουδων στο παμακ..ξερει κανεις τιποτα για την σχολη?αν εχει προοπτικες κτλ?καλυτερα να παω φιλολογια η αγγλικη φιλολογια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimichx

Νεοφερμένος

Ο dimichx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ: 19.2
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ: 19.3
ΑΟΔΕ: 19.4
ΑΕΠΠ: 19.7
ΑΟΘ: 19.9
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ: 20 :clapup:

ΕΚΘΕΣΗ: 15.7:mad:

2ο & 4ο: 19290
5ο: 19320
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
καλησπερα και απο μενα!συγκεντρωσα 17.241 μορια..ηθελα ψυχολογια απθ αλλα δεν νομιζω πως την πιανω!σκεφτομαι να δηλωσω βαλκανικων σπουδων στο παμακ..ξερει κανεις τιποτα για την σχολη?αν εχει προοπτικες κτλ?καλυτερα να παω φιλολογια η αγγλικη φιλολογια?


Αγγλική φιλολογία καλύτερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Χάλια! Δεν μετρούν που δεν μετρούν προφορικοί, είναι και οι βαθμοί...

Έκθεση 17
Μαθηματικά Γενικής 7.5
Λογοτεχνία 13.5
Ιστορία 17.1
Αρχαία 14.5
Λατινικά 16.9
ΑΟΘ 18.2
1o: 15050, 5o: 14859

:bye: Αστυφυλάκων... τσάμπα έδωσα πανελλήνιες για 3η φορά. Θα μείνω να τελειώσω τη σχολή μου, Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών. (Σας αποτρέπω από το να την επιλέξετε btw)
ΣΜΥ
ΑΕΝ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
:confused:Τα ακουω ολα και εχω παθει συγχιση!!

Να μην ακους τι γράφεται εδώ! Παραπάνω ειπώθηκε πολυ ορθα κατα την άποψή μου ότι κάποια βγάζουν τα απωθημένα τους... Στο σημείο αυτό θα προσθέσω κάτι που μου εχει φανει υπερβολικο σε αυτο το φορουμ.. Οι περισσότεροι ειναι 18000+.. Μάλλον τα στατιστικά που βγαίνουν δεν περιλαμβάνουν αυτους τους μαθητές! χαχαχαχαχ.. ειναι πολυ αστειο αυτο που γινεται εδω μεσα.. σε λιγο θα ακουσουμε οτι οι βασεις θα ειναι πιο ψηλα και απο το 2014! χαχαχαχαχ ΕΛΕΟΣ παιδια! Να λετε την αληθεια (οι περισσότεροι, γιατί όντως καποιοι αριστευσαν) και να μην ντρέπεστε για αυτο που βγάλατε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top