Φροντιστήριο στη Θεσσαλονίκη

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Στο site του φροντιστηριου ειναι (δεν ξερω αν επιτρεπεται να το γραψω και sorry αν ειναι ετσι) πας ''κανονισμος λειτουργιας '' και μετα κατω κατω θα δεις

''6 . Διακοπή Μαθημάτων

Οποιαδήποτε Διακοπή ενός ή περισσοτέρων , ακόμη και όλων των μαθημάτων, απο τις 30/11/2013 και μετά δε συνεπάγεται μείωση των συμφωνηθέντων διδάκτρων, τα οποία θα απαιτηθούν με κάθε νόμιμο τρόπο''
Αν καταλαβα εγω λαθος συγχωραμε... κανεις για το φιλολογικο ξερει ?
Ναι καλά το λένε,δεν ξέρω κατά πόσο το εφαρμόζουν όμως.
Εγω παω στο φιλολογικο ειναι τελεια αποστευτη οργανωση καθηγητες φανταστικοι η ατμοσφαιρα ειναι τελεια... Ειμαι πολυ ευχαριστημενη μας πιεζουν αρκετα αλλα μαθαινουμε πολλα... Δοκιμασε το την τριτη ξεκιναμε!!!

Ξέρω μόνο έναν καθηγητή από το Φιλολογικό και παρότι νέος σε ηλικία είναι από τους καλύτερους επαγγελματίες που συνάντησα.Αν είναι και οι άλλοι έτσι τότε το Φιλολογικό είναι ένα πολύ καλό φροντιστήριο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nastazia88

Νεοφερμένος

Η Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Το οτι ασχολουνται μονο με την θεωρητικη με τραβαει πολυ και η πολυχρονη πηρα τους.σημερα το πρωι εφτασα θεσσαλονικη περασα απο εκει αλλα δεν ηταν καποιος.Μαλλον χαζομαρα μου :P Γνωριζεις αν θα ειναι καποιος την δευτερα?Λογικα θα με εχετε εκει :)
Επειδη ανοιγει τριτη λογικα θα ειναι ανοιχτο δευτερα παντως τριτη πρωι σιγουρα. Γιατι δεν παιρνεις ενα τηλεφωνο; Βρες το στο ιντερνετ. Εχεις δικιο για την πειρα... Αυτος που μας κανει αρχαια ειναι μεγαλος αλλα ξερει κυριολεκτικα τα παντα. Προσωπικα μετα το μαθημα ειμαι σιγουρη πως αυτα που μου λενε ειναι σωστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Θα τηλεφωνησω.Ναι γιατι πλεον το να περασω για εμενα πλεον αποτελει μονοδρομο...Φυσικοθεραπεια θελω να παω :) . Σας ευχαριστω για τις πληροφοριες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Στο site του φροντιστηριου ειναι (δεν ξερω αν επιτρεπεται να το γραψω και sorry αν ειναι ετσι) πας ''κανονισμος λειτουργιας '' και μετα κατω κατω θα δεις

''6 . Διακοπή Μαθημάτων

Οποιαδήποτε Διακοπή ενός ή περισσοτέρων , ακόμη και όλων των μαθημάτων, απο τις 30/11/2013 και μετά δε συνεπάγεται μείωση των συμφωνηθέντων διδάκτρων, τα οποία θα απαιτηθούν με κάθε νόμιμο τρόπο''
Αν καταλαβα εγω λαθος συγχωραμε... κανεις για το φιλολογικο ξερει ?

σε πολλα φροντιστήρια το λενε αυτο. πηγαινα στον μπαχαρακη περσι και τον Φεβρουάριο αποφάσισα να σταματήσω σε ενα μάθημα και να κάνω ιδιαίτερα γιατί δε μπορούσα με έναν βλάκα καθηγητή που είχαμε. Πήγα εγώ, μίλησα με τον διευθυντή και μου είπε δε γίνεται να μειωθούν τα δίδακτρα, είναι πολιτική του φροντιστηρίου και κάτι άλλες αρλούμπες. Πήγε ο πατέρας μου, τους τα έψαλλε κανονικότατα, και μας μείωσαν τα δίδακτρα. Χαζομάρες είναι αυτα. Σταματάω απο ένα μάθημα, και θα συνεχίζω να το πληρώνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ειπα κατι εγω?απλα ειπα οτι ετσι γραφουν και που το γραφουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Παιδια επειδη κι εγω αποφοιτος ειμαι και ξαναδινω επειδη αποφασισα να αλλαξω σχολη,θα ηθελα αν υπαρχει καποιος να μου πει για το φιλολογικο που εξειδικευεται στην θεωρητικη κατευθυνση.Μονο για αυτο. Διαβασα για τα υπολοιπα τι γραψατε..το μονο κακο για τον ειρμο ειναι οτι υπογραφεις μετα τις 30/11 και να θες να σταματησεις το φροντιστηριο δεν μπορεις και πρεπει καθε μηνα να συνεχισεις να δινεις το αντιτιμο....
Ανέντιμο, κερδοσκοπικό και φασιστικό αυτό! Τέτοιες πρακτικές πρέπει να καταδικάζονται!!! :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Καλά και αυτοί το συμφέρον τους κοιτάνε.Δεν έχουν φάει λίγα φέσια μη νομίζεις.Στην τελική επιλογή του καθενός είναι να πάει στο κάθε φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Τι εννοεις με τα φεσια?Ενταξει απλα ρε συ καποια φροντιστηρια εχω ακουσει πως ουτε καν το αναφερουνε...Μονο εμεις ξερουμε τι περνανε οι δικοι μας..πες κατι τυχαινει και πρεπει οπως και να το κανουμε να σταματησουμε...Θα πρεπει να εχουν αυτο το βαρος χωρις λογο?Απλα ειναι λιγο απαραδεκτο και σαν να σε κλεβουν.... Συμφωνω οτι ο καθενας παει οπου θελει απλα σχολιαζω την σταση του ειρμου και αλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια θα ηθελα να ρωτησω κυριως αυτους που εχουν παει στο ελιξ ή στον ειρμο! Ειμαι αποφοιτος και ενδιαφερομαι να παω φροντιστηριο μονο στα μαθηματικα επειδη εκει εχω προβλημα! Οι μαθηματικοι στα συγκεκριμενα φροντιστηρια ειναι καλοι?Γενικα ειναι οργανωμενα?:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Γεια σας!
Βρίσκομαι σε τεράστιο δίλημμα.... Θα πάω β λυκείου και όπως είναι φυσικό πρέπει να καταλήξω σε φροντιστήριο άμεσα....είμαι θεωρητική κατεύθυνση και σκοπεύω για νομική ή και γιατί όχι για στρατολογικο σσας....έχω επισκεφτεί αρκετα φροντιστήρια και είμαι τωρα στο να διαλέξω ανάμεσα στο ελιξ και στον ειρμο...θέλω επειγόντως τη βοήθεια σας...τι προτείνετε; Ποια η γνώμη σας για το καθένα; Μείνετε ευχαριστημένοι;;; Πήγα και στα δυο....μπορω να πω πως το ελιξ μου κεντρισε το ενδιαφέρον καθώς έχω ένα αρκετά μεγάλο θεματακι με το άγχος...επίσης εγω είμαι της πίεσης...λειτουργώ καλύτερα έτσι...τι να κάνω;;;
Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!

Mια φιλη μου παει στο ελιξ , στον Ευοσμο , θεωρητικη κατευθυνση και μου εχει πει τα καλυτερα τοσο σε επιπεδο καθηγητων οσο και σε θεματα οργανωσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρηστος Μ.

Νεοφερμένος

Ο Χρηστος Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
φιλε/η....ελιξ με κλειστα ματια....προσωπικα τ θεωρω τ πιο οργανωμενο φροντ. στν ελλαδα απο προσωπικη πειρα...!! (σ μαθαινουν εκτος απ τς γνωσεις...πως ν οργανωνεις τν χρονο σ ..πως ακριβως ν διαβαζεις...υπαρχει πολυ εμπειρο διδαχτικο προσωπικο...!! ΑΛΛΑ τ ελιξ συνηθως γεμιζει γ τν νεα χρονια απ τ καλοκαιρι...πρεπει ν τρεξεις ! :P ελπιζω ν βοηθησα ( ημουν κ εγω αποφοιτος φετος )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αναστασία37

Νεοφερμένος

Η Αναστασία37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας!Σημερα πήγα στα έλιξ και μπαχαρακη του Ευοσμου για να ενημερωθω.η κόρη μου θα παει β λυκείου θεωρητική κατεύθυνση.ειναι άριστη μαθήτρια και στοχεύει για νομική.ειπαν κάποιοι ότι ο μπαχαρακης στο κέντρο έχει τους καλύτερους καθηγητές.αυτοι μου είπαν ότι όλοι οι καθηγητές ειναι οι ίδιοι και μοιράζουν τις μέρες στα 3 παραρτήματα τους.για το έλιξ έχω ακούσει καλά λόγια αλλά πιο πολύ για τις άλλες κατευθύνσεις.μπορει κάποιος να μου πει για αυτά τα δυο του Ευοσμου;και αν ο μπαχαρακης του κεντρου ειναι όντως καλύτερος να παει εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Γεια σας!Σημερα πήγα στα έλιξ και μπαχαρακη του Ευοσμου για να ενημερωθω.η κόρη μου θα παει β λυκείου θεωρητική κατεύθυνση.ειναι άριστη μαθήτρια και στοχεύει για νομική.ειπαν κάποιοι ότι ο μπαχαρακης στο κέντρο έχει τους καλύτερους καθηγητές.αυτοι μου είπαν ότι όλοι οι καθηγητές ειναι οι ίδιοι και μοιράζουν τις μέρες στα 3 παραρτήματα τους.για το έλιξ έχω ακούσει καλά λόγια αλλά πιο πολύ για τις άλλες κατευθύνσεις.μπορει κάποιος να μου πει για αυτά τα δυο του Ευοσμου;και αν ο μπαχαρακης του κεντρου ειναι όντως καλύτερος να παει εκεί.

Λοιπόν, κι εγώ απ' τον Ευοσμο είμαι, και έχω πάει και στον Μπαχαράκη και στο Ελιξ.
Ενα θα σου πω. Ο Μπαχαράκης μαζεύει οτι σαβούρα υπάρχει απο καθηγητές, στο τμήμα του Ευόσμου. Καθηγητές που απλά μπαίνουν, παραδίδουν και φεύγουν. Δεν ασχολούνται ατομικά με τους μαθητές, απλά μπαίνουν και φεύγουν. Οι σημειώσεις τους είναι άθλιες και ελλιπείς. Για του κέντρου έχω ακούσει καλά λόγια, αλλά και πάλι, μη το ρισκάρεις. Τα βιβλία που βγάζει ο Μπαχαράκης είναι εδώ και 5-6 χρόνια τα ίδια, και δε κάνουν καλές αναλύσεις (γιατί όπως και να το κάνουμε, στη θεωρητική θέλει τρελή ανάλυση)

Στο Ελιξ τα πράγματα είναι εντελώς διαφορετικά. Αψογοι καθηγητές που κάνουν φοβερά τη δουλειά τους. Εχουν σημειωσάρες με τρελές αναλύσεις. Οι καθηγητές ασχολούνται και προσωπικά με τον κάθε μαθητή, μπορείς να πας όποτε θες για να σου τις λύσουν, και το κυριότερο έχουν για τον κάθε μαθητή ατομική καρτέλα, που γράφουν τις αδυναμίες του, και προσπαθούν να σε βοηθήσουν να γίνεις καλός (πχ στα αρχαία δεν είσαι καλός σε μια ενότητα. Το σημειώνει ο καθηγητής, και θα κάνει ότι μπορεί να στο λύσει).
Οι καθηγητές γουστάρουν αυτό που κάνουν και είναι πάρα πολυ καλοί με τα παιδιά. Εχεις προσωπικό σύμβουλο να σε βοηθάει ψυχολογικά, με την οργάνωση του χρόνου σου και με ότι χρειαστείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αναστασία37

Νεοφερμένος

Η Αναστασία37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολύ.Σημερα θα πάω και στα Ελιξ και θα αποφασίσουμε.Αυτη τη εβδομάδα θα παρακολουθήσει μαθήματα δοκιμαστικά και στα δυο και θα δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αναστασια πρωτα απο ολα να σου ευχηθω καλη δυναμη και κουραγιο για την χρονια που ακολουθει, στην κορη σου και στην οικογενεια σου. Λοιπον εγω εδωσα φετος , και πηγαινα στα ελιξ (θετικη κατ). Συμφωνω απολυτα με οσα λεει παραπανω ο chaos. Οι καθηγητες ειναι ΦΟΒΕΡΟΙ σε ολα τα επιππεδα+ το οτι υπαρχει και η ψυχολογος και η πληθωρα διαγωνισματων ανεβασμενου σχετικα επιππεδου. Επιπλεον οι καθηγητες μπορουν να σε δεχτουν και εκτος μαθηματος για τυχον αποριες κτλπ. Τωρα , εγω σου τονιζω ,ημουν θετικη κατ. και γενικα ειμεινα ΠΑΡΑ πολυ ευχαριστημενος. Για την θεωρητικη εχω ακουσει εξισου καλα λογια. Καλο λοιπον θα ηταν να πας και να το συζυτησεις. Παντως σαν φροντιστηριο στο προτεινω ΑΝΕΠΥΦΥΛΑΚΤΑ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αναστασία37

Νεοφερμένος

Η Αναστασία37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Λοιπόν,πήγα για ενημέρωση στο Ελιξ και συμφωνώ απόλυτα και με τους δυο.Οντως πολύ οργανωμένο φροντιστήριο και πολύ ωραίο κλίμα.Αυτη την εβδομάδα θα παει και στα δυο φροντιστηρια δοκιμαστικά αλλά μάλλον για Ελιξ το βλέπω.Σας ευχαριστώ πολύ, με βοηθήσατε αρκετά.Οταν θα έχω νεότερα θα σας ενημερώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια θα ηθελα να ρωτησω κυριως αυτους που πηγαν ή πηγαινουν στο ελιξ κατι! Το ελιξ ευοσμου ειναι το ιδιο οργανωμενο με του κεντρου? Οι καθηγητες ειναι οι ιδιοι? Ρωταω επειδη σε πολλα φροντιστηρια τα υποκαταστηματα ειναι λιγο υποδεεστερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Παιδιά από όσους εχω ρωτήσει για φροντιστήρια θεωρητικής όλοι μου λένε για το μπαχαρακη. Πηγα εγω η ιδια και ειδά τους επιτυχόντες και ειναι κάθε χρόνια αρκετόι!! μαλιστα φέτος ένα παιδι που πηγαίνε στο μπαχαρακη έγραψε 19.500 μορια και 20 στα μαθημ. Γεν!! Εγω πάντως ειμαι πολύ ευχάριστημενη από αυτό τ φροντιστήριο και θα συνεχισω και του χρόνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarilynSt

Νεοφερμένος

Η MarilynSt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Πηγαίνω στον Μπαχαράκη, θεωρητική, και μέχρι στιγμής είμαι γενικά ικανοποιημένη από τους καθηγητές. Η πλειοψηφία αυτών που έχω φέτος κάνουν πολύ καλή δουλειά. Δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο παράπονο, εκτός από το ότι οι περισσότεροι είναι σχετικά "ελαστικοί"στο θέμα δουλειά για το σπίτι, καθώς είμαι άνθρωπος που δουλεύω σωστά μόνο υπό πίεση. Τέλος πάντων, θέλω να αναφερθώ και σε αυτό που είπε κάποιος για το παράρτημα του Ευόσμου, ότι εκεί, δηλαδή, μαζεύεται η "σαβούρα". Δεν ισχύει, γιατί όντως οι ίδιοι καθηγητές διδάσκουν και στα 4 παραρτήματα, οπότε είναι καθαρά θέμα "ποιος θα σου τύχει". Σίγουρα θα υπάρχουν και κάποιοι λιγότερο καλοί, αυτό συμβαίνει παντού, εξάλλου, σε όποιο φροντιστήριο κι αν πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Νομίζω όμως ότι η πρόοδος που σημειώνεται με ιδιαίτερο μάθημα δε συναντάται σε καμμιά άλλη μορφή διδασκαλίας. Αρκεί να είναι γνώστης ο καθηγητής και να ασχολείται σοβαρά με το αντικείμενο, έτσι ώστε να πάρει ένα μαθητή και να τον ανεβάσει στο επίπεδο που μπορεί να πάει. Επειδή παραδίδω ιδιαίτερα μαθήματα, ξέρω από την πρόοδο των παιδιών. Βέβαια, με την κρίση, λιγόστεψαν πολύ.
Με τη διαφορα που στο ιδιαιτερο ο καθηγητης προσαρμοζεται στο μαθητη ενω στο φροντηστηριο ο μαθητης προσαρμοζεται στις απαιτησεις ολων. επισης στο ιδιαιτερο δεν υπαρχει ο ανταγωνισμος και ο μαθητης πολλες φορες επαναπαυεται. παντως δεν αντιλεγω οτι με το ιδιαιτερο μπορουν να καλυφθουν καλυτερα τα κενα του μαθητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top