Αλήθειες που κρύβουμε από τον σύντροφο μας

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
βλέπω, αμέ, αρκεί να είναι καλή αλλιώς λύνομαι στο γέλιο ή απλώς το κλείνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απογοητευομαι για τη σύγχονη γυναίκα και τα ταμπού της :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
kajira κι εγω!
το ιδιο ακριβως!
σου στελνω πμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Απογοητευομαι για τη σύγχονη γυναίκα και τα ταμπού της :(

Να μη λυπάσαι, να χαίρεσαι και μάλιστα πολύ! Είναι ωραίο να ξέρεις πως ο άλλος τρελαίνεται για τα ..καπνιστά σου και πως είσαι κάτι ιδιαίτερο για κείνον.. δεν είναι; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
το να κατσει κανεις να δει τσοντα δεν ειναι τιποτα παραλογο, ουτε για γυναικα ουτε για αντρα, δεν το βρισκω λογικο να λεει καποια κοπελα η αντρας"μα εισαι σοβαρος που θα κατσω εγω να δω τσοντα;" δεν καταλαβα δηλαδη εισαι σε αλλο επιπεδο εσυ; τα ιδια δεν κανεις και εσυ στο κρεβατι σου; ( η οπου αλλου γουσταρεις τελος παντων) ασε που μπορεις να μαθεις και τιποτα απο δ'αυτες :P

αυτη θα ηταν και ειναι η απαντηση που θα δωσω σε οποια και οποιον μου δωσει την παραπανω δικαιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βρε παιδιά, τώρα που λέτε για τσόντες, ψάχνω τα άπαντα του έλληνα θεού του είδους, έχετε τίποτα στις συλλογές σας τις οποίες διαφημίζετε ως τόσο πλούσιες;:tongue: Βασικά εγώ από τέτοιου είδους ταινίες μόνο οι χαβαλεδιάρικες μου αρέσουν, σπάνια θα θελήσω να δω για άλλους λόγους. Αλλά νομίζω χρειάζεται μια οικειότητα για να δεις με το έτερον ήμιση! Ας πούμε ένας μου είχε ζητήσει να δούμε στην (πολύ) αρχή της 'σχέσης' και τσαντίστηκα.

Όσο για καπνιστά (!!) και μένα μου κάνει εντύπωση να έχει πρόβλημα κάποια, αλλά έχω ακούσει περιπτώσεις. Βέβαια όλες αυτές ήθελαν αντίστοιχα την δικιά τους ευχαρίστηση, οπότε γι'αυτό δεν καταλαβαίνω για ποιό λόγο είναι αρνητικές.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να μη λυπάσαι, να χαίρεσαι και μάλιστα πολύ! Είναι ωραίο να ξέρεις πως ο άλλος τρελαίνεται για τα ..καπνιστά σου και πως είσαι κάτι ιδιαίτερο για κείνον.. δεν είναι; ;)
Ναι αλλά ο λόγος που στεναχωριέμαι είναι πιο γενικός... Είμαι πολύ υπερ της ισότητας και με λύπη μου βλέπω οτι μερικές γυναίκες...ίσως δεν την αξίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ναι αλλά ο λόγος που στεναχωριέμαι είναι πιο γενικός... Είμαι πολύ υπερ της ισότητας και με λύπη μου βλέπω οτι μερικές γυναίκες...ίσως δεν την αξίζουν.
επειδή δεν ...καπνίζουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγω αυτο με το καπνιστο ακομα δε το καταλαβα ρε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
επειδή δεν ...καπνίζουν?
Όχι μόνο. Επειδή έχουν τα χίλια πεντακόσια ταμπού και κόμπλεξ όσον αφορά το σεκς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
κοίτα, ταμπού και κόμπλεξ υπάρχουν σε όλους τους τομείς...πόσο μάλλον στο σεξ!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Όχι μόνο. Επειδή έχουν τα χίλια πεντακόσια ταμπού και κόμπλεξ όσον αφορά το σεκς.
ρε, μπορεί απλά να μη θέλουν. ή να δοκίμασαν και να μην τους άρεσε.
το σεκς είναι προσωπικό θέμα. όπως τη βρίσκει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Έχετε δώσει ρεσιτάλ οι γυναίκες σε αυτό το thread!Έχω λιώσει!!:D:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Όχι μόνο. Επειδή έχουν τα χίλια πεντακόσια ταμπού και κόμπλεξ όσον αφορά το σεκς.

Κάτσε ρε Michelle, και άντρες έχουν ένα σωρό προκαταλήψεις όσον αφορά το σεξ (η γυναίκα που θα κάτσει στο πρώτο ραντεβού είναι εύκολη και άλλα που έχουμε ξαναναφέρει). Δε νομίζω το πόσο απελευθερωμένος είναι κάποιος έχει ουδεμία σχέση με την ισότητα των 2 φύλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι αυτοί τα ίδια σκ@τ@ είναι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Συγνώμη να ρωτήσω κάτι....επείδη αυτή τη φορά πρόσεξα λίγο περισσότερο το θέμα....όταν λέτε "καπνιστά" εννοείτε το "προφορικό" σεξ; Και μάλιστα εννοείτε ότι το κάνουν περισσότερο οι άντρες από ότι οι γυναίκες;! χαχα!! Δεν συμφωνώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το στοματικό σεξ εννοούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Συγνώμη να ρωτήσω κάτι....επείδη αυτή τη φορά πρόσεξα λίγο περισσότερο το θέμα....όταν λέτε "καπνιστά" εννοείτε το "προφορικό" σεξ; Και μάλιστα εννοείτε ότι το κάνουν περισσότερο οι άντρες από ότι οι γυναίκες;! χαχα!! Δεν συμφωνώ.
χαχα!! Γιατί?
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Doo: γιατί δεν ισχύει. Όπως υπάρχουν κοπέλες που δεν το κάνουν έτσι υπάρχουν και άντρες, αναλογικά ίσως οι κοπέλες να είναι περισσότερες αλλά δεν έχει να κάνει με το φύλο, έχει να κάνει με τον άνθρωπο. Εμένα μου έχει τύχει και ομολογώ ότι έφαγε σουτ. (και ναι, ακούγεται λίγο άσχημο αλλά ευτυχώς δεν ήμουν ερωτευμένη και είμαι αρκετά ρηχή σε αυτά τα θέματα).:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αν είσουν ερωτευμένη τι θα έκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top