[1/6/2012] Χημεία Κατεύθυνσης

Πώς πιστεύετε ότι έχετε γράψει;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 46)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 25 54.3%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 10 21.7%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 3 6.5%
  • [Μέτρια] 10-15

    Ψήφοι: 3 6.5%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 1 2.2%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 4 8.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

katsarida003

Νεοφερμένος

Η katsarida003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
χάσαμε τη σχολή απο τη χημεία!!!! καλή φάση!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Στο σχολείο όλοι έβγαιναν έξω δακρυσμένοι. Πού ακούστηκε; Να χτυπήσουν τη χημεία κι όχι τη Βιολογία...
Βγήκα κι εγώ δακρυσμένη από το σχολείο και εκτός από αυτό έχω τώρα τους δικούς μου στο σπίτι να με κατηγορούν και να λένε πως εγώ φταίω που δεν έγραψα 20.

Ένα θα πω: δεν πρόλαβα να κάνω το Δ.3. και το Δ.4
Τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Να περιμένετε σίγουρα πτώση στο 3ο...
Πάω για ύπνο! Καλό ξημέρωμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Για θυμίστε μου:
Σήμερα δίναμε εξετάσεις Χημείας ή ταχύτητας και αριθμητικής;
Ελπίζω τα λάθη μου να είναι μόνο αριθμητικά...
άστα να πάνε... δεν πρόλαβα το Δ3!
και νομίζω έχω ένα σωρό αριθμητικά!

χάσαμε τη σχολή απο τη χημεία!!!! καλή φάση!!!!!!!!!!!!!
Χα... και εγώ ακόμα δεν το πιστεύω!

Βγήκα κι εγώ δακρυσμένη από το σχολείο και εκτός από αυτό έχω τώρα τους δικούς μου στο σπίτι να με κατηγορούν και να λένε πως εγώ φταίω που δεν έγραψα 20.

Ένα θα πω: δεν πρόλαβα να κάνω το Δ.3. και το Δ.4
Τέλος.
Εγώ δεν δάκρυσα... διότι χαίρομαι που επιτέλους τελειώσαμε.. ΟΜΩΣ... η αλήθεια είναι πως πόνεσα πολύ.
Δ3 δεν το πρόλαβα.... Δ2 το έκανα αλλά μου έβγαιναν κάτι περίεργα νούμερα, οπότε μάλλον λάθος τό'χω!

Αποτυχία σκέτη... κανα 15-16 αν έχω πιάσει και αν.

Τελικά άκυρο και το 15.... δεν έχω κάνει σωστά όλο το διάγραμμα στο Γ...
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Μακάρι να έχουμε πτώση στο 3ο.
Μέχρι στιγμής με σώζει η Βιολογία Κατεύθυνσης και η Φυσική Γενικής. ΑΝν γράψω κανα 16,5 στη Χημεία μπορεί να πιάσω Νοσηλευτική Αθήνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
DIMIJIM 2 μερες πριν ειχα διαβασει το σχολιο που ελεγες οτι εισαι πολυ ατυχος σε οτι πεφτει στις πανελληνιες διοτι ελεγες πεφτει παντα οτι δεν ξερεις πολυ καλα! Ειχες πει οτι στην Χημεια δεν σου αρεσει η ογκομετρηση και η αλογονοφορμικη και η πλακα ειναι οτι επεσε ογκομετσηση στο Γ3!!! Δεν μπορω παρα να σε ευχαριστησω διοτι ειχα λαβει πολυ σοβαρα το σχολιο σου και ειχα λυσει πολλες τετοιες ασκησεις:clapup:(και αλογοφορμικη υπηρχε λιγο στο β θεμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Αλογονοφορμική υπήρχε και στο Γ.1.
Κατάλαβα πως είναι αλογονοφορμική 30 λεπτά πριν το τέλος και έτρεψα να διορθώσω όλα τα νούμερα και τα στοιχεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Ο χημικός μου μόλις με βλέπει: Για γύρνα λίγο να σε δώ...
Εγώ: Τί έγινε κύριε?
Χημικός: Ντάξει, δέν εχεις αίματα από το βιασμό...

Τι να πώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Θα κάνω ένα μόνο σχόλιο για τα θέματα!

Παίζει το 90 τα εκατό των θεμάτων να' ναι από γνωστό βοήθημα. Ονόματα δε λέμε οικογένειες δε θίγουμε :P
Το Γ θέμα μου θυμίζει ΣΙΓΟΥΡΑ κάτι.

Πάντως καμία σχέση με πέρυσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια εγω εγραψα σχεδον αριστα?το μονο που εκανα ηταν στο δ3 τρεις γραμμες πριν το τελος να γραψω το 0.12 12*10 εις την μειον ενα!!και ετσι το πχ μου βγηκε 8 και οχι 8.5?κανενα μοριακι μονο απο εκει!επισης στο ά εμενα ο καθηγητης μου εχει πει οτι δεν χρειαζονται λογια και δεν εγραψα τιποτα!εσεις πως το κανατε?με λογια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Θα κάνω ένα μόνο σχόλιο για τα θέματα!

Παίζει το 90 τα εκατό των θεμάτων να' ναι από γνωστό βοήθημα. Ονόματα δε λέμε οικογένειες δε θίγουμε :P
Το Γ θέμα μου θυμίζει ΣΙΓΟΥΡΑ κάτι.

Πάντως καμία σχέση με πέρυσι.
Ποιο να ναι, ποιο να ναι;
Βέβαια, ο όγκος του Σαββάλα είναι τέτοιος που ό,τι και να πέσει σίγουρα θα υπάρχει κάπου μέσα στις εκατοντάδες σελίδες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ποιο να ναι, ποιο να ναι;
Βέβαια, ο όγκος του Σαββάλα είναι τέτοιος που ό,τι και να πέσει σίγουρα θα υπάρχει κάπου μέσα στις εκατοντάδες σελίδες:P

E ναι, απλά αυτές είναι το ΚΛΑΣΣΙΚΟ στυλ αυτού του βιβλίου.
Φωνάζει από μακριά.

:P

Πάντως ήταν τραγικά πολλά. Μα καλά αυτοί στην ΚΕΕ όλη τη μέρα την παίζουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κυριάκος1204

Νεοφερμένος

Ο κυριάκος1204 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πιστεύω καθαρό 100 στάρι. Μακάρι. Καλή επιτυχία σε όλους και καλά αποτελέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσαν τα θέματα.Ήταν έξυπνα,έπρεπε να έχεις γρήγορη σκέψη και νομίζω οτι καιρός ήταν να ξεφύγουμε από τα γελοία θέματα Χημείας που τα τελείωνες σε 1 ώρα!
Αλλά με φάγανε τα αριθμητικά!-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Παιδιά αυτό ήταν... Οι πανελλήνιες τέλος!! Καλή επιτυχία, καλά αποτελέσματα!!! Καλό καλοκαίρι και καλή ξεκούραση!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ημουν σιγουρος οτι θα χτυπησουν τη χημεια αφου δεν το εκαναν με τη βιολογια.Ειναι το μονο διαγωνισμα που δεν εχω κανει λαθος,μαζι με τα μαθ γεν,και ευτυχως ειναι σε μαθημα που εχει συντελεστη.
Καλη επιτυχια σε ολους,now its party time;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Edomustang

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
είμαι ηλίθιος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! έγραψα τα πάντα σωστά αλλά δεν είδα ότι υπήρχε ερώτημα β3!!!!!!!!!!!!!!! γιατί????????????????????? πάνε 8 μονάδες τζάμπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Αλογονοφορμική υπήρχε και στο Γ.1.
Κατάλαβα πως είναι αλογονοφορμική 30 λεπτά πριν το τέλος και έτρεψα να διορθώσω όλα τα νούμερα και τα στοιχεία.
Δεν ξέρω πόση ώρα το κοιτούσα αυτό το πράμα... :mad:
Ημουν σιγουρος οτι θα χτυπησουν τη χημεια αφου δεν το εκαναν με τη βιολογια.Ειναι το μονο διαγωνισμα που δεν εχω κανει λαθος,μαζι με τα μαθ γεν,και ευτυχως ειναι σε μαθημα που εχει συντελεστη.
Καλη επιτυχια σε ολους,now its party time;)
Μπράβο αγαπημένο:D.

Ήταν πολλά, δεν ξέρω αν ήταν δύσκολα. Στο δ3 β ξέχασα να κάνω την αφαίρεσαι πεχα=14-ποχα.. Έχασα και ένα πολλαπλής,το ζώον:D ΤΕΛΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.

Δεν ξέρω πόση ώρα το κοιτούσα αυτό το πράμα... :mad:
Δεν μου έχει ξανασυμβεί αυτό που συνέβη μόλις είδα το Cl2 . Τα ΠΑΝΤΑ χάθηκαν, και λέω τι είναι αυτό? Ευτυχως ο μαύρος έξω κράτησε 5 λεπτά μόνο :P
Να ρωτήσω κάτι άλλο που ήθελα... Στο Β3, έγραψα τα εξής, αφού έγραψα τις ενώσεις με τους συντακτικούς τύπους:
Αλογονοφορμική δίνουν μόνο η βουτανόνη και η 2-βουτανόλη, οπότε τις ξεχωρίζουμε από τις άλλες ενώσεις. Στη συνέχεια τις οξειδώνουμε και αντιδράει μόνο η αλκοόλη. Άρα μας έχουν μείνει 2 ενώσεις. Το οξύ και η βουτανάλη. Η βουτανάλη οξειδώνεται ενώ το οξύ όχι, άρα διακρίναμε όλες τις ενώσεις... Είναι ελλειπές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Δυστυχώς τα σκάτωσα σήμερα, αλλά τι να κάνουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top