Beverly Hills 90210

Ο Ντύλαν έπρεπε τελικά να μείνει με την Μπρέντα ή την Κέλι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Γαμώτο, θα το χάσω :(

Σα να θυμάμαι τις λευκές ζαρτιέρες κτλ.
Έχεις ένα δίκιο.

Ρε κρίμα πάντως τον καραβοκύρη, ήτο παλίκαρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Τότε κυκλοφορούσε αυτό...:worry:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.


(Ουτε κορσες, ουτε ζαρτιερες, καλυτερο το θυμομουν...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Mε τόσο μαύρο κερί σαν θυσιασμός της άμωμου στον εξαποδώ είναι.

Κορπς, τα βινδεάκια από το προσωπικό σου αρχείο?



Ο Ντείβιντ πότε είχε γίνει άνδρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ο Ντειβιντ ηταν απο παντα. Ελα ντε, κι αυτο μυστηριο ειναι, παντως σε καποια δοση την ειχε κιορατωσει. Θα επανελθω με ντοκουμεντα.. (Φυσικα και ειναι το αρχειο μου)

ψ. Γιου αρ μπακκκκ...... :-*

ψ2. Το βρηκα, Αριελ τη λεγανε την πλανευτρα, μανατζερ-κατι ηταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Χεχε, είσαι θησαυρός.

I am back until i am gone again.


Beverly hills power (για να μη βγει offtopic :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Eδάδ, ξέχασες να ψηφίσεις Ντύλαν - Κέλι...:shifty:

Καλώς όρισες btw ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Eδάδ σου απαγορεύω να ψηφίσεις dylan-kelly! :mad:


:P

(wb! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Δε χωνεύω καμία από τις δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Κοίτα τα μάγουλα της Μπρέντα! Μου θυμίζει μια παλία μου συμμαθήτρια, η οποία ήταν πολύ ηλίθια! :P
ουάαααααααααααα:'(:'(:'(:'(:'(:'(:cry_x::cry_x::cry_x:
και τα δικά μου έτσι είναι:(
Βρε, στο poll που έχει βάλει η Palladin, Μην κοιτάς που λέει και τον Ντύλαν.

Διακοσμητικός είναι. Μπρέντα ή Κέλι είναι το ζήτημα.

Το βάλαμε "ζευγάρια" για ξεκάρφωμα...:P

Θα' πρεπε να μπει guest -star η Κορομηλά.
Την ώρα που ο Ντύλαν φιλάει την Κέλι για πρώτη φορά...
Nα πεταγόταν και να έλεγε:

Μπράβο, είσαι η καλύτερη!
Μπράβο, έκανες την τύχη σου!
:hehe::hehe: nininaou παιδί μου σε πάω πολύ τελευταία
σ'αυτό το θρεντ έχεις ξεδιπλώσει το ταλέντο σου:D
I am back until i am gone again.
Beverly hills power (για να μη βγει offtopic :P)
yes!
το εξαιρετικά υψηλης ποιότητας θρεντ που δημιούργησα έφερε πίσω την εδάδ:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
yes!
το εξαιρετικά υψηλης ποιότητας θρεντ που δημιούργησα έφερε πίσω την εδάδ:-*



χαχαχαχαχαχαχα!

εσυ μου είχες υποσχεθεί και τόπικ στο οποίο θα απαιτούσες την επιστροφή μου


με απογοήτευσες :P αλλά και αυτό τα σπάει :D


Για να συμπληρώσω, μπχιλς κι εγώ στη ζούλα έβλεπα, η μαμά μου δε με άφηνε, το θεωρούσε χαζό και εμένα μικρή για να παίρνουν τα μυαλά μου αέρα.

Για αυτό και εγώ κατάντησα να βλέπω όπρα στα χρόνια της ωριμότητας (???) μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΚΗταν αφου τα φτιαξε με τον καραβοκυρη παντως, γιατι σε καποια δοση ο Ντειβιντ νομιζε οτι δεν προλαβε, κι εστησε καβγα *σ'εμενα το παιζες κυρια μωρη, και σ'αυτον το δωκες αμεσως*, αλλα τελικα δεν ειχε δωκει τιποτα.

Γραψε λαθος, τωρα βλεποντας τα βιντεακια καταλαβα οτι με το καραβοκυρης εννοουσες μαλλον τον Κλιφ που ηταν ΠΟΛΥ αργοτερα (και τον θυμομανε αμυδρα). Νομιζα ελεγες τον Νοα που ηταν επισης χειροδυναμος, αλλα οχι βαρκαρης..μ'αυτον το πηγαιναν φιρι φιρι για σεχ (αν δεν τα χω μπερδεψει παλι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Eννοούσα τον νοα που ήταν και μωράκλα.
Ο Νόα δε ζούσε σε ένα πλοίο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτες τις λεπτομερειες τις εχω ξεχασει. Νομιζω παντως οτι ο Νοα ηταν απ'τους καλjυτερους που περασαν και θα πρεπε να τον προτιμησει η Ντονα.

(Εκεινη την περιοδο εν τω μεταξυ τα ειχαν στην πραγματικοτητα. Οταν εφυγε ο Νοα απ'τη σειρα, ειχαν χωρισει και ζητησε να τον στειλουν η κορη του μπαμπακα. Μετα τα ξαναβρηκαν, κι ηθελε να τον ξαναβαλουν στο σεναριο, κι ειχε γινει ολοκληρο 2σελιδο αφιερωμα θυμαμαι στην Κατερινα για το ποσο κακομαθημενη ειναι..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Kι επίσης την έσπασε στο ξύλο?Αυτός δεν ήταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ένας μοντ να σβήσει το νταμπλ ποστ παρακαλώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οχιιιιι, αυτος που την εδερνε ηταν ο Ρει!
--->


Ο Νοα ηταν αυτος


Αυτον τον θυμαστε??

:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
O τελευταίος πχιος είναι?
Από όλους αυτούς η Ντόνα έκανε θεκθ μόνο με τον Ντ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Νομιζω μετα εκανε και μ'αυτον τον Κλιφ που οι δικοι της τους πηγαιναν για παντρεια. Ισως και με τον Νοα λιγο. Καλη και του λογου της τελικα, λιγο απο δω, λιγο απο κει..
Ο τελευταιος ηταν κι αυτος νομιζω γκομινος της στο γιουνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Άλλη έχει το όνομα και άλλη έχει τη χάρη νομίζω τελικά. Με την Ντόνα να τα βάλουμε (που δεν τη συμπαθώ κιόλας) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top