Φοιτητική ζωή στην Λαμία

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ελπιζω του χρονου να μην λεω το ιδιο :P

χαχαχαχαχαχα πιστεψε με θα το λες!!χαχα ε οσο να ναι σου λειπει παντα το περιβαλλον που εζησεσ!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ποιοι απο εσας σκεφτονται να δηλωσουν καποια σχολη στην λαμια?τιποτα που πρεπει να ξερουμε για την πολη?50% να ειμαι εκει του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
BUMP (2013), το ΤΕΙ Λαμιας (τμημα Τεχνολογιας Υπολογιστων βασικα) θα παει στα Γρεβενα τελικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fwteinh..! :D

Νεοφερμένος

Η Fwteinh..! :D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα!! :)
Ηθελα και γω να ρωτησω για την Λαμια...γτ απο μερικα ατομα που ακουσα μου λενε οτι ειναι πολυ επαρχιακη πολη και οτι δεν εχει και πολλα μερη για να βγαινεις!:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Καλησπερα!! :)
Ηθελα και γω να ρωτησω για την Λαμια...γτ απο μερικα ατομα που ακουσα μου λενε οτι ειναι πολυ επαρχιακη πολη και οτι δεν εχει και πολλα μερη για να βγαινεις!:/


αν εχεις καποια απορια κλπ μπορω να σε ενημερωσω εγω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afroditicyprus

Νεοφερμένος

Ο afroditicyprus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας..στην Λαμία μπορείς να κάνεις ωραία φοιτητική ζωή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Γεια σας..στην Λαμία μπορείς να κάνεις ωραία φοιτητική ζωή?

Καλούλα είναι σήμερα πήγα να την δω γιατί και εγώ πέρασα φέτος Νοσηλευτική Λαμίας.Δεν είναι και Αθήνα.Τα περισσότερα πρέπει να είναι κοντά στο κάστρο.Καφετέριες Καταστήματα κλπ κλπ.Εσύ τι πέρασες?

Καλησπερα!! :)
Ηθελα και γω να ρωτησω για την Λαμια...γτ απο μερικα ατομα που ακουσα μου λενε οτι ειναι πολυ επαρχιακη πολη και οτι δεν εχει και πολλα μερη για να βγαινεις!:/

Σε τι σχολή πέρασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fwteinh..! :D

Νεοφερμένος

Η Fwteinh..! :D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πληροφορικη με εφαρμογεςστην βιοιατρικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Τα περισσότερα πρέπει να είναι κοντά στο κάστρο

όχι, είναι στο ενδιάμεσο των τεσσάρων πλατειών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PirgiotisThyra3

Νεοφερμένος

Ο PirgiotisThyra3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
απο κοστος ζωης τι παιζει? ακριβη η φθηνη πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λέκκας

Νεοφερμένος

Ο Λέκκας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
να ρωτήσω αν εχει περάσει κάνεις ατει ηλεκτρονικής στην λαμια μπορει να με πληροφορήσει σχετικά με την σχολή και την πόλη? ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Το τμήμα είναι πολύ καλό και πέρα από έναν καθηγητή που σεληνιάζεται κάθε εξεταστική και έναν συνεργάτη που δεν έχει μεταδοτικότητα σου εγγυάται μια αναίμακτη φοίτηση και με πλήρεις γνώσεις εντός τεσσάρων χρόνων, αν πας όντως με διάθεση να τελειώσεις και να γίνεις ηλεκτρονικός.
Η πόλη πάλι δεν λέει πολλά για να είμαι ειλικρινής. Δεν έχει συγκοινωνίες το βράδυ, πολλές πολιτιστικές εκδηλώσεις, όσες επιλογές θα είχες εν τέλει σε μιαν άλλη πόλη.
[troll]Αν δεν πας για να σπουδάσεις, υπάρχει ο επονομαζόμενος «σύλλογος σπουδαστών» (με όποιους απέμειναν από την πάλαι ποτέ ΔΑΠ) που κάνει πάρτυ αισθητικού επιπέδου ΔΑΠ σε γκλαμουράτα κλαμπς και καγκουροκαφετέριες, λερώνει με αφίσες τους τοίχους του ΤΕΙ και κάνει δύσκολη τη ζωή των υπόλοιπων στηρίζοντας στα συλλογικά όργανα διοίκησης την πολιτική της ΝΔ[/troll]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λέκκας

Νεοφερμένος

Ο Λέκκας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Παρακαλώ! Ρώτα ό,τι άλλο θελήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λέκκας

Νεοφερμένος

Ο Λέκκας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
περασα Λαμια να βρω σπιτι στο κεντρο ή κοντα στα ΤΕΙ και γιατι?(ευχαριστω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRns

Νεοφερμένος

Ο GeorgeRns αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Θα περάσεις πολύ όμορφα με τους βλάχους του χωριού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Κοντά στο κέντρο θα χρειαστείς αστικό για τα ΤΕΙ που έχει κάθε 10-15 λεπτά(δεν θυμάμαι ακριβώς).Θα τα έχεις όλα στα πόδια σου σουπερ μαρκετ,διασκέδαση και ίσως και τη λέσχη.Αν θες κοντά στο ΤΕΙ δεν θα μπορείς να γυρνάς το βράδυ καθώς δεν έχει καθόλου αστικό αλλά μπορεί να είσαι 5 λεπτά με τα πόδια από το ΤΕΙ(αν κοιτάξεις στην αθηνών ή στην άμπλιανη).Συνοπτικά: Αν θες να παρακολουθείς τα μαθήματα καθημερινά και έξοδοί σου είναι σε λογικά πλαίσια κοιτάς κοντά στο ΤΕΙ(αθηνών,άμπλιανη,παγκράτι χαμηλά).Αν όμως δεν έχεις σκοπό να πηγαίνεις κάθε μέρα και να βγαίνεις έξω πιο συχνά,τότε στο κέντρο.

ΥΓ. Μπορείς να πάρεις και ποδήλατο κοντά σου καθώς στην περιοχή κοντά στο ΤΕΙ έχει ποδηλατόδρομο για το κέντρο όμως ξέχασέτο καθώς έχει ανηφόρες ανυπόφορες.

Για ό,τι άλλο θέλεις μην διστάσεις.

Θα περάσεις πολύ όμορφα με τους βλάχους του χωριού.
Βλάχους; του χωριού;Ωραία εικόνα έχεις για την ελληνική περιφέρεια "πρωτευουσιάνε".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Βλάχους; του χωριού;Ωραία εικόνα έχεις για την ελληνική περιφέρεια "πρωτευουσιάνε".

Είμαι Λαμιώτης και μπορώ να επικυρώσω τον προηγούμενο, είμαστε βλάχοι, σε χωριό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έχω πάει πολλές φορές Λαμία και μπορώ να επικυρώσω ότι έχετε πολλούς βλάχους και ναι, είστε σαν ένα μεγάλο χωριό.
Και όχι δεν έχω πρόβλημα με τους μικρούς τόπους ούτε λέω βλάχους όλους τους μη-πρωτευουσιάνους/συμπρωτευουσιάνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsalkantis

Νεοφερμένος

Ο Tsalkantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας..πλησιαζουν οι πανελλαδικες.. Εχω αποδεχτει οτι δεν προκειται να περασω θεσσαλονικη για το λογο οτι ειχα πολλα κενα στα μαθηματικα..και ασχετα που τα καταλαβαινω και τα λοιπα τωρα ειναι πολυ αργα για να γραψω πανω απο 10-11 σε αυτο το μαθημα.
Θα ηθελα λοιπον να με πειτε 2 λογια για την Λαμια. Απο οτι εχω διαβασει πολλοι ειναι ευχαριστημενοι πολλοι δεν ειναι. Αποκλειεται το θεμα να ειναι τοσο υποκειμενικο. Στοχος μου ειναι το Πανεπιστημιο Θεσσαλιας στο τμημα της πληροφορικης. Αν μπορουσατε να δωσετε καποιες πληροφοριες οσο αναφορα το Τμημα της πληροφορικης στη Λαμια και τη φοιτητικη ζωη εκει ως προς την "ηρεμια" που επικρατει .. το στυλ των φοιτητων. τα μαγαζια και τα λοιπα. Επισης τιμες για τα σπιτια και ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ σημαντικο, μπορει να φανει περιεργο αλλα ναι πρεπει να μαθω αν εχει γινει εγκατασταση οπτικων ινων στη περιοχη "φοιτητων" για παροχη VDSL και γενικοτερα καλες ταχυτητες του Internet γιατι στα clubs στη 1 ωρα εξαφανιζομαι. Βρωμαει μην πω τι και το τσιγαρο ειναι στο μεγαλειο του. ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧ τα λεω και γελαω. ξερω φαινομαι σαν σπυριαρης,σπασικλας και ωμος αλλα καμια σχεση. Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top