Φοιτητική ζωή στην Λαμία

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Χαχαχαχα...

Οκ ρε Κωστάκη...όποτε θέλετε...να σας δείξω και τα κατατόπια...α!και προσοχή στις Λαμιώτισες.........

Γιατι προσοχη ρε?:P
Φερε καμια Λαμιωτισα στο meeting για να εμπεδωσουμε και μεις τι πρεπει να προσεξουμε σε αυτες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Χαχαχα οκ ρε...οτι θέλετε απο μένα...πάντως να ξες είναι λίγο......... οι λαμιώτισσες..στα λέω για να ξέρεις..αλλά κάτσε να περάσεις εδω πρώτα...κυκλοφορούν και πολλές ελεύθερες στα κλαμπ έτοιμα για ψήσιμο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
νυχτερινη ζωη?καμια ερασιτεχνικη ομαδα ποδοσφαιρου υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
νυχτερινη ζωη?καμια ερασιτεχνικη ομαδα ποδοσφαιρου υπαρχει?

κ εσύ φίλε Λαμία περνάς???????παίζεις ποδόσφαιρο?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
κ εσύ φίλε Λαμία περνάς???????παίζεις ποδόσφαιρο?????
μαλλον....ναι παιζω..εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
μαλλον....ναι παιζω..εσυ?

έπαιζα στην ομάδα της περιοχής μου....τώρα τα έχω παρατήσει!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Έχει πολλές τοπικές ομάδες...απο νύχτα αρκετά καλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Έχει πολλές τοπικές ομάδες...απο νύχτα αρκετά καλά..

σε τι σχολή είσαι εσύ????εγώ σήμερα έμαθα ότι πέρασα ηλεκτρονική :)
-----------------------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Νοσηλευτική..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
η καταγωγη μου ειναι απο λαμια κ ξερω.οποιος θελει να ρωτησει κατι εδω ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
κανείς άλλος δν έχει περάσει Λαμία?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Απο οτι φαινεται για λαμια το κοβω,για πειτε μου πως ειναι εκει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

argyrouli

Νεοφερμένος

Η Argyrw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αργυρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
:clapup: και εγώ Λαμία έχω περάσειιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Μενω Λαμια και για εμενα σαν πολη δεν λεει ΑΠΟΛΥΤΩΣ τιποτα! Ενταξει δεν ειμαι και το πιο outgoing ατομο, αλλα κατι ξερω και εγω :P Τα ατομα απο 18 και κατω κανουν πως και πως να φυγουν και μετα οταν πηγαινουν φοιτητες και ερχονται πισω στην πολη για γιορτες, δεν θελουν να φυγουν. Απο καφετεριες αμετρητες αλλα οι περισσοτερες χτυπανε πολυ στις τιμες, κλαμπακια αρκετα αλλα δεν θα τα ελεγα ουτε αξιολογα ουτε αξιοπιστα, μονο 2-3 αξιζουν, τα οποια διοργανωνουν συνεχεια φοιτητικα παρτυ και τωρα τελευταια εχουν ανοιξει και μερικα συμπαθητικα μπαρακια. Φοιτητες υπαρχουν πολλοι και απ'οτι εχω ακουσει οι περισσοτεροι ειναι αρκετα ευχαρηστημενοι. Για να ζησει καποιος ομως στην Λαμια πρεπει να εχει γερα νευρα. Παντου κυκλοφορουν ποζεροι που κοιτουν τους παντες με μισο ματι και το παιζουν μαγκες, υπαρχουν πολλοι αντιπαθητικοι κατοικοι που τους ενοχλει το παραμικρο και τωρα τελευταια εχουν αυξηθει οι εγκληματικες ενεργειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Μωρέ γενικά είναι πανάκριβα! Αλλάξτε πόλη πες καλύτερα!
Αλλά είναι ωραία! :redface:

εγω θελω να περασω λαμια αν υπαρχει καποιος που εχει περασει μπορει να μου πει πως ειναι?



μπορει καποιος να μου πει πωςσ ειναι η φοιτιτικη ζωη στη λαμια και το ποσο φθηνα-ακριβα ειναι σαν πολη!

Σημείωση συντονιστή: Μέρος του μηνύματος μεταφέρθηκε από το θέμα Φοιτητικό Σπίτι στα Ιωάννινα.
παιδια η λαμια ειναι ακριβγ ποσα περιπου ειναι αρκετα για καθε μηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
παιδια η λαμια ειναι ακριβγ ποσα περιπου ειναι αρκετα για καθε μηνα?

ε γενικα δεν ειναι και η πιο φθηνη πολη αλλα ουτε και πανεκριβη..αν εξαιρεσεισ τα ενοικια θα θεσ ενα 100Ε την εβδομαδα πιστευω αν εισαι του εξω ειδικα..αν δεν εισαι και τοσο νομζω και με 50Ε την εβδομαδα εισαι οκ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
με λεφτα και χρονο κανεις πολλα στην λαμια. εχουν ανοιξει μερικα καλα μαγαζια τα τελευταια χρονια και με καλες τιμες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
δεν περιμενα ποτε να το πω αλλα μου ψιλοελειψε η λαμια τωρα που εφυγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
δεν περιμενα ποτε να το πω αλλα μου ψιλοελειψε η λαμια τωρα που εφυγα

ελπιζω του χρονου να μην λεω το ιδιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top