Εξετάσεις Ινστιτούτου Θερβάντες Μάιος 2012

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Υπάρχει κάποιος που να δίνει ισπανικά τον Μάιο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandra

Νεοφερμένος

Η Alejandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σκεφτομαι να δωσω το Β1 το Μαιο ... βεβαια δεν ειμαι σιγουρη οτι θα το περασω
Θα δωσεις και εσυ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εγώ θα δώσω β2:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandra

Νεοφερμένος

Η Alejandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλη επιτυχια τοτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
εγώ θα δώσω β2:confused:

Καλή σου επιτυχίαααα!!!!!! :D:D:D

Εγώ θα δώσω το C1, αλλά δεν με κόβω να το παίρνω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Καλή σου επιτυχίαααα!!!!!! :D:D:D

Εγώ θα δώσω το C1, αλλά δεν με κόβω να το παίρνω! :P

επίσης ! και εγώ το ίδιο νιώθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όσους δίνετε! :D

Πόσο μου λείπουν τα Ισπανικά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Γεια σας ! Ήθελα να σας κάνω μία ερώτηση γ το intermedio β2 και τα προφορικά του,εγώ στα ακουστικά τα πήγα πάρα πολύ καλά αλλά κρίνοντας από το παρελθόν που έχω σε άλλες γλώσσες νομίζω πως δεν τα πήγα καλά στα προφορικά και νιώθω ότι έχω κοπεί.Ήταν αρκετά ευγενικές και οι 2 μαζί μου αλλά κολλούσα συνέχεια και έχανα τα λόγια μου.Πείτε μου από τις εμπειρίες σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Λοιπόν,οι εξεταστές καταλαβαίνουν τους υποψήφιους ότι περνάνε δύσκολα και ότι μπορεί να χάσουν τα λόγια τους....Το έπαθα εγώ στο Superior το Νοέμβριο αλλά πήρα καλό βαθμό....μην αγχώνεσαι λοιπόν!Όλα καλά θα πάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
γεια σας παιδια...
ηθελα να σας ρωτησω κατι..
μηπως ξερετε αν τα παλια θεματα των εξετασεων κυκολοφορουν καπου ή εστω πουλιουνται (οπως κανει το ιφα) ???
ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εδώ βρίσκονται όσα έχουν ανεβάσει στο Cervantes! Για όσα λείπουν, δεν ξέρω που μπορείς να τα βρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ξέρουμε πότε θα βγουν τα αποτελέσματα του Μαΐου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τέλη Ιουλίου με αρχές Αυγούστου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
Εδώ βρίσκονται όσα έχουν ανεβάσει στο Cervantes! Για όσα λείπουν, δεν ξέρω που μπορείς να τα βρεις!

gracias :)
τα ειχα βρει και γω αυτα αλλα δεν ειμαι σιγουρη κατα ποσο αυτα ειναι παλια θεματα γιατι γραφει "modelos" :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
gracias :)
τα ειχα βρει και γω αυτα αλλα δεν ειμαι σιγουρη κατα ποσο αυτα ειναι παλια θεματα γιατι γραφει "modelos" :hmm::hmm:

Από ότι βλέπω έχουν τουλάχιστον μια ολοκληρωμένη εξέταση, αλλά δυστυχώς, όπως θα δεις και εσύ, όσον αφορά τα B2 πχ, δεν έχουν βάλει τις πιο πρόσφατες εξετάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Βγήκαν τα αποτελέσματα του Μαΐου! Εγώ δεν πέρασα!
Pennyy, και αν έδινε και κάποιος άλλος, καλά σας αποτελέσματα!!!! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top