Πότε κλείνουν τα σχολεία για το καλοκαίρι;

Dickensian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dickensian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Καλησπέρα! Θα ήθελα κάποιος να με ενημερώσει πότε πάνω-κάτω κλείνουν τα λύκεια για το καλοκαίρι :) Άκουσα για κάποια παράταση 1 εβδομάδας , αλλά ακόμα δεν ξέρω πολλά. ( είμαι β λυκείου παρεμπιπτόντως ) Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Καλησπέρα! Θα ήθελα κάποιος να με ενημερώσει πότε πάνω-κάτω κλείνουν τα λύκεια για το καλοκαίρι :) Άκουσα για κάποια παράταση 1 εβδομάδας , αλλά ακόμα δεν ξέρω πολλά. ( είμαι β λυκείου παρεμπιπτόντως ) Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει ;

για μενα τα σχολεια δε πρεπει να κλεινουν το καλοκαιρι,χανουμε τον ρυθμο μας.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Και τα σαββατοκυριακα πρεπει να κανουμε μαθημα, γιατι την Δευτερα δεν λειτουργουμε πολυ καλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Και τα απογευματα πρεπει να πηγαινουμε σχολειο. Με τοσες ωρες ελευθερες απο την ωρα που σχολας μεχρι την πρωινη προσευχη χανεις το ρυθμο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ε , και κανα βραδυ καλο θαταν οι μαθητες να κοιμουνται στις αιθουσες , για να ειναι στο κλιμα των μαθηματων ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Are we gonna get a serious answer or not? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
τς τς τς γεμισαμε τρολλς.ελεος!εγω την αποψη μου ειπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Πφφφφ σοβαρα θες να πηγαινεις σχολειο σε περιοδο καυσωνα που ακομα και αν το μονο που κανεις ειναι να καθεσαι σε μια καρεκλα μυριζουν οι μασχαλες σου ιδρωτιλα; :P (ναι υπαρχουν αποσμητικα αλλα δεν δουλευουν για πολλες ωρες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Πφφφφ σοβαρα θες να πηγαινεις σχολειο σε περιοδο καυσωνα που ακομα και αν το μονο που κανεις ειναι να καθεσαι σε μια καρεκλα μυριζουν οι μασχαλες σου ιδρωτιλα; :P (ναι υπαρχουν αποσμητικα αλλα δεν δουλευουν για πολλες ωρες)

φυσικα.θα πηγαινεις σχολειο με το μαγιο και μετα παραλια με την παρεα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top