Ηχογραφήσεις των κεφαλαίων της Βιολογίας Κατεύθυνσης

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Αυτά μας τα είχες πει και την προηγούμενη φορά:hehe:

Καλή επιτυχία στο αγροτικό(;) σου φίλτατε :D:D Να είσαι πάντα καλά!!

(god, έχω φάει τα νιάτα μου και την ομορφιά μου σε αυτό το forum...:wacko:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Χαχα την προηγούμενη φορά (πριν 3+χρόνια, πότε πέρασαν θεε μου) δεν μπορούσα να βρω το βιβλίο για κανένα λόγο. Τωρα το χω, υπόσχομαι μέχρι 1 Μάρτη release του βιβλίου σε mp3 ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους και καλή Σαρακοστή!

Κάποτε πριν 9 περίπου χρόνια είχαν ανέβει στο Rapidshare (που δεν υπάρχει πλέον μερικές ηχογραφήσεις που είχα για μένα) σε σχετικά κακή ποιότητα και με μουσική που πολύ σωστά σχολιάστηκε ως καγκούρικη και σε πολύ υψηλή ένταση! Κι όμως το αρχείο εκείνο κατέβηκε όπως είδα γύρω στις 950 φορές οπότε αποφάσισα να το ξανακάνω λίγο καλύτερα για τους νεότερους. Ξεκίνησα χθες με τα Κεφάλαια 1, 2 και 4. Έμεινα από σάλιο κάποια στιγμή οπότε σύντομα θα ανέβουν και τα υπόλοιπα στο SoundCloud, ελεύθερα σε offline mode και σύντομα ελεύθερα για download. Το πότε θα είναι ελεύθερα για download εχει να κάνει με το host και πνευματικά δικαιώματα που πρέπει να τσεκάρουν.

Listen to Viologia Kat 1o Kef (Genetiko Uliko) by Vangelis Anagnostou #np on #SoundCloud
https://soundcloud.com/vangelis-anagnostou/viologia-kat-1o-kef-genetiko-uliko

Listen to Viologia Kat 2o Kef A (Antigrafi - Roi Genetikis Pliroforias) by Vangelis Anagnostou #np on #SoundCloud
https://soundcloud.com/vangelis-anagnostou/viologia-kat-2o-kef-a-antigrafi-roi-genetikis-pliroforias

Listen to Viologia Kat 2o Kef B (Metagrafi - Metafrasi - Rythmisi) by Vangelis Anagnostou #np on #SoundCloud
https://soundcloud.com/vangelis-anagnostou/viologia-kat-2o-kef-b-metagrafi-metafrasi-rythmisi

Listen to Viologia Kat 4o Kef (Anasyndiasmeno DNA) by Vangelis Anagnostou #np on #SoundCloud
https://soundcloud.com/vangelis-anagnostou/viologia-kat-4o-kef-anasyndiasmeno-dna

Το κεφάλαιο 1 ίσως ξαναηχογραφηθεί λόγω ενός λάθους που μείωσε ελαφρώς την ποιότητα, όπως θα δείτε το 2β και 4 είναι πολύ καλυτερα.


Καλή ακρόαση και θα τα ξαναπούμε σύντομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Καλέ κάνεις όντως αγροτικό στο Καστελόριζο;
Και γω θέλω εκεί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Χαχα άντε έλα! Δεν κάνω αγροτικό ακριβώς, είμαι ο στρατιωτικός γιατρός εδώ αλλά με τον αγροτικό δουλεύουμε μαζί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θα σου στείλω πριβέ για πληροφορίες για να μην σπαμμάρουμε εδώ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γόρδιονΣουτιέν

Νεοφερμένος

Η γόρδιονΣουτιέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Τι φωνη ειναι αυτη μανα μου;! :P
Ωραια σκέψη και καλη δουλεια,θα σε τιμησω δεοντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Χαχα να 'σαι καλα, ελπίζω να σε βοηθήσουν στο στόχο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niffler

Νεοφερμένος

Η Niffler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πολύ ωραια ιδέα!! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρι.Μπρε

Νεοφερμένος

Η Χρι.Μπρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πολυ καλη η ιδεα με τις ηχογραφισεις της βιολογιας, εμενα με βοηθησαν πολυ!! Πώς μπορω να ανεβασω κι εγω τετοιες ηχογραφισεις;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Κανένας που να έχει κάνει (ή να θέλει να κάνει) κάτι αντίστοιχο με την Ιστορία Κατεύθυνσης;

Ναι, δοκίμασα να ηχογραφήσω τον εαυτό μου, αλλά δε μου αρέσει η φωνή μου καθόλου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Κανένας που να έχει κάνει (ή να θέλει να κάνει) κάτι αντίστοιχο με την Ιστορία Κατεύθυνσης;

Ναι, δοκίμασα να ηχογραφήσω τον εαυτό μου, αλλά δε μου αρέσει η φωνή μου καθόλου :P

Άμα βαρεθώ πάρα πολύ από το να μην κάνω τίποτα, μπορεί και να ψηθώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top