[split] Bug report

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Επίσης έχουν εξαφανιστεί τα κουτάκια :redface: (για την αφαίρεση από τα αγαπήμενα μας θέματα μέσα στο προφίλ)

View attachment 2420
Στο δικό σου προφιλ αναφέρεσαι. Έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στο δικό σου προφιλ αναφέρεσαι. Έτσι;

Ναι.Και η εικονα που χω βαλει ειναι απο το δικο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα προφιλ των άλλων που έχουν αγαπημένα πως τα βλέπεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα προφιλ των άλλων που έχουν αγαπημένα πως τα βλέπεις;

Κανονικά.
πχ το δικό σου
untitled4.JPG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αχα, ευχαριστώ πολύ. Μάλλον κατάλαβα τι φταίει. Θα το κοιτάξω όταν βρω λίγο χρόνο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Thanks ΚΕ όπως το είπες,έφτιαξε με την ανανέωση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Thanks ΚΕ όπως το είπες,έφτιαξε με την ανανέωση:)
Βασικά στο δικό μας υπολογιστή φτιάχνει με μια ανανέωση,αλλά στο άλλο Pc ούτε με refresh ούτε με hard refresh φτιάχνει...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ερωτηση: Γιατί με δυσκολέυει η αποσύνδεση; ενώ μου κάνει τις διαδηκασίες την ερώτηση κλπ δεν με βγαζει τελειως απο το προφίλ μου, ξέρει κανείς το΄λόγο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω.Δοκίμασε ανανέωση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δοκιμάζω αλλα ξανά το ίδιο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Και εγώ αυτό αναφέρω 4 ποστς πάνω από αυτό...ας περιμένουμε κάποιον ειδικό να απαντήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όταν χρησιμοποιώ την επιλογή "Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα" , τα θέματα τα οποία είχαν αδιάβαστα μηνύματα παραμένουν με πορτοκαλί βελάκι.Μπαίνω σε κάποιο από αυτά τα θέματα και επιστρέφω στην κεντρική σελίδα και το βελάκι παραμένει πορτοκαλί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το ίδιο πρόβλημα Bill το έχω συναντήσει και εγώ αλλά στην σελίδα των συνδεδεμένων χρηστών! Διαβάζω ένα καινούργιο μνμ και όταν επιστρέφω στους συνδεδεμένους το βελάκι εξακολουθεί να είναι πορτοκαλί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ναι, υπάρχει αυτό. :)





Κι εγώ το 'χω [επιβεβαιώνω τα παιδιά], αλλά δεν ξέρω βασικά αν είναι bug or feature. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Its not a bug, its a feature.
Υποτίθεται ότι πατάς να στα κάνει διαβασμένα για να μην έχεις πολλά στα Νέα Μηνύματα και χάνεσαι. Όμως το χρώμα του βελακίου (λολ) δεν ενοχλεί σε κάτι, οπότε καλύτερα να δείχνει τη σωστή πληροφορία (ότι δεν το έχεις διαβάσει) και όχι τη μουφέ που πας να του περάσεις με δόλια μέσα :P :P

(φαίνεται ότι δεν κάνω ποτέ 'Σημείωση ως αναγνωσμένα' ε; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Its not a bug, its a feature.
Υποτίθεται ότι πατάς να στα κάνει διαβασμένα για να μην έχεις πολλά στα Νέα Μηνύματα και χάνεσαι. Όμως το χρώμα του βελακίου (λολ) δεν ενοχλεί σε κάτι, οπότε καλύτερα να δείχνει τη σωστή πληροφορία (ότι δεν το έχεις διαβάσει) και όχι τη μουφέ που πας να του περάσεις με δόλια μέσα :P :P

(φαίνεται ότι δεν κάνω ποτέ 'Σημείωση ως αναγνωσμένα' ε; :P)
Lolz. :P



Είναι εύκολο ή δύσκολο να φτιαχτεί; :P
Έλα, αν είναι εύκολο, κάνε τον κόπο plz. :P Έχω και cookiez. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα τι σας ενοχλεί;
Εγώ το βρίσκω χρήσιμο!
Βέβαια εγώ δεν χρησιμοποιώ ποτέ το "Σημείωση ως αναγνωσμένα" :redface:

Τι γεύση cookiez? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όμως το χρώμα του βελακίου (λολ) δεν ενοχλεί σε κάτι, οπότε καλύτερα να δείχνει τη σωστή πληροφορία (ότι δεν το έχεις διαβάσει) και όχι τη μουφέ που πας να του περάσεις με δόλια μέσα :P :P
(φαίνεται ότι δεν κάνω ποτέ 'Σημείωση ως αναγνωσμένα' ε; :P)

Μα και όταν διαβάσω τα μηνύματα που πήγα να "παρακάμψω με τα δολια μεσα" παραμένει πορτοκαλί.


//Επισης υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τα reports;
Αντί για καταχώρηση της αναφοράς εμφανίζει αποθηκευση ενος αρχειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μα τι σας ενοχλεί;
Εγώ το βρίσκω χρήσιμο!
Βέβαια εγώ δεν χρησιμοποιώ ποτέ το "Σημείωση ως αναγνωσμένα" :redface:

Τι γεύση cookiez? :P
Μα, γι' αυτό ακριβώς το χρησιμοποιούμε, για να ξε-πορτοκαλίσουν τα θέματα που βαριόμαστε/δεν μας ενδιαφέρει να διαβάσουμε.

Συν ότι εμένα μου ενοχλεί την αισθητική μου να υπάρχουν μετά από ένα mark as read. :P




//Surprise :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kinezoula

Νεοφερμένος

Η kinezoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Οταν παταω για να βρεθω στο τελευταιο αδιαβαστο μηνυμα με πηγαινει παντα στην τελευταια η προτελευταια σελιδα.Που καποιες φορες την εχω διαβασει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top