[Ηλεκτρολογία] Ασκήσεις ηλεκτρικές Μηχανές

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Παιδιά θέλω θεωρία, ασκήσεις, διαγωνισματα, θέματα πανελληνίων και οτι άλλο υλικό πιστεύεται πως είναι σημαντικό. Ο σκοπός είναι ιερός θα έλεγα. Ένα γνωστός μου θα κάνει μαθήματα τζάμπα σε ένα φίλο μ κ μου ζήτησε αν μπορώ να του βρώ υλικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Καλημερα σας,:)

Για οσους Δινουν ηλεκτρικες μηχανες, εδω θα παραθετουμε υλικο για διαβασμα!!!

Πολυ και καλο υλικο θα βρειτε σε αυτο το φορουμ:

Ασκήσεις
Σύνδεση

Λυσεις Θεματων Πανελλαδικων
Λύσεις Θεμάτων Πανελλαδικών εξετάσεων -Ηλεκτρικές Μηχανές

To Βιβλιο των μηχανων, αν καποιος δεν το εχει
Ηλεκτρικές Μηχανές


Θεματα Πανελλαδικων ΕΠΑ.Λ.

2009
https://www.ypepth.gr/themata/them_hlmhx_epal_c_hmer_no_0906.pdf

2010
https://edu.klimaka.gr/edufiles/PANE...KES-2010-EPAL-HLEKTRIKES-MHCHANES-KLIMAKA.pdf

Θεματα Πανελλαδικων ΤΕ.Λ

2001
https://www.ypepth.gr/themata/them_hlmhx_tel_no_hmer_no_0601.pdf

Θεματα 2001, 2000, 1999, 1998, 1997
Βιβλιο Ασκήσεων Ηλεκτρικών Μηχανών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeiO

Νεοφερμένος

Ο LeiO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα σας παιδιά

καταρχήν καλή επιτυχία σε όλους όσους δίνεται πανελλαδικές !

Εγώ δίνω πανελλαδικές απο Ομάδα Α Επάλ

και έχω ένα πρόβλημα , στο σχολείο δεν είναι και οι καλύτερες συνθήκες μάθησης και διαβάζω σπίτι όσο μπορώ
τυχαία απο ψάξιμο βρήκα Παρατηρήσεις στο βιβλίο Ηλεκτρικές Μηχανές αλλά είναι μόνο των πρώτων δύο κεφαλαίων
απο εκεί και πέρα έψαξα παντού δεν βρήκα τίποτα μπορεί κανείς να με βοηθήσει; σας ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,345 μηνύματα.
Τώρα σώθηκες!:P

Κάνω Ηλεκτρικές Μηχανές Ι αυτό το εξάμηνο στο Τ.Ε.Ι. κι έχω του Stephen Chapman την 4η έκδοση...στείλε κανένα p.m. ίσως μπορώ να βοηθήσω σε κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Γεια σου συναδελφε!
ειχα δωσει και γω περυσι μηχανες.
να φανταστω οτι οι παρατηρησεις είναι απο το site kathighths.forumgreek.com
μπορω να σε βοηθησω σε ότι θελεις.
στο σχολείο έχετε μονο το βιβλιο του οργανισμου ή σας δώσαν και το μπλε του ευγενίδη;

Εδω θα βρείς πολλά πάνω στς μηχανές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kathighths

Νεοφερμένος

Ο kathighths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σας παιδιά

καταρχήν καλή επιτυχία σε όλους όσους δίνεται πανελλαδικές !

Εγώ δίνω πανελλαδικές απο Ομάδα Α Επάλ

και έχω ένα πρόβλημα , στο σχολείο δεν είναι και οι καλύτερες συνθήκες μάθησης και διαβάζω σπίτι όσο μπορώ
τυχαία απο ψάξιμο βρήκα Παρατηρήσεις στο βιβλίο Ηλεκτρικές Μηχανές αλλά είναι μόνο των πρώτων δύο κεφαλαίων
απο εκεί και πέρα έψαξα παντού δεν βρήκα τίποτα μπορεί κανείς να με βοηθήσει; σας ευχαριστώ!

Καλησπέρα, εάν ενδιαφέρεσαι ακόμη για τις διορθώσεις στο βιβλίο των Ηλεκτρικών Μηχανών μπορείς να τις βρεις εδώ καθώς και σχολικές ασκήσεις της ειδικότητας των ηλεκτρολόγων λυμένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top