Συμπτώματα έρωτα

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Όταν είμαι ερωτευμένη, δεν έχω καθόλου όρεξη να φάω. Αντιθέτως θέλω να πίνω συνέχεια υγρά (χυμούς, καφέδες, νερό, τσάι). Δεν μπορώ να το εξηγήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όταν περνάς έξω απο ένα κατάστημα που λέει με κεφαλαία γράμματα ''Χειροποίητα χαλιά''.
Αλλά εσύ αφηρημένα διαβάζεις ''Χειροποίητα χάλια''.
Και αναρωτιέσαι,μα πόσο χάλια να είναι αυτά τα χειροποίητα;

Ultra Fail. :mad:
Την Μοιραράκη ερωτεύτηκες και σκέφτεσαι χαλιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
σου κοβεται ΕΝΤΕΛΩΣ η ορεξη για φαϊ ομως...

αφαιρεισαι,ο νους σου ταξιδευει μονο σε ''μερη'' οπου υπαρχει αυτος,να μη μπορεις να προσαρμοστεις πια στην ιδια την καθημερινοτητα...

πονας αρκετα στο στομαχι για 1 ή παραπανω δευτερολεπτα όταν τον σκεφτεσαι, τον βλέπεις και ειδικά όταν σου μιλάει κιόλας...

επισης,αν στελνετε μηνυματα ειδικα σε κινητο ,σου τρεμουν τα χερια ;)

αντιπαθεις ασχημα οποιαν συμπαθει (δηλαδη φαντασου να του αρεσει κιολας)...

εχεις περισσοτερα νευρα,εισαι πολυ περισσοτερο τσιτωμενη-αγχωμενη μην τυχον παει κατι στραβα...

οτι τραγουδι και ν'ακουσεις σου θυμιζει αυτον..ΟΤΙ και ν'ακουσεις...

γενικα τρωγεσαι μεσα σου παρα πολυ και του δινεις και καταλαβαινει στις αναλυσεις...

νιωθεις οτι βαριεσαι να κανεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ,εκτος απ'το να τον σκεφτεσαι!!

νομιζεις οτι παντου τον βλεπεις...

δε μπορεις φυσικα να κοιμηθεις εξαιτίας του...

(αυτά πιστευω...ολα τ'αλλα υπαγονται σ'αυτα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
/Ανατρίχιασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
/Ανατρίχιασα.
Εγώ πάλι αρρώστησα που το διάβασα. Χειρότερο κι από μαγουλάδες ακούγεται. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Είναι Υψηλά Συναισθήματα αυτά, δεν είναι για τα μούτρα σου.

Πού να καταλάβεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είναι Υψηλά Συναισθήματα αυτά, δεν είναι για τα μούτρα σου.

Πού να καταλάβεις...
Ε ναι, δεν είμαι εγώ για αιώνια πίστη, γάμους και παιδιά. Εσύ που 'σαι καλό παιδί αυτό οφείλεις να ψάχνεις, την «υψηλή αγάπη».
Για συνεχίστε με το τόπικ, πλάκα έχετε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Δηλαδή όταν ερωτεύεστε δεν τρώτε τίποτα,κανετε νηστεία απο τα πάντα.
Και όταν χωρίζετε,πλακώνεστε στο 2λιτρο οικογενειακό παγωτό,καθισμένοι σε έναν καναπέ,ενώ η τηλεόραση έχει μια ρομαντική κομεντί.Και δάκρυα αναβλύζουν or whatevz απο τα μάτια σας.

Ποτέ δεν κατάλαβα αυτό το μοτιβο των αμερικάνικων ταινιών,πώς γίνεται να τρως απο στενοχώρια; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσοχή στη λεπτή γραμμή που χωρίζει τα συμπτώματα της καψούρας με αυτά του έρωτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Σαν να λέμε : Mind the gap between the kapsoura and the erwtas. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Σκέφτεσαι συνέχεια ένα συγκεκριμένο άτομο.
Κοιτάς συνέχεια το κινητό σου.
Ότι και να σου πει χαμογελάς.
Θες να περνάς όσο περισσότερο χρόνο μπορείς μαζί της.
Μπορεί να σου αλλάξει τη ψυχολογία μέσα σε δευτερόλεπτα.
Αυτά έχω παρατηρήσει σε μένα από τότε που την ερωτεύτηκα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Σκέφτεσαι συνέχεια ένα συγκεκριμένο άτομο.
Κοιτάς συνέχεια το κινητό σου.
Ότι και να σου πει χαμογελάς.
Θες να περνάς όσο περισσότερο χρόνο μπορείς μαζί της.
Μπορεί να σου αλλάξει τη ψυχολογία μέσα σε δευτερόλεπτα.
Αυτά έχω παρατηρήσει σε μένα από τότε που την ερωτεύτηκα.:P

Αυτά συμβαίνουν και σε μένα:D
Τα προηγούμενα τα θεωρώ λίγο υπερβολικά:whistle:
Δεν είναι απλά υπέροχο όταν σου στέλνει έτσι στο άκυρο ένα Σ'αγαπάω<3 ?
αχ....:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Αυτά συμβαίνουν και σε μένα:D
Τα προηγούμενα τα θεωρώ λίγο υπερβολικά:whistle:
Δεν είναι απλά υπέροχο όταν σου στέλνει έτσι στο άκυρο ένα Σ'αγαπάω<3 ?
αχ....:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

H συγκεκριμένη που έχω στο μυαλό μου δε μου έχει στείλει σ αγαπάω,ακόμα,βασικά δε μου το έχει πει καν.
Σημασία έχει όταν μου το πει και αν μου το πει,να το εννοεί πραγματικά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ας μη στο πει. Αρκεί να το δείχνει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
H συγκεκριμένη που έχω στο μυαλό μου δε μου έχει στείλει σ αγαπάω,ακόμα,βασικά δε μου το έχει πει καν.
Σημασία έχει όταν μου το πει και αν μου το πει,να το εννοεί πραγματικά.:)

Ναι έχεις δίκιο:)
Απλά εμείς είμαστε μαζί πολύ καιρό οπότε...;)
Απλά καμιά φορά μου στέλνει σε άκυρες στιγμές της ημέρας ένα σε σκέφτομαι/μου λείπεις.../Σ'αγαπάω
και όταν το βλέπω....αχ...:inlove:
Πάντως είναι ωραία να είσαι ερωτευμένος....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
χαχαχ πώς τα λέει η drymenia λες και δεν έχει ερωτευτεί άλλος άνθρωπας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
χαχαχ πώς τα λέει η drymenia λες και δεν έχει ερωτευτεί άλλος άνθρωπας..


Απλά είναι η πρώτη φορά που νιώθω έτσι,οπότε καταλαβαίνεις...:redface::D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
ναι πρε..καταλαβαίνω :P
κάθε αρχή και δύσκολη..χαχαχ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ναι πρε..καταλαβαίνω :P
κάθε αρχή και δύσκολη..χαχαχ ;)


Ωχ.μη μου τα λες αυτά κι με τρομάζεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top