Ιατρική Σχολή ΑΠΘ

Mtbiker

Νεοφερμένος

Η Mtbiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
απο γυμνασιο ηθελα ιατρικη και ειδικα στρατιωτικη ιατρικη.δευτερα λυκειου απεκτησα δυστυχως ενα μικρο προβλημα υγειας το οποιο σε βγαζει εκτος απο την σσασ...ειμαι πρωτο εξαμηνο ιατρικη απθ τωρα,λατρευω τη σχολη αλλα μου λειπει αυτο το κατι που εχει η σσασ...με το προβλημα υγειας ειμαι σε καλο δρομο και συντομα δεν θα υπαρχει αξιζει να κανω 10%?? -με μια μικρη πιθανοτητα με τα μορια που εχω να την πιασω- ))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Νομίζω καιρός είναι να ξαναζωντανέψει το θρεντ..
Να μαζευτούμε οι πρωτοετείς λίγο κι εδώ;
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ωραία, σε έστειλα πμ
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Καλώς ήρθες Αθηνά!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λέμε να κάνουμε μια ομάδα οι πρωτοετείς σε περίπτωση που ενδιαφέρεσαι
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.

AthenaK

Νεοφερμένος

Η AthenaK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Από συνταγές προς το παρόν μόνο για φαγητά. Σε 6 χρόνια βλέπουμε τα υπόλοιπα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Από συνταγές προς το παρόν μόνο για φαγητά. Σε 6 χρόνια βλέπουμε τα υπόλοιπα
Kριμα ..καλη ειναι και η μπεσαμελ , αλλα ψαχνω ενα γιατρο να μου γραψει ενα augmentin.
Και αυτοι οι φαρμακοκρυφτες δεν τα δινουν.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.
Συγχαρητηρια παιδια 😁
Να τα περασετε πολυ ομορφα στη σχολη μας!
Η σχολη ειναι πολυ στρωτη και αν τωρα νιωθετε χαωμενοι, θα τα μαθετε ολα με τον καιρο.


P.S. Βιολογια Φυσικη και ολες τις Βιοχημειες περαστε τα στην ωρα τους... Ας μην περασετε τιποτε αλλο, που λεει ο λογος. Θα καταλαβετε γιατι 😅
 
Τελευταία επεξεργασία:

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Συγχαρητηρια παιδια 😁
Να τα περασετε πολυ ομορφα στη σχολη μας!
Η σχολη ειναι πολυ στρωτη και αν νιωθετε χαωμενοι, θα τα μαθετε ολα με τον καιρο.


P.S. Βιολογια Φυσικη και ολες τις Βιοχημειες περαστε τα στην ωρα τους... Ας μην περασετε τιποτε αλλο, που λεει ο λογος. Θα καταλαβετε γιατι 😅
Ευχαριστουμε!
 

Stif6

Νεοφερμένος

Ο Stif6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει κάποια ομαδική για ιατρική στο ΑΠΘ;;
 

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε όλους. Καλη φοίτηση και καλές σπουδές να έχουμε 😊.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Καλημέρα, εγώ ελπίζω να πάρω μετεγγραφή από Λάρισα στην ιατρική Θεσσαλονίκης!!!!
 

DrakeLivelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrakeLivelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ωχ παιδιά συγγνώμη για την καθυστέρηση, τώρα κατά τύχη τα είδα. Έχετε μπει στην ομαδική;
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top