Πού μπορώ να βρω ασκήσεις/λύσεις για μαθήματα Πανελληνίων;

!Δημητρα!

Νεοφερμένος

Η !Δημητρα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
σιγουρα ??γιατι καποιες φιλες μου μου ελεγαν πως πρεπει να εχω και lower...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Δημητρα!

Νεοφερμένος

Η !Δημητρα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
μαλλον δεν το εθεσα σωστα το ερωτημα...: αν καποιοσ μαθητης θελει να δωσει στις πανελλαδικες και αγγλικα πρεπει να εχει και το lower?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μαλλον δεν το εθεσα σωστα το ερωτημα...: αν καποιοσ μαθητης θελει να δωσει στις πανελλαδικες και αγγλικα πρεπει να εχει και το lower?

δικαίωμα να δώσουν ειδικό μάθημα στις πανελλαδικές έχουν ΟΛΟΙ όσοι το δηλώσουν (με τη διαδικασία που προβλέπεται-δεν την γνωρίζω) και κανείς δεν εξετάζει τα πτυχία που τυχόν διαθέτει στο ειδικό μάθημα.

ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ μαθητής επομένως μπορεί να εξεταστεί στο ειδικό μάθημα. Απλώς η Phoebe σου είπε ότι για να μπορείς να περάσεις μετά σε σχολές με ειδικό μάθημα τα αγγλικά (πχ αγγλική φιλολογία) χρειάζεται να έχεις γράψει τουλάχιστον τη βάση στα αγγλικά στις πανελλήνιες εξετάσεις του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Δημητρα!

Νεοφερμένος

Η !Δημητρα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Κυριως χρειαζομαι για τα μαθηματικα γενικης παιδειας του 2000.
Please οποιος ξερει να μου πει.

για εσπερινο λυκειο μηπως ξερετε καποιο site?

χρειαζομαι τις απαμτησεις εσπερινου λυκειου του 2001 οποιος ξερει ας μου πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sleeping Beauty

Νεοφερμένος

Η Sleeping Beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
καλησπερα μηπως ξερει κανεις κανενα site που να εχει δυσκολες ασκησεις στα μαθηματικα και φυσικη κατευθυνσης γ λυκειου;

για σκληροπυρηνικα μαθηματικα γ λυκειου πηγαινε στην μαθηματικη εταιρεια..αλλα δν σε συνβουλευω να κατσεις στο νετ να ψαξεις ..αν εισαι καλος θα ειναι χασιμο χρονου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolman

Νεοφερμένος

Ο schoolman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Και παρακάτω υπάρχει μια ενδιαφέρουσα πηγή για τις πανελλήνιες του 2010

https://panellinies2010.0rg.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PickleRick

Νεοφερμένος

Η PickleRick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας! Μπορει καποιος να μου δωσει οτι εχει απο ασκησεις μαθηματικων και φυσικης για τριτη λυκειου; Μαζευω πολυ υλικο. Ευχαριστω πολυ όλους! :inlove: Καλη μας επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
έχω περίπου 10000 ασκήσεις μαθηματικών από διαφορετικά βιβλία και αρχεία πως μπορώ να στα στείλω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Abraam

Νεοφερμένος

Ο Abraam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
έχω περίπου 10000 ασκήσεις μαθηματικών από διαφορετικά βιβλία και αρχεία πως μπορώ να στα στείλω;

να σου δωσει email καλυτερα να του τα στειλεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PickleRick

Νεοφερμένος

Η PickleRick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αμαν, έπιασα λαβράκι :D Έχεις Dropbox? Στείλε μου προσωπικο μηνυμα για να σου δωσω το email μου. Σε ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βρήκα ένα αρχείο όπου είχα μαζέψει ωραίο υλικό όπως πανελλήνιες προηγούμενων ετών με λύσεις ακόμη και θέματα δεσμών (1983! λολ!)Κάτι αρχεία με 200,300 ή 500 κλπ ασκήσεις ερωτήσεις θεωρίας με συμπλήρωση κενών.Πρέπει να βγαίνουν στο σύνολο 1000-2000 ασκήσεις.Πες μου αν το θες θα το ανεβάσω dropbox είναι γύρω στα 250mb.Θα το ανεβάσω εδώ για να επωφεληθούν και άλλα παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top