[Πανελλήνιες 2015] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 136)
  • 0-5.000

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • 5.000-10.000

    Ψήφοι: 2 1.5%
  • 10.000-12.000

    Ψήφοι: 3 2.2%
  • 12.000-14.000

    Ψήφοι: 10 7.4%
  • 14.000-16.000

    Ψήφοι: 27 19.9%
  • 16.000-18.000

    Ψήφοι: 38 27.9%
  • >=18.000

    Ψήφοι: 38 27.9%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 17 12.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Να μην ακους τι γράφεται εδώ! Παραπάνω ειπώθηκε πολυ ορθα κατα την άποψή μου ότι κάποια βγάζουν τα απωθημένα τους... Στο σημείο αυτό θα προσθέσω κάτι που μου εχει φανει υπερβολικο σε αυτο το φορουμ.. Οι περισσότεροι ειναι 18000+.. Μάλλον τα στατιστικά που βγαίνουν δεν περιλαμβάνουν αυτους τους μαθητές! χαχαχαχαχ.. ειναι πολυ αστειο αυτο που γινεται εδω μεσα.. σε λιγο θα ακουσουμε οτι οι βασεις θα ειναι πιο ψηλα και απο το 2014! χαχαχαχαχ ΕΛΕΟΣ παιδια! Να λετε την αληθεια (οι περισσότεροι, γιατί όντως καποιοι αριστευσαν) και να μην ντρέπεστε για αυτο που βγάλατε!

:worship: :worship: :worship: :)

καλησπερα και απο μενα!συγκεντρωσα 17.241 μορια..ηθελα ψυχολογια απθ αλλα δεν νομιζω πως την πιανω!σκεφτομαι να δηλωσω βαλκανικων σπουδων στο παμακ..ξερει κανεις τιποτα για την σχολη?αν εχει προοπτικες κτλ?καλυτερα να παω φιλολογια η αγγλικη φιλολογια?

Το εχεις ψαξει για:
Κοινωνικη Εργασια
Ψυσικοθεραπεια
Λογοθεραπεια
Στρατιωτικες Σχολες
ΑΕΝ
ΤΕΙ Τουριστικων Επιχειρησεων
Τμημα Ξενων Γλωσσων Μεταφρασης & Διερμηνειας? :D

Ειμαι πολυ μικρη, αλλα η γνωμη μου ειναι να μην στεναχωριεστε για ο,τι βγαλατε και να ψαξετε σε ποια ΤΕΙ&ΑΕΙ μπορειτε να μπειτε με τα μορια σας! Μπορει να υπαρχει μια σχολη που να μην ξερατε καν οτι υπαρχει και να σας εκπληξει! Μην κοιτατε μονο τις μουρατες (Π.χ Νομικη, Ιατρικη, Πολυτεχνειο, κλπ) Δειτε τα ολα! :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Quintus Mucius

Νεοφερμένος

Η Quintus Mucius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Να μην ακους τι γράφεται εδώ! Παραπάνω ειπώθηκε πολυ ορθα κατα την άποψή μου ότι κάποια βγάζουν τα απωθημένα τους... Στο σημείο αυτό θα προσθέσω κάτι που μου εχει φανει υπερβολικο σε αυτο το φορουμ.. Οι περισσότεροι ειναι 18000+.. Μάλλον τα στατιστικά που βγαίνουν δεν περιλαμβάνουν αυτους τους μαθητές! χαχαχαχαχ.. ειναι πολυ αστειο αυτο που γινεται εδω μεσα.. σε λιγο θα ακουσουμε οτι οι βασεις θα ειναι πιο ψηλα και απο το 2014! χαχαχαχαχ ΕΛΕΟΣ παιδια! Να λετε την αληθεια (οι περισσότεροι, γιατί όντως καποιοι αριστευσαν) και να μην ντρέπεστε για αυτο που βγάλατε!

Επιτέλους,κάποιος βρέθηκε να το πει :P Ειλικρινά,με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα έχω την εντύπωση πως είμαι σε χρονιές όπως 2004-2005 που τα θέματα ήταν αρκετά εύκολα και άνετα έπιανε κάποιος 18.000+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Επιτέλους,κάποιος βρέθηκε να το πει :P Ειλικρινά,με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα έχω την εντύπωση πως είμαι σε χρονιές όπως 2004-2005 που τα θέματα ήταν αρκετά εύκολα και άνετα έπιανε κάποιος 18.000+
Λοιπόν παιδιά:έδινα φέτος 2η φορά,όλα μου τα χρόνια τα πέρασα πάνω από τη βιβλιοθήκη,περίμενα τουλάχιστον 600 μόρια πάνω και μάλλον έπιανα την Ιατρική.Τώρα σκέτη απογοήτευση και δεν ξέρω αν αυτοί οι άνθρωποι ξέρουν να βαθμολογούν.Δηλαδή πως είναι δυνατόν να μην μπορώ να καταλάβω αν ανταποκρίθηκα επαρκώς ή όχι,έπειτα από τόσα χρόνια διαβάσματος.Αισθάνομαι ότι αδικήθηκα και η βαθμολόγηση των γραπτών μου κυρίως σε Βιολογία κατ. και Μαθ/κα ήταν απράδεκτη.Έπρεπε σίγουρα να έχω πάρει τουλάχιστον 5 μόρια πάνω.Φέτος αυτοί που τα πήγαν πάρα πολύ καλά ήταν σαφώς προετοιμασμένοι,αλλά πρωτίστως τυχεροί.Χαίρομαι για τους συμμαθητές μου που πιθανόν θα πετύχουν το στόχο τους,πιστεύω όμως πως κι εγώ άξιζα μια θέση ανάμεσά τους.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryloop

Νεοφερμένος

Η maryloop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
:worship: :worship: :worship: :)



Το εχεις ψαξει για:
Κοινωνικη Εργασια
Ψυσικοθεραπεια
Λογοθεραπεια
Στρατιωτικες Σχολες
ΑΕΝ
ΤΕΙ Τουριστικων Επιχειρησεων
Τμημα Ξενων Γλωσσων Μεταφρασης & Διερμηνειας? :D

Ειμαι πολυ μικρη, αλλα η γνωμη μου ειναι να μην στεναχωριεστε για ο,τι βγαλατε και να ψαξετε σε ποια ΤΕΙ&ΑΕΙ μπορειτε να μπειτε με τα μορια σας! Μπορει να υπαρχει μια σχολη που να μην ξερατε καν οτι υπαρχει και να σας εκπληξει! Μην κοιτατε μονο τις μουρατες (Π.χ Νομικη, Ιατρικη, Πολυτεχνειο, κλπ) Δειτε τα ολα! :) :D

ψαχνω κατιι στη θεσσαλονικη γιατι δεν μπορω να φυγω μακρια...για διερμηνειας θα μου αρεζε να παω αλλα εδωσα μονο αγγλικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Σάμπως αυτοί που το λένε αυτό δεν είναι φέρουν την ίδια ηλίθια νοοτροπία του μέσου Έλληνα μαθητή; Κάπου "πρέπει" να ρίξεις το μπαλάκι. Αλλά γιατί να αισθάνεται τόση δυσαρέσκεια κανένας όταν βλέπει την επιτυχία των άλλων; Οι οποίοι κατά συντριπτική πλειοψηφία δε ψεύδονται για τους βαθμούς τους ούτε πήγαιναν σε ιδιωτικά. Γιατί σου φαίνεται τόσο παράξενο το ότι κάποιοι πήγαν καλύτερα; Κι από κεινους κάποιοι άλλοι καλύτερα θα τα πήγαν, γιατί όμως να πρέπει να το αποδόσουμε αυτό σε υποτιθέμενα πλάγια μέσα (όχι πως δεν υπάρχουν τέτοια αλλά σίγουρα όχι όπως τα παρουσιαζεις) και όχι στην προσπάθειά τους και τις ικανότητές τους;
Φθηνές δικαιολογίες για να πείσουμε τον εαυτό μας δε χρειάζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εγώ Γιάννενα ήθελα εξαρχής και λογοτεχνία είχα την ίδια τύχη με εσένα (10.7) :P
Χαχαχαχ στην αρχ'η οταν είδα το 10 έκλαιγα.....:( Τώρα όσο το σκέφτομαι τόσο γελάω....Δεν ξέρω τα Γιάννενα τα εχω πάρει με στραβό μάτι...Είναι σίγουρο όμως οτι αν περάσω εκεί μετά από λίγο καιρό θα μου αρέσουν σίγουρα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Σάμπως αυτοί που το λένε αυτό δεν είναι φέρουν την ίδια ηλίθια νοοτροπία του μέσου Έλληνα μαθητή; Κάπου "πρέπει" να ρίξεις το μπαλάκι. Αλλά γιατί να αισθάνεται τόση δυσαρέσκεια κανένας όταν βλέπει την επιτυχία των άλλων; Οι οποίοι κατά συντριπτική πλειοψηφία δε ψεύδονται για τους βαθμούς τους ούτε πήγαιναν σε ιδιωτικά. Γιατί σου φαίνεται τόσο παράξενο το ότι κάποιοι πήγαν καλύτερα; Κι από κεινους κάποιοι άλλοι καλύτερα θα τα πήγαν, γιατί όμως να πρέπει να το αποδόσουμε αυτό σε υποτιθέμενα πλάγια μέσα (όχι πως δεν υπάρχουν τέτοια αλλά σίγουρα όχι όπως τα παρουσιαζεις) και όχι στην προσπάθειά τους και τις ικανότητές τους;
Φθηνές δικαιολογίες για να πείσουμε τον εαυτό μας δε χρειάζονται.
Δεν μας αφορά με ποιο τρόπο πέτυχαν οι υποψήφιοι από τα ιδιωτικά,αλλά δεν καταλαβαίνω ούτε τη δική σου αντίδραση.Θα σου πω ένα πράγμα που είναι δύσκολο να καταλάβεις: μη νομίζεις ότι όλοι έχουν τα ίδια μέσα.Κάποιοι δεν έχουν καν τη δυνατότητα να παρακολουθήσουν φροντιστήριο,άλλοι με το ζόρι κι άλλοι μπορεί να πάνε σε ιδιωτικό αλλά να κάνουν και ιδιαίτερα.Επίσης,μη νομίζεις πως και αυτοί που μπορούν να παρακολουθήσουν φροντιστήριο έχουν άμεση πρόσβαση.Προσωπικά ,έχω συγγενείς που μένουν σε περιοχές χωρίς φροντιστήριο και ανγκάζονται να κάνουν αγώνα δρόμου κάθε μέρα.Αν μη τι άλλο,όλα αυτά μόνον φθηνές δικαιολογίες δεν είναι.Και αν αυτό πιστεύεις άσε μας να βιώσουμε πλάνη και άγνοια.Συγχαρητήρια σε αυτούς που έχουν τη θέληση και τη δύναμη να κυνηγήσουν το όνειρο,πάντοτε άξιζαν! Από εκεί και πέρα,καθείς μπορεί να ισχυριστεί οτιδήποτε επιθυμεί.Φιλικά,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Χαχαχαχ στην αρχ'η οταν είδα το 10 έκλαιγα.....:( Τώρα όσο το σκέφτομαι τόσο γελάω....Δεν ξέρω τα Γιάννενα τα εχω πάρει με στραβό μάτι...Είναι σίγουρο όμως οτι αν περάσω εκεί μετά από λίγο καιρό θα μου αρέσουν σίγουρα!!!!:D

Τέλεια είναι :) Έχω πολλούς φίλους εκεί και μου έχουν πει τα καλύτερα! Δε θα θέλεις να φύγεις άλλο μετά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Τέλεια είναι :) Έχω πολλούς φίλους εκεί και μου έχουν πει τα καλύτερα! Δε θα θέλεις να φύγεις άλλο μετά :D

Και εμένα μου έχουν πει τα καλύτερα όλοι....Λένε πας κλαίγοντας γιατί δεν θέλεις να πας και φεύγεις κλαίγοντας γιατί δεν θέλεις να φύγεις από εκεί....:D:D:D:D Δεν ξέρω θα δείξει...:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obito

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Obito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Και εμένα μου έχουν πει τα καλύτερα όλοι....Λένε πας κλαίγοντας γιατί δεν θέλεις να πας και φεύγεις κλαίγοντας γιατί δεν θέλεις να φύγεις από εκεί....:D:D:D:D Δεν ξέρω θα δείξει...:):):)

Γιαννενα εχει απο τις καλυτερες Φιλοσοφικες και ειναι και ωραια σαν πολη. Εαν δεν ηθελες Ιστορικο-Αρχαιολογικο ή Φιλολογια, αλλα στοχευες εξαρχης στο ΦΠ, μην το σκεφτεσαι καν, πανε κατευθειαν Γιαννενα. Εχει και παραπανω δυνατοτητες γιατι στα Γιαννενα ειανι ΦΠΨ και μπορεις να παρεις κατευθυνση Ψυχολογιας. Δικο σου γραφειο ως Ψυχολογος δεν εχεις το δικαιωμα να ανοιξεις για να μην υπαρχει παρανοηση, ουτε μπορεις να χρησιμοποιεις τον επαγγελματικο τιτλο ''Ψυχολογος''. Ωστοσο εχω δει τωρα τελευταια προκυρηξεις που ζητουν αποφοιτους ΦΠΨ συγκεκριμενα της κατευθυνση Ψ. Long story short, μην τα κακοβλεπεις καθολου μα καθολου τα Γιαννενα.

Γενικοτερα τωρα, οσοι δεν καταφερετε να γραψετε οσο θελατε και ειδικα οσοι πιστευτε οτι αδικηθηκατε στην βαθμολογηση σε σχεση με το διαβασμα που κανατε και την αποδοση που ειχατε, ειλικρινα κουραγιο. Το συστημα ειναι απαραδεκτο, αυτο το ξερουν ολοι που περασαν απο τον θεσμο που λεγεται Λυκειο και Πανελληνιες Εξετασεις.

Προσωπικη εμπειρια: δινω πανελλαδικες το 2006, κανοντας ιδιαιτερα στη Λογοτεχνια με εμπειρη υποτιθεται κιολας καθηγητρια και γενικα σκοτωνομαι στο διαβασμα, ολη τη χρονια. Το αποτελεσμα: Νεολληνικη Λογοτεχνια Κατευθυνσης (Ονειρο στο κυμα), 15,7..... Το 2012 ξαναδινω πανελληνιες και διαβαζω λιγακι, καμια βδομαδα πριν, απο το βοηθημα του Μεταιχμιου τα πεζα κειμενα που ηταν εντος υλης, γιατι πιστευα οτι θα πεσουν (τελικα δεν επεσαν). Τα δυο τελευταια βραδια ριχνω μια ματια κατι σημειωσεις που ειχα στο περιθωριο του σχολικου βιβλιου σε ολα τα κειμενα, πεζα και ποιηματα εντος υλης. Υποψιν, τι χωραει πια να γραψεις στο περιθωριο του σχολικου βιβλιου; Οχι τιποτα το ιδιαιτερο παντως. Αυτο, ουτε φυλλαδια ουτε βοηθηματα ουτε τιποτα. Να μην τα πολυλογω το αποτελεσμα; Νεολληνικη Λογοτεχνια Κατευθυνσης (Μελαγχολία του Ιάσονος Κλεάνδρου· ποιητού εν Kομμαγηνή· 595 μ.X.): 18,4 (!!!!)

Να σημειωσω επισης οτι δεν υπηρχαν αποκλισεις στην βαθμολογηση. Δηλαδη το 2006 εκριναν δυο διαφορετικοι βαθμολογητες οτι ενα παιδι που διαβαζε με συνεπεια ολη την χρονια επρεπε να παρει 15,7 και το 2012, δυο παλι διαφορετικοι βαθμολογητες εκριναν οτι ενας τυπος που πηγε να δωσει με την φιλοσοφια ''δεν βαριεσαι, δεν χανω και τιποτα να δωσω'' και διαβασμα δυο ημερων, ηταν το γραπτο του για 18,4. Επισης για να προλαβω τυχον τετοια ενσταση δεν ειμαι ατομο που εχει καλη σχεση με λογοτεχνια ή καλες τχνες γενικα. Περισσοτερη λογοτεχνια διαβαζα στο Λυκειο, παρα στα 6 χρονια απο οταν αποφοιτησα.

Anyway μην απελπιζεστε και μην χαλατε τις καρδιες σας επειδη δεν γραψατε αυτο που θελατε στο σαδομαζοχιστικο συστημα που λεγεται Πανελληνιες Εξετασεις. Αλλοι στα 30 τους και αποφασιζουν να σπουδασουν και να ακολουθησουν αυτο που ηθελαν, μην πτοειστε τοσο ευκολα οταν ειστε 18 και 19 χρονων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Βιολογια 19.7
Λατινικα 19.9
Αρχαια 16.5 :confused:
Λογοτεχνια 17.7
Εκθεση 16.9 :worry:
Ιστορια 20 :D

Συνολο: 18.305 στο 1ο πεδιο

Αν εξαιρεσουμε το μηχανογραφικο , εχουμε πλεον ξεμπερδεψει με τις πανελληνιες. Ολοι δωσαμε τον αγωνα μας , τωρα ηρθε η ωρα να απολαυσουμε τον ελευθερο μας χρονο και επιτελους να χαλαρωσουμε. Καλο Καλοκαιρι!!!
Εχεις κάνει λάθος στον υπολογισμό μορίων ή έχεις γράψει άλλους βαθμούς! Με αυτούς τους βαθμούς βγάζει κανείς πάνω από 18.6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickolas97

Νεοφερμένος

Ο Nickolas97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
18569, 1o πεδιο και ΝΑΙΙΙΙ πιανω νομικαρα Αθηνων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχεις κάνει λάθος στον υπολογισμό μορίων ή έχεις γράψει άλλους βαθμούς! Με αυτούς τους βαθμούς βγάζει κανείς πάνω από 18.6

Μπορει να παίζουν ρόλο οι βαθμοί των τετραμήνων! Δεν νομίζω να ξερουμε εμείς καλύτερα απο την ίδια! Φιλικά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Wip97

Νεοφερμένος

Ο Wip97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εχεις κάνει λάθος στον υπολογισμό μορίων ή έχεις γράψει άλλους βαθμούς! Με αυτούς τους βαθμούς βγάζει κανείς πάνω από 18.6

Οχι , μαλλον εσυ εχεις κανει λαθος στον υπολογισμο. Τωρα τον εκανα και ο βαθμος που βγηκε ειναι ο βαθμος προσβασης μου 18,45. Να σημειωσω οτι αυτοι ειναι οι βαθμοι μου μαζι με τα προφορικα , χωρις τα προφορικα κυμαινονται λιγο παρακατω. :redface:

18.258 θεωρητική! πως το ββλέπετε για νομικη ?

Εισαι μεσα σιγουρα Κομοτηνη και σχεδον σιγουρα και Θεσσαλονικη. Τωρα για Αθηνα δεν ειμαι και τοσο σιγουρος , αλλα με αυτα που εγιναν φετος εχεις ελπιδες! Καλη αρχη! ;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnjohn123

Νεοφερμένος

Ο johnjohn123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγω προσωπικα δεν εγραψα πολυ καλα :/: Πιανω μολις τα 1580 με τα οποια μαλλον δεν περναω εκει που θελω (ΤΕΙ Πειραιά - Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων) αφού λογικα οι βασεις (Πληροφορικης) θα ανεβουν φετος και προβλεπω οτι το ΤΕΙ Πειραιά μπορει να φτασει και τα 1600+

Αν και υπάρχει μια πιθανοτητα οι υπολοιποι να μην εχουν γραψει καλα στα μαθηματα γενικης παιδειας δεν στηριζομαι σε αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panelladikes015

Νεοφερμένος

Ο panelladikes015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
1.764 ασπαιταρα

εκπαιδευτικος πολ.μηχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Το νήμα κλειδώθηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top