Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
όντως, όλοι από εδώ μέσα Πάτρα θα πάνε. Εγώ τι να πω που ελάχιστοι θα πάνε βόλο;
Και εγώ θα μελαγχολήσω!! θα διαβάζω μετά από καιρό όσα γράφαμε και θα λέω πώς πέρασε έτσι τελικά η χρονιά...!!
Όντως. Θυμάστε που το λέγαμε; :P
Έβρισκα παρηγοριά εδώ μέσα.
Βόλο τουλάχιστον μένεις και θα έχεις αρκετούς γνωστούς...Εγώ Θεσσ έχω ελάχιστους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
peace η πατρα σε περιμενει:P:P:P

8α πω κατι π δεν πιστευα ολη την τελαυταια χρονια οτι 8α το ελεγα αλλα 8α μ λειψει η τα3η μ απο το σχολειο κ απο τα φροντηστηρια κ τα αστεια π λεγαμε κ γελαγαμε:'(:'(:'(:'(

ααααα κ η 5ημερη που πηγαμε

κι εμένα θα μου λείψουν όλα αυτά αλλά κυρίως η πενθήμερη..πόσο τέλεια ήταν η πενθήμερη.. :cry_x: κανείς δεν πρέπει να χάνει αυτές τις εκδρομές και τέτοιες εμπειρίες! ΚΑΝΕΙΣ!! :warn: :bounce::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πάρτε να μελαγχολήσουμε παρέα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
κι εμένα θα μου λείψουν όλα αυτά αλλά κυρίως η πενθήμερη..πόσο τέλεια ήταν η πενθήμερη.. :cry_x: κανείς δεν πρέπει να χάνει αυτές τις εκδρομές και τέτοιες εμπειρίες! ΚΑΝΕΙΣ!! :warn: :bounce::P

εμεισ κα8ε χρονια πηγεναμε πηγαμε κ α8ηνα κ βολο
αλλα φετοσ περασαμε τελεια 8εσσαλονικη:clapup::clapup:
αχ αναμνησεισ:(:(:(:'(:'(:'(:'(:'(
εσεισ π πηγατε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Όντως. Θυμάστε που το λέγαμε; :P
Έβρισκα παρηγοριά εδώ μέσα.
Βόλο τουλάχιστον μένεις και θα έχεις αρκετούς γνωστούς...Εγώ Θεσσ έχω ελάχιστους.

μπα, οι περισσότεροι θα φύγουν (μην σου πω ότι θεσσαλονίκη θα είχα περισσότερους!) Η ξαδέρφη μου θα περάσει εκεί ψυχολογία μάλλον! να σας γνωρίσω :D θα έρχομαι συχνά και θα μένω σ'αυτή μάλλον, δεν με γλυτώνει :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
εμεισ κα8ε χρονια πηγεναμε πηγαμε κ α8ηνα κ βολο
αλλα φετοσ περασαμε τελεια 8εσσαλονικη:clapup::clapup:
αχ αναμνησεισ:(:(:(:'(:'(:'(:'(:'(
εσεισ π πηγατε??
Εμείς Α΄λυκείου δεν πήγαμε πουθενά, Β΄πήγαμε Ναύπλιο και φέτος...Πράγα-Βιέννη!!!!!! :yahoo::yahoo::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Εμείς Α΄λυκείου δεν πήγαμε πουθενά, Β΄πήγαμε Ναύπλιο και φέτος...Πράγα-Βιέννη!!!!!! :yahoo::yahoo::yahoo:

τυχερη πηγατε ε3ωτερικο
αλλα κ 8εσσαλονικη τον δεκεμβρη π πηγαμε ηταν τελεια κ καταστολισμενη για τα χριστουγεννα:clapup::clapup::clapup:
τωρα πια δεν 8α εχουμε εκδρομεσ:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
τυχερη πηγατε ε3ωτερικο
αλλα κ 8εσσαλονικη τον δεκεμβρη π πηγαμε ηταν τελεια κ καταστολισμενη για τα χριστουγεννα:clapup::clapup::clapup:
τωρα πια δεν 8α εχουμε εκδρομεσ:(:(
Ποιος το είπε?? Ό,τι μπορούμε θα εκμεταλλευτούμε με τα φοιτητικά γιατί μετάαα... ;):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Ποιος το είπε?? Ό,τι μπορούμε θα εκμεταλλευτούμε με τα φοιτητικά γιατί μετάαα... ;):whistle:

χεχεεχεχ σωστη:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
τυχερη πηγατε ε3ωτερικο
αλλα κ 8εσσαλονικη τον δεκεμβρη π πηγαμε ηταν τελεια κ καταστολισμενη για τα χριστουγεννα:clapup::clapup::clapup:
τωρα πια δεν 8α εχουμε εκδρομεσ:(:(

H σχολή μου πηγαίνει εξωτερικό :clapup: Πέρσι πήγαν Ινδία, Γερμανία... Τώρα το φθινόπωρο θα πάνε Βενετία και ποιος ξέρει πού αλλού :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
H σχολή μου πηγαίνει εξωτερικό :clapup: Πέρσι πήγαν Ινδία, Γερμανία... Τώρα το φθινόπωρο θα πάνε Βενετία και ποιος ξέρει πού αλλού :D
:eek::eek::eek:
Τώρα εκνευρίστηκα λίγο!!!! :mad:
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Ποιος το είπε?? Ό,τι μπορούμε θα εκμεταλλευτούμε με τα φοιτητικά γιατί μετάαα... ;):whistle:

Από εκδρομές άλλο τίποτα καλέ! Ξέρω ότι πάνε Βουλγαρία σε χιονοδρομικό κάθε χρόνο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
κι εμένα θα μου λείψουν όλα αυτά αλλά κυρίως η πενθήμερη..πόσο τέλεια ήταν η πενθήμερη.. :cry_x: κανείς δεν πρέπει να χάνει αυτές τις εκδρομές και τέτοιες εμπειρίες! ΚΑΝΕΙΣ!! :warn: :bounce::P

Εμεις λογω σεισμου χασαμε την 7ημερη Θεσσαλονικη-Βουλγαρια :P
Παιδια υπαρχει και το erasmus!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμεις λογω σεισμου χασαμε την 7ημερη Θεσσαλονικη-Βουλγαρια :P
Παιδια υπαρχει και το erasmus!!!
Το σκέφτομαι και εγώ σοβαρά το erasmus. Μακάριι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Σημείωση Συντονιστή:
Με την ανακοίνωση των βάσεων την Πέμπτη ήρθε πλέον η ώρα να κλείσει και αυτό το νήμα.

Καλά αποτελέσματα και καλή φοιτητική ζωή σε όλους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top