[21/5/2012] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 158)
  • [B]Άριστα[/B] 18-20

    Ψήφοι: 15 9.5%
  • [B]Πολύ καλά[/B] 15-18

    Ψήφοι: 71 44.9%
  • [B]Καλά[/B] 12-15

    Ψήφοι: 45 28.5%
  • [B]Μέτρια[/B] 10-12

    Ψήφοι: 21 13.3%
  • [B]Όχι καλά[/B] 5-10

    Ψήφοι: 4 2.5%
  • [B]Καθόλου καλά[/B] 0-5

    Ψήφοι: 2 1.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Μου άρεσε πάρα πολύ η Έκθεση, δούλεψα σκληρά και το κείμενο ήταν ό,τι πρέπει για μένα..
Μπράβο ρ συ για τη Φυσική!
Υπολογίζω το βαθμό ξέροντας πάνω κάτω από που θα μου κόψουν και πόσο ( με τη βοήθεια της καθηγήτριάς μου). Άρα δεν περιμένω αποκλίσεις.

Μακάρι να έγραψες έκθεση τόσο καλά όσο λες και μην έπεσες σε κανέναν ψυχανώμαλο....πέρυσι μία φίλη ο 1ος 16.5 και άλλος 11.5 νομίζω....ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Ναι είναι ό,τι να ναι! Για αυτό και με έχει πιάσει άγχος. Επειδή ξέρω ότι έχω γράψει πολύ καλά και ότι υπάρχει ο καθένας ο οποίος όχι μόνο θα το αμφισβητήσει αλλά και που θα καθορίσει, με το βαθμό που θα μου δώσει, το μέλλον μου.
Πάντως ό,τι και να γίνει ξέρω ότι έχω γράψει όσο ήθελα τουλάχιστον στο συγκεκριμένο μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Στην εκθεση την μονη προβλεψη που μπορουμε να κανουμε ολοι ειναι 10-18.Μην στηριζεστε στην εκθεση γιατι θελει κωλοφαρδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Συμφωνώ Mr.Blonde. Θέλει απίστευτη τύχη! Όμως όταν έχεις γράψει καλά, έχεις γράψει καλά. Δεν μπορεί ο καθένας να ανεβοκατεβάζει το γραπτό μας ετσιθελιστικά! Αν είναι δυνατόν ένα τόσο δημιουργικό και ενδιαφέρον μάθημα να αμαυρώνεται από το κάθε φιλόλογο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Συμφωνώ Mr.Blonde. Θέλει απίστευτη τύχη! Όμως όταν έχεις γράψει καλά, έχεις γράψει καλά. Δεν μπορεί ο καθένας να ανεβοκατεβάζει το γραπτό μας ετσιθελιστικά! Αν είναι δυνατόν ένα τόσο δημιουργικό και ενδιαφέρον μάθημα να αμαυρώνεται από το κάθε φιλόλογο!!!
Είπαμε τα αποτελέσματα θα βγουν τη Δευτέρα στις 25 ( σχεδόν σίγουρο )
Στην εκθεση δεν υπαρχει εχω γραψει καλα.Δεν ειναι καν δημιουργικο μαθημα,αλλα αυτη ειναι μεγαλη συζητηση.Πολλοι μαθητες βγαινουν χαρουμενοι,αλλα μετα βλεπουν πικραμενοι τις βαθμολογιες.Ευχομαι να γραψεις οσο θες,αλλα υπολογιζε και 2 μοναδες κατω για να μην πεσεις απο τα συννεφα στο τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIkolas99827

Νεοφερμένος

Ο NIkolas99827 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αυτοι που διορθωνουν έκθεση ποσο κομπλεξαρισμενοι μαλακες κοπριτες αλητες μπορει να είναι;;
κι όποιος διαφωνεί ας μου εξηγήσει αυτο
31 1οσ 45 ο 2ος 72 ο 3ος
ολα μου τα μορια απο εκθεση τα χασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top