Pokemon (nintendo ds)

Arceus 922

Νεοφερμένος

Ο Arceus 922 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ποιος εχει ακουσει τιποτα για τις νεες κασετες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

call of duty man

Νεοφερμένος

Ο call of duty man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω εχω την diamond
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Τα δύο νέα βιντεοπαιχνία θα ονομάζονται pokemon heartgold και pokemon soulsilver. Τα βιντεοπαιχνίδια θα είναι στην περιοχή johto και θα υπάρχει το pokewalker, με το οποίο τα πόκεμον νομίζω ότι θα εκπαιδεύονται όταν περπατάς. Περισσότερες πληροφορίες εδώ για την heartgold και για την soulsilver. Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ευρώπη: 26/3/2010.
Να και ένα βίντεο.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Ni6N1mh8rLw&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arceus 922

Νεοφερμένος

Ο Arceus 922 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αλλα δύο:Pokemon white και pokemon black
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top