Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,082 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,766 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 519 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Nομική Θεσσαλονίκης

lordV (V)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη lordV
Ο V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O lordV έγραψε στις 15:05, 16-09-09:

μια διόρθωση... Στο site της σχολής αναγράφεται ως ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων η 6η Οκτωβρίου και όχι η 5η
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από Marquis
Πήγαινε στο www.leps.auth.gr και κάνε κλικ στις στις κτιριακές εγκαταστάσεις θα δεις πλάνο του κτηρίου του Ν.Ο.Π.Ε. και τον χώρο της γραμματείας του τμήματος. Οι εγγραφές προφανώς για τη Νομική γίνονται στη Γραμματεία Νομικής, κάθε μέρα 9-11 το πρωί.
η Ν.Ο.Π.Ε. έχει τρεις γραμματείες! Τη γραμματεία του Οικονομικού, τη γραμματεία του Πολιτικού και τη γραμματεία της Νομικής. Το κάθε τμήμα έχει δική του γραμματεία.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Panos Kalapodi
Ο Panos Kalapodi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Panos Kalapodi έγραψε στις 15:26, 16-09-09:

Επομένως,λογικά δεν θα ταλαιπωρηθούμε πολύ με τη εγγραφή μας!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lordV (V)

Απόφοιτος

Ο V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O lordV έγραψε στις 15:28, 16-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Panos Kalapodi
Επομένως,λογικά δεν θα ταλαιπωρηθούμε πολύ με τη εγγραφή μας!!!
:xixi: έχει αρκετή ουρά... (εξαρτάται βέβαια και από την ώρα που θα πας)
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

Ο Panos Kalapodi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Panos Kalapodi έγραψε στις 15:36, 16-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από lordV
:xixi: έχει αρκετή ουρά... (εξαρτάται βέβαια και από την ώρα που θα πας)
Ωχ...Πάντως.εφόσον οι εγγραφές διαρκούν από τις 16 έως και τις 30 του μήνα,ίσως γλυτώσουμε κάπως το συνωστισμό...
Παράθεση

Marquis

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Marquis
Ο Marquis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O Marquis έγραψε στις 15:48, 16-09-09:

Ωχ...Πάντως.εφόσον οι εγγραφές διαρκούν από τις 16 έως και τις 30 του μήνα,ίσως γλυτώσουμε κάπως το συνωστισμό...
Εγώ θα πάω τις τελευταίες μέρες, ελπίζω να αποφύγω τις ουρές σε κάποιο βαθμό....
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 15:55, 16-09-09:

Εγώ θα πάω τις τελευταίες μέρες, ελπίζω να αποφύγω τις ουρές σε κάποιο βαθμό....
Εγώ πάλι μάλλον θα πάω από βδομάδα.Ελπίζω να μην πέσω στη μεγάλη κίνηση....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 09-09-12 στις 21:40.
Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη stella
H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 472 μηνύματα.

H stella έγραψε στις 19:44, 16-09-09:

παιδιάαααα πήγα σήμερα για εγγραφή στη νομική!!!ρωτήστε ό,τι θέλετε!!!
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 19:57, 16-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από stella
παιδιάαααα πήγα σήμερα για εγγραφή στη νομική!!!ρωτήστε ό,τι θέλετε!!!
Εσύ είσαι η ελπίδα μας!!!Ενημέρωσέ μας!Για την ώρα που σου πήρε να γραφτείς,τη συμπεριφορά της γραμματείας,τη συμπεριφορά των εκπροσώπων των κομματικών νεολαίων,το γενικότερο κλίμα!
Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 472 μηνύματα.

H stella έγραψε στις 20:16, 16-09-09:

Εσύ είσαι η ελπίδα μας!!!Ενημέρωσέ μας!Για την ώρα που σου πήρε να γραφτείς,τη συμπεριφορά της γραμματείας,τη συμπεριφορά των εκπροσώπων των κομματικών νεολαίων,το γενικότερο κλίμα!

χαχαχαχα!!!μην αγχώνεσαι τόσο ρε!λοιπόν...πήγα στις 8:30 με βοήθησαν 2 ευγενέστατες κοπέλες να προσανατολιστώ...πήγε 9...άνοιξε η γραμματεία...πήρα κάτι χαρτιά,τα συμπλήρωσα με τη βοήθεια των κοριτσιών πολύ γρήγορα...μετά περίμενα κανένα 10λεπτο στην ουρά και ήρθε η σειρά μου...έδωσα τα χαρια που μόλις είχα συμπληρώσει, τη βεβαιωση, το αντιγραφο του απολυτηριου, την ταυτοτητα τη φωτοτυπία της ταυτότητας και τις φωτογραφίες...περίμενα πολύ λίγο ν κοιτάξει αυτός εκεί αν ήταν εντάξει τα χαρτια ενω παράλληλα μια γυναικα μου ετοιμαζε το πασο...μετά πήγα στο ΑΧΕΠΑ...είχα ηδη κάνει την ακτινογραφία...μου έβαλαν τη σφραγίδα στο χαρτι που πήρα απο τη σχολή και γύρισα στη γραμματεια για να το δώσω...αυτάααααα.....τίποτα το τραγικό...σε βοηθαν πολύ όλοι...και χωρις τη θέληση σου δε γραφεσαι πουθενα(σε καμία παράταξη εννοώ)...απλά αν δε θέλεις να γραφτεις μη μπερδευτείς και δώσεις το κινητό σου!ουρά τρελή δεν είχε δε χρειαστηκε να περιμένω και πολύ...τώρα δεν ξέρω τι θα γίνει οταν πάς εσύ!θα σου ψιθυρίζουν και διάφοροι τι μαθήματα επιλογής να πάρεις!μην αρνηθείς βοήθεια απο κανέναν ό,τι παίρνεις χρήσιμο ειναι!μπορεί ό,τι γνωριμία κάνεις την πρώτη μέρα να είναι με άτομα που θέλουν να εξασφαλίσουν την ψήφο σου αλλά τουλάχιστον δε νιώθεις αμηχανία κια ξεμπερδεύεις γρήγορα...και που ξέρεις μπορεί να κάνεις και κανέναν φίλο!ωραία ήταν η πρώτη μέρα...!
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 20:27, 16-09-09:

χαχαχαχα!!!μην αγχώνεσαι τόσο ρε!λοιπόν...πήγα στις 8:30 με βοήθησαν 2 ευγενέστατες κοπέλες να προσανατολιστώ...πήγε 9...άνοιξε η γραμματεία...πήρα κάτι χαρτιά,τα συμπλήρωσα με τη βοήθεια των κοριτσιών πολύ γρήγορα...μετά περίμενα κανένα 10λεπτο στην ουρά και ήρθε η σειρά μου...έδωσα τα χαρια που μόλις είχα συμπληρώσει, τη βεβαιωση, το αντιγραφο του απολυτηριου, την ταυτοτητα τη φωτοτυπία της ταυτότητας και τις φωτογραφίες...περίμενα πολύ λίγο ν κοιτάξει αυτός εκεί αν ήταν εντάξει τα χαρτια ενω παράλληλα μια γυναικα μου ετοιμαζε το πασο...μετά πήγα στο ΑΧΕΠΑ...είχα ηδη κάνει την ακτινογραφία...μου έβαλαν τη σφραγίδα στο χαρτι που πήρα απο τη σχολή και γύρισα στη γραμματεια για να το δώσω...αυτάααααα.....τίποτα το τραγικό...σε βοηθαν πολύ όλοι...και χωρις τη θέληση σου δε γραφεσαι πουθενα(σε καμία παράταξη εννοώ)...απλά αν δε θέλεις να γραφτεις μη μπερδευτείς και δώσεις το κινητό σου!ουρά τρελή δεν είχε δε χρειαστηκε να περιμένω και πολύ...τώρα δεν ξέρω τι θα γίνει οταν πάς εσύ!θα σου ψιθυρίζουν και διάφοροι τι μαθήματα επιλογής να πάρεις!μην αρνηθείς βοήθεια απο κανέναν ό,τι παίρνεις χρήσιμο ειναι!μπορεί ό,τι γνωριμία κάνεις την πρώτη μέρα να είναι με άτομα που θέλουν να εξασφαλίσουν την ψήφο σου αλλά τουλάχιστον δε νιώθεις αμηχανία κια ξεμπερδεύεις γρήγορα...και που ξέρεις μπορεί να κάνεις και κανέναν φίλο!ωραία ήταν η πρώτη μέρα...!
Ήσουν κατατοπιστικότατη!Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!!Αλήθεια,για τα ειδικά μαθήματα τι ακούγεται???
Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

H stella έγραψε στις 20:39, 16-09-09:

Ήσουν κατατοπιστικότατη!Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!!Αλήθεια,για τα ειδικά μαθήματα τι ακούγεται???

πήρα ένα χαρτί που λέει τα κλιμάκια ανα μάθημα τις ώρες τους καθηγητες κλπ!μαθημτα επιλογής ΟΛΟΙ είπαν Συνταγματική ιστορία και Δημόσια Οικονομικά...πήγα να πω οτι μ αρέσει η πολιτειολογία αλλά ήταν αρνητικοί αυτοί που το ακουσαν και είπαν με 1000 συνταγματική...πάντως μόλις κατέβεις απο το λεωφ θα σε πάρουν αυτοί να σε περασουν και απέναντι αν χρειαστεί...!μην έχεις άγχος ούτε τη γραμματεία δε θα βρεις μόνος σου...πάντως κανείς δε λέει είμαστε απο τη ΔΑΠ την ΠΑΣΠ κλπ...ούτε σου λενε γραψου...μόναχα σου ζηταν κινητο και συ αρνεισαι ευγενικά όπως έκανα και εγώ!αλλά πάρε όλα τα φυλλάδια και τους φακέλους είναι χρήσιμα εγω όλη μέρα σμρ αυτά διαβάζω!πότε θα πάς για εγγραφή?
Παράθεση

Marquis

Φοιτητής

Ο Marquis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O Marquis έγραψε στις 20:43, 16-09-09:

πήρα ένα χαρτί που λέει τα κλιμάκια ανα μάθημα τις ώρες τους καθηγητες κλπ!μαθημτα επιλογής ΟΛΟΙ είπαν Συνταγματική ιστορία και Δημόσια Οικονομικά...πήγα να πω οτι μ αρέσει η πολιτειολογία αλλά ήταν αρνητικοί αυτοί που το ακουσαν και είπαν με 1000 συνταγματική...πάντως μόλις κατέβεις απο το λεωφ θα σε πάρουν αυτοί να σε περασουν και απέναντι αν χρειαστεί...!μην έχεις άγχος ούτε τη γραμματεία δε θα βρεις μόνος σου...πάντως κανείς δε λέει είμαστε απο τη ΔΑΠ την ΠΑΣΠ κλπ...ούτε σου λενε γραψου...μόναχα σου ζηταν κινητο και συ αρνεισαι ευγενικά όπως έκανα και εγώ!αλλά πάρε όλα τα φυλλάδια και τους φακέλους είναι χρήσιμα εγω όλη μέρα σμρ αυτά διαβάζω!πότε θα πάς για εγγραφή?
Γιατί σε όλες τις σχολές η συνταγματική ιστορία να είναι αυτό που σου συστήνουν οι πάντες?...Για μένα ήταν αρκετά βαρετό μάθημα, και σίγουρα προτιμώ να πάρω πολιτειολογία σαν και σένα Στέλλα!....Εγώ πέρυσι έδινα εναν αριθμο που δεν χρησιμοποιουσα συχνά, αφού με αυτό το θέμα γίνονται αρκετά πιεστικοί! Δεν ξέρω αν ισχύει στη Θεσ/νικη, αλλά γενικά οι σημειώσεις τους δεν είναι πολύ καλές ούτε έγκυρες!....Ελπίζω τέλη Σεπτεμβρίου να έχουν πάει όλοι και να μη συναντήσω πολύ κόσμο! Νομίζω ότι η ώρα που διάλεξες να πας ήταν η καλύτερη!
Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

H stella έγραψε στις 20:50, 16-09-09:

Γιατί σε όλες τις σχολές η συνταγματική ιστορία να είναι αυτό που σου συστήνουν οι πάντες?...Για μένα ήταν αρκετά βαρετό μάθημα, και σίγουρα προτιμώ να πάρω πολιτειολογία σαν και σένα Στέλλα!....Εγώ πέρυσι έδινα εναν αριθμο που δεν χρησιμοποιουσα συχνά, αφού με αυτό το θέμα γίνονται αρκετά πιεστικοί! Δεν ξέρω αν ισχύει στη Θεσ/νικη, αλλά γενικά οι σημειώσεις τους δεν είναι πολύ καλές ούτε έγκυρες!....Ελπίζω τέλη Σεπτεμβρίου να έχουν πάει όλοι και να μη συναντήσω πολύ κόσμο! Νομίζω ότι η ώρα που διάλεξες να πας ήταν η καλύτερη!

και μένα πολυ βαρετό μου φαίνεται ρε συ!πάλι δλδ για τον Όθωνα θα πάω να διαβάσω και για την πλατεία συντάγματός??αμαν το βαρέθηκα!δεν έχει μέσα σημειώσεις στους φακέλους!!!!μου είπαν σημειωσεις θα πάρω απο το enter(παλιών φοιτητών)αλλά σιγά μην το εμπιστευτώ θα κρατήσω δικές μου!οι φάκελοι έχουν οδηγούς για νέους σπουδαστές, το πρόγραμμα που δεν ξέρω αν ισχυει γιατι μου φαινεται νωρις για να χει βγει απο τώρα, ένα βιβλιαράκι που γραφει αστικός κώδικας ένα άλλο που γραφει το συνταγμα της Ελλάδος και κάτι περιοδικά...εμένα δεν έγιναν καθόλου πιεστικοί με το θέμα τηλέφωνο μια φορά το είπα οτι δε θελω να τους το δωσω και ειπαν οκ...πήγα και ιατρική να γραφτει μια φίλη μου και εκει δεν είχε άνθρωπο 5 λεπτα καναμε...στο ΠΑΜΑΚ γινόταν χαμός πέρασα κι απο κει...μπα πιστευω οτι θα βρεις πολύ κόσμο όταν πάς!!Δυστυχώς...!
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 10:33, 17-09-09:

Κοίτα σύμπτωση!Έχοντας μάθει το γνωστικό αντικείμενο των μαθημάτων επιλογής,είχα (σχεδόν) καταλήξει σε αυτά τα δύο μαθήματα!Τέλεια!Για εγγραφή θα πάω μάλλον στα μέσα της επόμενης εβδομάδας.Αν είναι,μπορούμε να κανονίσουμε να βρεθούμε για να γνωριστούμε,όσοι τουλάχιστον θα είμαστε πάνω εκείνες τις μέρες...
Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

H stella έγραψε στις 10:41, 17-09-09:

Κοίτα σύμπτωση!Έχοντας μάθει το γνωστικό αντικείμενο των μαθημάτων επιλογής,είχα (σχεδόν) καταλήξει σε αυτά τα δύο μαθήματα!Τέλεια!Για εγγραφή θα πάω μάλλον στα μέσα της επόμενης εβδομάδας.Αν είναι,μπορούμε να κανονίσουμε να βρεθούμε για να γνωριστούμε,όσοι τουλάχιστον θα είμαστε πάνω εκείνες τις μέρες...

Αχ ρε εγώ δε θα ξαναπάω θεσνικη μέχρι τις εκλογές θα μείνω εδώ εγώ δεν είχα καταλήξει σε αυτά τα 2 αλλά τέλοσπαντων!Σ ένα φυλλάδιο της ΔΑΠ γράφει ακόμα και τις ώρες μαθημάτων!έλεος πια που το βρήκαν??η γραμματεία δε μου δωσε ΤΙΠΟΤΑ...!Απο τι αρχίζει το επίθετό σου αν επιτρέπεται?
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 10:54, 17-09-09:

Αχ ρε εγώ δε θα ξαναπάω θεσνικη μέχρι τις εκλογές θα μείνω εδώ εγώ δεν είχα καταλήξει σε αυτά τα 2 αλλά τέλοσπαντων!Σ ένα φυλλάδιο της ΔΑΠ γράφει ακόμα και τις ώρες μαθημάτων!έλεος πια που το βρήκαν??η γραμματεία δε μου δωσε ΤΙΠΟΤΑ...!Απο τι αρχίζει το επίθετό σου αν επιτρέπεται?
Έχουν άκρες αυτοί!Ολόκληρο σύστημα!Από Χ αρχίζει το επίθετό μου!Το δικό σου;;;
Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

H stella έγραψε στις 11:05, 17-09-09:

Έχουν άκρες αυτοί!Ολόκληρο σύστημα!Από Χ αρχίζει το επίθετό μου!Το δικό σου;;;
πολλές άκρες όμως...ξεσκίζονται για χάρη σου ρε εμένα μεχρι το ακτινολογικό του ΑΧΕΠΑ με πήγαν!ένιωσα και υποχρεωμένη στο τέλος...το δικό μου απο Κα οπότε σύμφωνα με το χαρτί της ΔΑΠ θα είμαι στο πρωτο τμήμα πάντα ενώ εσυ στο 2 ή στο 3!!Την Παρασκευη λέει εδω δε θα χουμε μαθηματα...!
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 11:07, 17-09-09:

πολλές άκρες όμως...ξεσκίζονται για χάρη σου ρε εμένα μεχρι το ακτινολογικό του ΑΧΕΠΑ με πήγαν!ένιωσα και υποχρεωμένη στο τέλος...το δικό μου απο Κα οπότε σύμφωνα με το χαρτί της ΔΑΠ θα είμαι στο πρωτο τμήμα πάντα ενώ εσυ στο 2 ή στο 3!!Την Παρασκευη λέει εδω δε θα χουμε μαθηματα...!
Καθόλου;;;Πολύ καλό αυτό!!!
Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

H stella έγραψε στις 11:13, 17-09-09:

Καθόλου;;;Πολύ καλό αυτό!!!

καθόλου τα τμηματα μας...μόνο το δεύτερο έχει ένα μαθημα αλλά εμεις δεν ανηκουμε σ αυτο συμφωνα πάντα με το φυλλάδιο της ΔΑΠ ε!
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 11:21, 17-09-09:

καθόλου τα τμηματα μας...μόνο το δεύτερο έχει ένα μαθημα αλλά εμεις δεν ανηκουμε σ αυτο συμφωνα πάντα με το φυλλάδιο της ΔΑΠ ε!
Μου ακούγεται τέλειο αυτό!Αρκεί,βέβαια,να μην ισχύει για το Ελληνορωμαικό,γιατί σε αυτό το μάθημα κατά πάσα πιθανότητα θα υπάγομαι στο δεύτερο τμήμα...
Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

H stella έγραψε στις 11:31, 17-09-09:

Μου ακούγεται τέλειο αυτό!Αρκεί,βέβαια,να μην ισχύει για το Ελληνορωμαικό,γιατί σε αυτό το μάθημα κατά πάσα πιθανότητα θα υπάγομαι στο δεύτερο τμήμα...

ναι εκει θα εισαι στο δευτερο...για τις γενικες αρχες αστικου δικαιου ισχυει που εκει εισαι στο 3...γιατί σου ακούγεται τόσο τέλειο??εγω κάθε Παρασκευη θα φευγω απο Θεσσαλονικη ενώ εσυ που να πας είναι μακρια η Ηλιουπολη!τέλοσπαντων!πρώτο μάθημα 5/10 λέει εδω...καλα αν είναι μουφα το φυλλάδιο θα κάνω μηνυση στη ΔΑΠ
Παράθεση

Marquis

Φοιτητής

O Marquis έγραψε στις 11:33, 17-09-09:

Σύμφωνα με τo πρόγραμμα, το οποίο υπάρχει κι εδώ, στη σελίδα 9, και λογικά είναι το ίδιο που πήρε η Στέλλα, το 3ο τμήμα στο οποίο θα είσαι έχει μάθημα(γενικές αρχές) και τις παρασκευές(12-2) συγκεκριμένα. Το τελικό όμως πρόγραμμα λογικά θα βγει και στην ιστοσελιδα της σχολής!
Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

H stella έγραψε στις 11:36, 17-09-09:

Σύμφωνα με τo πρόγραμμα, το οποίο υπάρχει κι εδώ, στη σελίδα 9, και λογικά είναι το ίδιο που πήρε η Στέλλα, το 3ο τμήμα στο οποίο θα είσαι έχει μάθημα(γενικές αρχές) και τις παρασκευές(12-2) συγκεκριμένα. Το τελικό όμως πρόγραμμα λογικά θα βγει και στην ιστοσελιδα της σχολής!

α ναι έχεις δίκιο!και τα 2 τμήματα έχουν την Παρακευη ένα μθμ μόνο το δικο μας δεν έχει!
ναι είναι το ίδιο μόνο που το δικό μου έχει φόντο ΔΑΠ ΝΔΦΚ και γραφει στο τέλος με τιμή ΔΑΠ ΝΔΦΚ...η ΠΑΣΠ δε μου το δωσε αυτο!η γραμματεια στην ιατρικη έδωσε και οδηγο σπουδων,ενώ σε μας τιποτα...!
Παράθεση

Marquis

Φοιτητής

O Marquis έγραψε στις 11:40, 17-09-09:

α ναι έχεις δίκιο!και τα 2 τμήματα έχουν την Παρακευη ένα μθμ μόνο το δικο μας δεν έχει!
ναι είναι το ίδιο μόνο που το δικό μου έχει φόντο ΔΑΠ ΝΔΦΚ και γραφει στο τέλος με τιμή ΔΑΠ ΝΔΦΚ...η ΠΑΣΠ δε μου το δωσε αυτο!η γραμματεια στην ιατρικη έδωσε και οδηγο σπουδων,ενώ σε μας τιποτα...!
Δεν δίνουν οδηγό σπουδών? μήπως έπρεπε να τον ζητήσεις? Σε κάθε περίπτωση υπάρχει στην ιστοσελίδα της σχολής! Βέβαια είναι του ακαδημαικού έτους 2008-2009, αλλά δε νομίζω να έχει και μεγάλη διαφορά.
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 11:48, 17-09-09:

Μέχρι και χτες που κοίταξα,η ιστοσελίδα της σχολής δεν είχε καμιά σχετική ανακοίνωση.Στέλλα,εσύ από πού είσαι (αν επιτρέπεις βέβαια) και θα μας φεύγεις κάθε Παρασκευή????
Παράθεση

Marquis

Φοιτητής

O Marquis έγραψε στις 11:53, 17-09-09:

Μέχρι και χτες που κοίταξα,η ιστοσελίδα της σχολής δεν είχε καμιά σχετική ανακοίνωση.Στέλλα,εσύ από πού είσαι (αν επιτρέπεις βέβαια) και θα μας φεύγεις κάθε Παρασκευή????
Αν προσέξεις και στο πρόγραμμα της ΔΑΠ, μερικά μαθήματα δεν έχουν οριστικοποιηθεί ακόμη, και δεν υπάρχουν οι ώρες διεξαγωγής τους. Οταν το πρόγραμμα θα είναι πλήρες, ευελπιστώ πως θα μπει στη σχολή!
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 11:56, 17-09-09:

Αν προσέξεις και στο πρόγραμμα της ΔΑΠ, μερικά μαθήματα δεν έχουν οριστικοποιηθεί ακόμη, και δεν υπάρχουν οι ώρες διεξαγωγής τους. Οταν το πρόγραμμα θα είναι πλήρες, ευελπιστώ πως θα μπει στη σχολή!
Ναι,κι εγώ αυτό πιστεύω,διότι πρόκειται για αρκετά οργανωμένο ιστότοπο...
Παράθεση

Marquis

Φοιτητής

O Marquis έγραψε στις 11:57, 17-09-09:

Ναι,κι εγώ αυτό πιστεύω,διότι πρόκειται για αρκετά οργανωμένο ιστότοπο...
Ναι, έχουν βγάλει και τη λίστα συγγραμάτων, οπότε το πρόγραμμα θα βγει σε λίγο καιρό!
Παράθεση

SeLeni@ (Έλενα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη SeLeni@
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H SeLeni@ έγραψε στις 16:16, 17-09-09:

Από Χ αρχίζει το επίθετό μου!
Εμένα απο Τ οπότε λογικά θα είμαστε μαζί!Άντε ωραία...
και μια απορία: Πότε περίπου ακούγεται ότι θα ανοίξει η σχολή??Εγώ πάω 22 για την εγγραφή και λογικά αρχές Οκτώβρη θα ξαναφύγω για να ψηφίσω!!!5 Οκτωβρίου είναι επίσημη ημερομηνία???
Παράθεση

lordV (V)

Απόφοιτος

O lordV έγραψε στις 19:33, 17-09-09:

Ναι, έχουν βγάλει και τη λίστα συγγραμάτων, οπότε το πρόγραμμα θα βγει σε λίγο καιρό!
το πρόγραμμά σας έχει ήδη βγει... Το έχω παραθέσει Επίσης, αν θέλετε κάποια βοήθεια με τα διανεμόμενα συγγράμματα (τί να επιλέξετε κλπ) θα χαρώ να βοηθήσω. Όποιος θέλει να ρωτήσει οτιδήποτε μπορεί να στείλει p.m. Στις 6 Οκτωβρίου ξεκινούν τα μαθήματα, σύμφωνα με επίσημη ανακοίνωση.
Παράθεση

opaoktsis4 (Κωνσταντίνος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη opaoktsis4
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O opaoktsis4 έγραψε στις 22:53, 17-09-09:

και το δικο μου επιθετο αρχιζει απο Χ. για να μαζευτου΄με
Παράθεση

xrypap3 (Χρύσα)

Απόφοιτος

Το avatar του χρήστη xrypap3
H Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Απόφοιτος του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H xrypap3 έγραψε στις 23:40, 17-09-09:

Το δικό μου επίθετο αρχίζει απο Πα! Σύμφωνα με όσα γράφτηκαν θα είμαι στο 2ο τμήμα...! Αλλά είναι σίγουρο ή ο χωρισμός μπορεί να είναι και διαφορετικός? Απλώς...ήθελα να δώ με σιγουριά το πρόγραμμά...! Και η αλήθεια είναι οτι είμαι στο όριο...!
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 09:42, 18-09-09:

Τέλεια!Άντε να μαζευόμαστε το τρίτο τμήμα!xrypap3,μάλλον θα είσαι μαζί μας στο ελληνορωμαικό δίκαιο...
Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

H stella έγραψε στις 10:28, 18-09-09:

καλά ρε παιδιά ολονών το επίθετο απο Σ,Τ,Χ,Π αρχίζει???που πήγαν τα Κα?τα Α???ακόμα και οι συμμαθητριες μου που περάσαν στο 2 τμήμα θα ναι εκτός απο μια...αλλά όλα τα φρούτα στο 2!!χαχα!χαιρομαι εν μερει που τις γλιτωσα γτ δεν άντεχα τόσο ανταγωνισμό όπως πέρισυ...ούφ....
Παράθεση

Marquis

Φοιτητής

O Marquis έγραψε στις 11:15, 18-09-09:

καλά ρε παιδιά ολονών το επίθετο απο Σ,Τ,Χ,Π αρχίζει???που πήγαν τα Κα?τα Α???ακόμα και οι συμμαθητριες μου που περάσαν στο 2 τμήμα θα ναι εκτός απο μια...αλλά όλα τα φρούτα στο 2!!χαχα!χαιρομαι εν μερει που τις γλιτωσα γτ δεν άντεχα τόσο ανταγωνισμό όπως πέρισυ...ούφ....
Στέλλα προς το παρόν οι 2 μας θα μαστε στο 1ο τμήμα από εδώ!
Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

H stella έγραψε στις 13:55, 18-09-09:

Όχι ρε συ,φυσικά και δεν σε παρεξηγώ!Παντού υπάρχουν τέτοια ''καλά παιδιά'',που μόνη τους έννοια είνα να κάνουν τη ζωή των υπολοίπων δύσκολη.Αλλά το σωστό είναι να τους αγνοείς και στη συνέχεια να μιλάς με πράξεις.Εξάλλου ο ανταγωνισμός βλάπτει και φθείρει,ενώ ο συναγωνισμός βελτιώνει τους πάντες.Και στο κάτω κάτω δεν θα αφήσουμε μερικούς κομπλεξικούς να μας χαλάσουν τα καλύτερα χρόνια μας...

Nαι έχεις δίκιο...αλλά το βλαμένο δεν έκανε ούτε ένα φροντιστήριο και με ξέσκισε στα μόρια έβγαλε 19500 και βάλε δε θυμαμαι πόσα ακριβώς!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 09-09-12 στις 21:43.
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 14:01, 18-09-09:

Όλα έτοιμα για την εγγραφή?εννοώ χαρτιά επικυρώσεις κλπ?
Τα χαρτιά μου και τα σχετικά είναι όλα οκ,το μόνο που μένει είναι να έρθω πάνω για την εγγραφή,και εδώ είναι το κομβικό σημείο,διότι έχω κάποια μικροπροβληματάκια με το σπίτι...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 09-09-12 στις 21:43.
Παράθεση

opaoktsis4 (Κωνσταντίνος)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη opaoktsis4
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O opaoktsis4 έγραψε στις 19:14, 18-09-09:

γραφτηκα κι εγω!
Παράθεση

stella (Στέλλα)

Φοιτητής

H stella έγραψε στις 11:18, 19-09-09:

πως πήγε η δική σου εγγραφή?
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 15:46, 20-09-09:

Γεια σας παίδες,μόλις γύρισα από Σαλονίκη,θα είναι κανείς πάνω Τετάρτη-Παρασκευή???
Παράθεση

NewBorn (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NewBorn
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O NewBorn έγραψε στις 18:36, 20-09-09:

Γεια σας παίδες,μόλις γύρισα από Σαλονίκη,θα είναι κανείς πάνω Τετάρτη-Παρασκευή???
Ως μονιμος κατοικος Θεσ/νικης ναι θα ειμαι. Σε ποιο τμημα θα εισαι ;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 09-09-12 στις 21:46.
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 18:46, 20-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από NewBorn
Ως μονιμος κατοικος Θεσ/νικης ναι θα ειμαι. Σε ποιο τμημα θα εισαι ;
Όπως όλα δείχνουν,μάλλον στο τρίτο...
Παράθεση

NewBorn (Δημήτρης)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη NewBorn
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O NewBorn έγραψε στις 23:29, 20-09-09:

Όπως όλα δείχνουν,μάλλον στο τρίτο...

Α ωραια κι εγω μαλλον στο τριτο + εχω γνωρισει αλλα 4-5 παιδια που θα ναι τριτο τμημα. Καλως να ορισεις :no1:
Παράθεση

SeLeni@ (Έλενα)

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη SeLeni@
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H SeLeni@ έγραψε στις 23:49, 20-09-09:

Α ωραια κι εγω μαλλον στο τριτο + εχω γνωρισει αλλα 4-5 παιδια που θα ναι τριτο τμημα. Καλως να ορισεις :no1:
και εγώ στο τρίτο λογικά θα είμαι...απο Τ αρχίζει το επίθετο μου!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Revekka : 09-09-12 στις 21:47.
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 08:18, 21-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από SeLeni@
και εγώ στο τρίτο λογικά θα είμαι...απο Τ αρχίζει το επίθετο μου!

Ρε παιδιά θέλω να σας ρωτήσω και κάτι άλλο...όσον αφορά το ΙΝΤERNET τι θα κάνετε???πόσο περίπου έχετε σκοπό να πληρώνετε το μήνα??:what::what::what:
Αυτό είναι μια πονεμένη ιστορία,γιατί τίθεται το δίλημμα:ενσύρματο ή ασύρματο ίντερνετ????
Παράθεση

Nomikarios

Φοιτητής

Το avatar του χρήστη Nomikarios
Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 162 μηνύματα.

O Nomikarios έγραψε στις 09:42, 21-09-09:

πάλι καλά γιατί δεν πρόκειται να γνωρίσεις παιδιά από το 1ο-2ο ...το 3ο τμήμα έχει τις πιο άκυρες ώρες...προσπάθησε πάντως
Στέλλα προς το παρόν οι 2 μας θα μαστε στο 1ο τμήμα από εδώ!
καλό κουράγιο,

(συνταγματικό)-με τον μανιτάκη...(αν δεν κατέβει στις εκλογές)..δεν παλεύεται ο τύπος...πολύ φαμφάρας...τυπικούρα...ποντικομαμμή(λίγο)......έχει 0 μεταδοτικότητα...το μόνο που τον νοιάζει είναι να κάνει επίδειξη...(παρόλα αυτά προς το τέλος του 6μήνου θα τον έχετε συνηθίσει όλοι)...η κ.Τσωλάκου που θα σας κάνει πρακτικά είναι πάρα πολύ καλή μην χάσετε καμία παράδοσή της...από αυτή θα μάθετε συνταγματικό ( και να φανταστείτε δεν πληρώνετε καν η γυναίκα.....ελληνικό πανεπιστήμιο σου λέει μετά)....Καλά άμα έχετε και Ορφανουδάκη...παιδιά δεν ξέρω τι να σας πω...ο τύπος έχει ψυχολογικά προβλήματα...τρελάρας...και από παράδοση το απόλυτο τίποτα...(tip:μην αργήσετε ποτέ σε μάθημά του...θα φάτε γερό βρισίδι και με το αζημίωτο)....για αυτό να παρακολουθείτε τσωλακου!

(γενικές αρχές αστικού δικαίου)-άμα έχετε την κ.Φουντεδάκη απλά είστε οι πιο τυχεροί άνθρωποι !!! ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΑ!!!!θα σας έλεγα να τις στείλετε χαιρετήσματα αλλά προτιμώ να μείνω ανώνυμος!δεν έχω λόγια...απίστευτος χαρακτήρας....απίστευτη μεταδοτικότητα...απλά τοπ!
p.s.ευτυχώς για σας ο παπαστερίου πήρε σύνταξη...(δυστυχώ για το 2ο και 3ο εξάμηνο θα σας κάνει η κ.Κλαβανίδου...πολύ σας λυπάμαι--->θα ακούτε συνέχεια απαντήσεις στις ερωτήσεις σας, οι οποίες θα μοιάζουν σαν αυτές :Συνάδελφε, μήπως είστε ηλίθιος?..ξερένεσαι στα γέλια..αλλά όταν το ακούς σε κάθε ερώτηση καταντάει κουραστικό)..α ξέχασα...λογικά εσείς τώρα θα πάρετε τον κορνηλάκη...καλός..λίγο περίεργος στην παράδοση..βάζει δύσκολα θέματα...

(Ελληνορωμαϊκό)- η κυρία παπαδάτου είναι πάρα πολύ καλός άνθρωπος...και οι παραδόσεις της (αν και βαρετές είναι πολύ κατανοητές)..!!!
Υ.Γ.από ενδυματολογικής άποψης δεν υφίσταται αυτό που θα δείτε...(σας το αφήνω για έκπληξη )

-Μην ακούσετε παρατάξεις για το ποιο μάθημα επιλογής να πάρετε...θα σας καταστρέψουν και θα κλαίτε μετά.....στην αρχή φαίνονται αξιόπιστοι αλλά εν τέλει θα αντιληφθείτε ότι δεν ήταν...τότε όμως θα ναι αργά!ό,τι σας λένε να το εκλαμβάνετε ως μια γνώμη απλά και ως τίποτα το αυταπόδεικτο!!

Ελπίζω να σας βοήθησα ! !!
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 10:11, 21-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Nomikarios
πάλι καλά γιατί δεν πρόκειται να γνωρίσεις παιδιά από το 1ο-2ο ...το 3ο τμήμα έχει τις πιο άκυρες ώρες...προσπάθησε πάντως

καλό κουράγιο,

(συνταγματικό)-με τον μανιτάκη...(αν δεν κατέβει στις εκλογές)..δεν παλεύεται ο τύπος...πολύ φαμφάρας...τυπικούρα...ποντικομαμμή(λίγο)......έχει 0 μεταδοτικότητα...το μόνο που τον νοιάζει είναι να κάνει επίδειξη...(παρόλα αυτά προς το τέλος του 6μήνου θα τον έχετε συνηθίσει όλοι)...η κ.Τσωλάκου που θα σας κάνει πρακτικά είναι πάρα πολύ καλή μην χάσετε καμία παράδοσή της...από αυτή θα μάθετε συνταγματικό ( και να φανταστείτε δεν πληρώνετε καν η γυναίκα.....ελληνικό πανεπιστήμιο σου λέει μετά)....Καλά άμα έχετε και Ορφανουδάκη...παιδιά δεν ξέρω τι να σας πω...ο τύπος έχει ψυχολογικά προβλήματα...τρελάρας...και από παράδοση το απόλυτο τίποτα...(tip:μην αργήσετε ποτέ σε μάθημά του...θα φάτε γερό βρισίδι και με το αζημίωτο)....για αυτό να παρακολουθείτε τσωλακου!

(γενικές αρχές αστικού δικαίου)-άμα έχετε την κ.Φουντεδάκη απλά είστε οι πιο τυχεροί άνθρωποι !!! ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΑ!!!!θα σας έλεγα να τις στείλετε χαιρετήσματα αλλά προτιμώ να μείνω ανώνυμος!δεν έχω λόγια...απίστευτος χαρακτήρας....απίστευτη μεταδοτικότητα...απλά τοπ!
p.s.ευτυχώς για σας ο παπαστερίου πήρε σύνταξη...(δυστυχώ για το 2ο και 3ο εξάμηνο θα σας κάνει η κ.Κλαβανίδου...πολύ σας λυπάμαι--->θα ακούτε συνέχεια απαντήσεις στις ερωτήσεις σας, οι οποίες θα μοιάζουν σαν αυτές :Συνάδελφε, μήπως είστε ηλίθιος?..ξερένεσαι στα γέλια..αλλά όταν το ακούς σε κάθε ερώτηση καταντάει κουραστικό)..α ξέχασα...λογικά εσείς τώρα θα πάρετε τον κορνηλάκη...καλός..λίγο περίεργος στην παράδοση..βάζει δύσκολα θέματα...

(Ελληνορωμαϊκό)- η κυρία παπαδάτου είναι πάρα πολύ καλός άνθρωπος...και οι παραδόσεις της (αν και βαρετές είναι πολύ κατανοητές)..!!!
Υ.Γ.από ενδυματολογικής άποψης δεν υφίσταται αυτό που θα δείτε...(σας το αφήνω για έκπληξη )

-Μην ακούσετε παρατάξεις για το ποιο μάθημα επιλογής να πάρετε...θα σας καταστρέψουν και θα κλαίτε μετά.....στην αρχή φαίνονται αξιόπιστοι αλλά εν τέλει θα αντιληφθείτε ότι δεν ήταν...τότε όμως θα ναι αργά!ό,τι σας λένε να το εκλαμβάνετε ως μια γνώμη απλά και ως τίποτα το αυταπόδεικτο!!

Ελπίζω να σας βοήθησα ! !!
Νομικάριε,ήσουν αρκετά κατατοπιστικός και μπράβο σου!Το μόνο που δεν μου ακούγεται πολύ καλά είναι τα περίεργα ωράρια του τρίτου τμήματος...
Παράθεση

Nomikarios

Φοιτητής

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 162 μηνύματα.

O Nomikarios έγραψε στις 10:14, 21-09-09:

Νομικάριε,ήσουν αρκετά κατατοπιστικός και μπράβο σου!Το μόνο που δεν μου ακούγεται πολύ καλά είναι τα περίεργα ωράρια του τρίτου τμήματος...
δεν ξέρω φέτος τι ωράριο θα έχετε..απλά χαρακτηριστικά πέρυσι..όταν ξεκινούσαν το 1ο και το 2ο τμήμα τα μαθήματα..το 3ο είχε ήδη τελειώσει..και το αντίστροφο!! φέτος μπορεί να μην ισχύει...ελπίζω..

Βασικά άκυρο μόλις τσέκαρα το πρόγραμμά σας...΄και όπως τα λέω είναι...δες μόνο πότε έχετε γενικές αρχές.....το 1ο και το δευτερο έχει ακριβώς ίδιες....το 3ο..τελείως εκτός...λίγο στο συνταμγατικό...συμπίπτετε την τεταρτη με το 2ο τμήμα (καλα και την δευτέρα 6-8 σε ολα τα τμήματα)
Παράθεση

Panos Kalapodi

Φοιτητής

O Panos Kalapodi έγραψε στις 10:22, 21-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Nomikarios
δεν ξέρω φέτος τι ωράριο θα έχετε..απλά χαρακτηριστικά πέρυσι..όταν ξεκινούσαν το 1ο και το 2ο τμήμα τα μαθήματα..το 3ο είχε ήδη τελειώσει..και το αντίστροφο!! φέτος μπορεί να μην ισχύει...ελπίζω..

Βασικά άκυρο μόλις τσέκαρα το πρόγραμμά σας...΄και όπως τα λέω είναι...δες μόνο πότε έχετε γενικές αρχές.....το 1ο και το δευτερο έχει ακριβώς ίδιες....το 3ο..τελείως εκτός...λίγο στο συνταμγατικό...συμπίπτετε την τεταρτη με το 2ο τμήμα (καλα και την δευτέρα 6-8 σε ολα τα τμήματα)
Να σε ρωτήσω,το πρόγραμμα δημοσιεύτηκε επίσημα από τη γραμματεία?
Παράθεση

Nomikarios

Φοιτητής

O Nomikarios έγραψε στις 10:23, 21-09-09:

Να σε ρωτήσω,το πρόγραμμα δημοσιεύτηκε επίσημα από τη γραμματεία?
ναι :xixi:..αυτό δεν σημαίνει όμως ότι δεν μπορεί να αλλάξει !!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ody1999

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους