Η καλύτερη ευχή που λάβατε πριν τις Πανελλήνιες

anta1996

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Παιδια, ποιο ηταν το καλυτερο μηνυμα με ευχες που σας ηρθε λιγες μερες πριν γραψετε πανελληνιες? Αναφερομαι προφανως στους αποφοιτους. Αν μπορειτε μοιραστειτε το μαζι μας γιατι θελω και εγω να στειλω ενα τετοιο μηνυμα σε ενα πολυ κοντινο μου προσωπο και χρειαζομαι ιδεες! Το ξερω οτι ειναι σχετικο-ασχετο αυτο το μηνυμα αλλα δεν ηξερα που αλλου να το ποσταρω! Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Παιδια, ποιο ηταν το καλυτερο μηνυμα με ευχες που σας ηρθε λιγες μερες πριν γραψετε πανελληνιες? Αναφερομαι προφανως στους αποφοιτους. Αν μπορειτε μοιραστειτε το μαζι μας γιατι θελω και εγω να στειλω ενα τετοιο μηνυμα σε ενα πολυ κοντινο μου προσωπο και χρειαζομαι ιδεες! Το ξερω οτι ειναι σχετικο-ασχετο αυτο το μηνυμα αλλα δεν ηξερα που αλλου να το ποσταρω! Ευχαριστω!
To signature σου κανει πιστευω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Παιδια, ποιο ηταν το καλυτερο μηνυμα με ευχες που σας ηρθε λιγες μερες πριν γραψετε πανελληνιες? Αναφερομαι προφανως στους αποφοιτους. Αν μπορειτε μοιραστειτε το μαζι μας γιατι θελω και εγω να στειλω ενα τετοιο μηνυμα σε ενα πολυ κοντινο μου προσωπο και χρειαζομαι ιδεες! Το ξερω οτι ειναι σχετικο-ασχετο αυτο το μηνυμα αλλα δεν ηξερα που αλλου να το ποσταρω! Ευχαριστω!

Ο Μητσοτακης σου ευχεται ολοψυχα καλη επιτυχια..

Χρονια πολλα Μαρια btw, καλη επιτυχια στις εξετασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Εγώ άκουσα μία πολύ ωραία ευχή για μετά τις πανελλαδικές: ''καλή ζωή''

...με έβαλε σε τρελές σκέψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
" το μελλον σου,σου ανηκει " :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Ένας πολύ καλός μου φίλος μου' χε στείλει ένα μήνυμα λέγοντάς μου το απλό, πλήρως κατανοητό και άκρως απαραίτητο
"Να μην πονέσει πολύ".
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Ηθελα να σου ευχηθω καλη επιτυχια
μα εσυ την εχεις παντοτε σαν και την ευτυχια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η κολλητή μου λίγες μέρες πριν δώσω με είχε στείλει αυτήν την εικόνα..


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Δεν έχω δώσει ακόμα πανελλήνιες αλλά θυμάμαι όταν έδινε η αδερφή μου της έλεγα με ένα πόνο :P
Εντάξει χαζούλι αλλά τι περιμένεις από γυμνασιάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Από έναν παλιό, αγαπημένο καθηγητή αγγλικών, που με θυμήθηκε, αναπάντεχα, λίγες μέρες πριν την έναρξη των εξετάσεων και προσπάθησε να μου θυμίσει και μένα την αξία μου, τα όσα έχω καταφέρει και να τονώσει λίγο την αυτοπεποίθησή μου. Δε θα το ξεχάσω ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ή θα φύγεις ή θα μείνεις για πάντα εδώ.
Ήταν αρκετό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
My mother: "Μην ξεχάσεις το μεσημέρι που θα γυρίσεις να φέρεις ψωμί".


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top