Πληροφορίες για το ΑΟΘ

Marinaki

Νεοφερμένος

Η Marinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
βρισκομαι σε ενα διλλημα! φετος σκεφτομαι να παρω το ΑΟΘ για επιλογη αλλα να μην το δωσω πανελληνιες!!!!!!!!! (γιατι ολη μου η παρεα εκει θα παει!!!) στις ενδοσχολικες εξετασεις που θα το γραψω θα μετρησει στο μεσο ορο του απολυτηριου? και πιστευετε οτι θα κουραστω αδικα ή με λιγο διαβασμα (γιατι δεν θα το κανω σε φροντιστηριο) θα το καταφερω (να εχω ενα αξιοπρεπες βαθμο στο τελος(_αν μετραει στο μεσο ορο_)? :hmm: :hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Αφοσιώσου καλύτερα στα μαθήματα που θα δώσεις πανελλήνιες.Εγώ έδωσα ΑΟΘ πανελλαδικώς,άρα χρειαζόμουν καλό διάβασμα. Ενδοσχολικά είναι πιο εύκολα τα πράγματα, αλλά και πάλι πρέπει να διαβάζεις θεωρία και να κάνεις και καμιά άσκηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marinaki

Νεοφερμένος

Η Marinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ευχαριστω για τη συμβουλη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
να μην το παρεις... ο λογος θα πανε ολοι οι φιλοι μου γιαφτο θελω να παω και εγω δεν υφισταται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moulios

Νεοφερμένος

Ο Mixalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
και εγω αυτη την συμβουλη θα σου δωσω γιατι απο την στιγμη που σε ενδιαφερει και το απολυτηριο και το ΑΟΘ επειρεαζει αφου θα το δωσεις αναγκαστικα ενδοσχολικα και δεν ειναι και απο τα πιο ευκολα μα8ηματα αν δεν κανεις φροντιστηριο..Αυτη ειναι η γνωμη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
+1
Το ΑΟΘ το παιρνεις αν σ'ενδιαφερουν τα οικονομικα.Τελος.Αλλωστε και το να εισαι 2ωρες την εβδομαδα σε ξεχωριστη αιθουσα απο την παρεα σου δεν λεει κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marinaki

Νεοφερμένος

Η Marinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
δικιο εχετε!!!!! θα ακολουθησω τις συμβουλες σας!!!! σας ευχαριστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Και στο κατω κατω,αν θες να περασεις καπου καλα πρεπει να το παρεις αποφαση οτι ο τελευταιος λογος για τον οποιο θα πηγαινεις σχολειο φετος θα ειναι για να δεις τους φιλους σου(εξαιρουνται τα διαλλειματα;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Βασικα στο ΑΟΘ οι φιλοι σου φανταζομαι θα θελουν να προσεχουν οποτε γιατι να πας για χαβαλε;;

Εγω ειχα παρει ΑΟΘ χωρις να με ενδιαφερουν τα οικονομικα μονο και μονο για το βαθμο, αν και αυτο ηταν ενα ρισκο. Μονο για κατι τετοιο θα σε συμβουλευα να το παρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Εννοείται οτι δεν σε νοιάζει ο βαθμός και το απολυτήριο...απλά σκέψου οτι το ΑΟΘ στο σχολείο δεν θα ειναι σαν ένα απλό μάθημα επιλογής που γίνεται όλη την ώρα χαβαλές,αλλά σαν κανονικό μάθημα και με σοβαρό διαγώνισμα στο τετράμηνο,γιατί τα περισσότερα παιδιά που θα το επιλέξουν θα το δώσουν και πανελλήνιες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Να ρωτηω κτ. Αυτα που κανουμε στο αοθ, θα τα βρω σιγουρα μπροστα μου αν περασω σε ενα οικονομικο πανεπιστημιο. Δλδ κατα βαση ολα τα μαθηματα θα ειναι ετσι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomikarios

Νεοφερμένος

Ο oikonomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Να ρωτηω κτ. Αυτα που κανουμε στο αοθ, θα τα βρω σιγουρα μπροστα μου αν περασω σε ενα οικονομικο πανεπιστημιο. Δλδ κατα βαση ολα τα μαθηματα θα ειναι ετσι ;

Αυτα που κανεις στο Αοθ σε ενα οικονομικο τμημα αποτελουν το αλφαβητο των οικονομικων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top