Σπουδές σε μεγάλη ηλικία

AgaK

Νεοφερμένος

Η AgaK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Είμαι 38 χρονών και το όνειρο μου είναι να σπουδάσω στο TEI Γραφιστικής. Έχω τελειώσει γενικό λύκειο με το σύστημα των δεσμών ακολουθώντας την 4η δέσμη αλλά με καμία επιτυχία σε κάποια σχολή. Τι μπορώ να κάνω (αν μπορώ) για να πραγματοποιήσω αυτή μου την επιθυμία αν και σε αυτή την ηλικία?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Μεσω παννελαδικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Είνα απλό.Θα πάς στο λύκειο που τελείωσες και θα δηλώσεις ότι θές να δώσεις και σε ποιά κατεύθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgaK

Νεοφερμένος

Η AgaK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σας.
Θα πρέπει να επαναλάβω το λύκειο ή την 3η λυκείου μιας και το σύστημα έχει αλλάξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
αφου την εβγαλες ηδη την τριτη λυκειου...ετσι δεν ειναι;
για να εδωσες δέσμες προφανώς.επομενως όχι

πλεον το συστημα ειναι και πιο ευκολο,με τις δεσμες ηταν αγρια τα πραγματα και ταυτοχρονα και λιγοτερες οι θεσεις για τις σχολες

μην επαναπαυεσαι παντως θελει διαβασμα και εδω.πανε στο σχολειο για τις αιτησεις και τα σχετικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top