Φροντιστήρια Πάτρα

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Αν είναι off-topic κλειστε αλλα δεν ήξερα που αλλου να το ενταξω...Μήπως μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιο καλό φροντιστήριο στην Πατρα; Ευχαριστω εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Κοίτα,αν και κάνω ιδιαίτερα,από φίλους έχω ακούσει πως για θετικοτεχνολογική το πρίσμα είναι το καλύτερο.Για ορμή και καπα δεν έχω ακούσει πολύ καλά λόγια(εκτός από έναν μαθηματικό που κάνει στην ορμή-δεν νομίζω οτι κάνει να αναφέρω όνομα-ο οποίος είναι κορυφη απ'οτι λένε)!Τώρα σε άλλα φροντιστήρια δεν έχω γνωστούς(αυτά που ανέφερα είναι και τα τρια μεγαλύτερα άλλωστε) και για αυτό δεν εκφέρω άποψη!Αν ενδιαφέρεσαι για θεωρητική πάντως,καλό φροντιστήριο πρέπει να είναι και η άνοδος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
δε ντρέπεσαι βρε? μια χαρά είναι η ορμή! εκεί να πας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa2912

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγω παντως που ειμαι θεωρητικη πηγαινω ανοδο και ειναι καταπληκτικο!βασικα ειναι και ωραιο που εχει αρκετουσ καθηγητες νεουσ,με γνςσεισ φυσικα,αλλα τους νιωθεις πιο κοντα σου...εγω εκει θα σου συνιστουσα παντως...στη θεωρητικη παντως θεωρειται απο τ;)α καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~NanTia

Νεοφερμένος

Η ~NanTia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ανοδο να πας ειναι πολυ καλο!πηγαιναν κατι φιλες μου εκει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrorani

Νεοφερμένος

Η mikrorani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω παντως που ειμαι θεωρητικη πηγαινω ανοδο και ειναι καταπληκτικο!βασικα ειναι και ωραιο που εχει αρκετουσ καθηγητες νεουσ,με γνςσεισ φυσικα,αλλα τους νιωθεις πιο κοντα σου...εγω εκει θα σου συνιστουσα παντως...στη θεωρητικη παντως θεωρειται απο τ;)α καλυτερα
ποιους καθηγητες εχεις στην ανοδο????
2 χρονια πηγαινα εκει και ναι,θεωρειται απ τα καλυτερα αν πας θεωρητικη...εκτος αν πετυχεις 2-3 μ.......ς καθηγητες που ειχα πετυχει εγω....:mad:
θετικη-τεχνολογικη,δε το συζητω,το πρισμα θεωρειται κορυφη εκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonio2761994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonio2761994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
κάτι άκυρο ρε παιδιά αλλά όποιος ξέρει για πρίσμα, σε ποιο κτίριο γίνονται τα μαθήματα? έχω χημεία σήμερα αλλά δεν ξέρω σε ποιο κτίριο γίνεται:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ξερει κανεις κανα καλο φορντ???:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Ξερει κανεις κανα καλο φορντ???:redface:

το φροντιστήριο Πρίσμα είναι εγγύηση με διάβασμα πολύ και από την μεριά σου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ευχαριστω φιλε!
Το διαβασμα πολυ σε ολα χρειαζεται ομως!!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
παιδια εγω πηγαινα ανοδο, πολυ καλο φροντιστηριο με αψογους καθηγητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Assimakis

Νεοφερμένος

Ο Assimakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παιδιά το ΠΡΙΣΜΑ είναι καλό για θεωρητική κατεύθυνση ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
απ οτι εχω ακουσει οσοι παν θεωρητικη πανε στοχο η ανοδο.
το πρισμα ειναι τελειο για θετικοτεχνολογικη,κι εγω πρισμα παω γι αυτο το λεω,για θεωρητικη δεν ξερω αφου ουσιαστικα ειναι αλλο φροντιστηριο,σε αλλο σημειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Assimakis

Νεοφερμένος

Ο Assimakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Απο τιμές τι παίζει στο πρίσμα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
ειναι αρκετα εως πολυ τσιμπημενα αλλα γινεται αλλο μαθημα...εχω παει και ανοδο και δεν εχουν καμια σχεση τα 2 φροντιστηρια,στα θετικοτεχνολογικα μαθηματα παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Assimakis

Νεοφερμένος

Ο Assimakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Η Άνοδος είναι πιο οικονομική απο το Πρίσμα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
νομιζω ναι,αν και περυσι εκανα λιγοτερες ωρες στην ανοδο αλλα η ανοδος πρεπει να ειναι πιο οικονομικη απο το πρισμα αναλογικα.
για θεωριτικη παντως δεν φημιζεται τοσο πολυ το πρισμα.Παρα πολλοι πανε στο στοχο,που ειναι αποκλειστικα θεωριτικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Assimakis

Νεοφερμένος

Ο Assimakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Έχω ακούσει οτι για θεωρητική είναι η άνοδος και ο στόχος ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
εγω την ανοδο δεν την ειχα ακουσει για θεωρητικη, παρα πολλα παιδια στην ταξη μου που πανε θεωρητικη πανε στοχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top