Πλάτωνας

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Καλησπέρα.Μήπως γνωρίζει κάποιος ένα καλό βιβλίο για την πολιτεία του πλάτωνα;Επίσης ένα γενικό εγχειρίδιο θα μου ήταν ιδιαίτερα χρήσιμο :) Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Ο χατζοπουλος εχει φτηνα και καλα!
Ο πλατωνας ειναι δυσκολος για την ηλικια σου,προσεχε την ημιμαθεια,ειναι επικινδυνη ,δηλαδη μην τα παιρνεις πολυ σοβαρα γιατι ο πλατωνας παταγε κ με τα δυο ποδια εξω απο τη γη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Ο χατζοπουλος εχει φτηνα και καλα!
Ο πλατωνας ειναι δυσκολος για την ηλικια σου,προσεχε την ημιμαθεια,ειναι επικινδυνη ,δηλαδη μην τα παιρνεις πολυ σοβαρα γιατι ο πλατωνας παταγε κ με τα δυο ποδια εξω απο τη γη
Εκδόσεις?Θελω μια μετάφραση καλή...Αλλα αν ξέρεις κάποιο βιογραφικό του βιβλίο θα μου ήταν χρήσιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
ΦΙλε δεν εχω ιδεα !Παντα σε τομους το εβλεπα!
ΜΠορεις να παρεις τηλεφωνο εκδοσεις καστανιωτη εχει ελληνικη σειρα και πιστευω θα βρεις αυτο που ψαχνεις,αν και ειναι ακριβος αυτος.

Αλλες εκδοσεις δεν γνωριζω με ελληνικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Επίσης μήπως θα μπορούσες να μου πεις ποιο κατά τη γνώμη σου είναι το πιο αριστουργηματικό εργο του Πλάτωνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top