Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τετράμηνο, φροντιστήριο,διαγωνίσματα,τεστ]

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Τετράμηνο (18.8 Γ.Μ.Ο) : Μαθηματικά Κατεύθυνσης 19, Φυσική Κατεύθυνσης 20, Χημεία Κατεύθυνσης 20, Βιολογία Κατεύθυνσης 19, Μαθηματικά Γενικής 20 και έκθεση 18

Σχολείο : Μαθηματικά Κατεύθυνσης 90/100 , Φυσική Κατεύθυνσης 95/100 και 90/100 , Χημεία Κατεύθυνσης 95/100, Βιολογία Κατεύθυνσης 87/100 , Μαθηματικά Γενικής 100/100, Έκθεση 86/100

Φροντιστήριο: Μαθηματικά Κατεύθυνσης 95/100 και 93/100 , Φυσική Κατεύθυνσης 92/100,97/100 και 92/100 , Χημεία Κατεύθυνσης 95/100 και 89/100 , Βιολογία Κατεύθυνσης 84/100 , 87.5/100 , 94/100 ,91/100 και 98/100 , Μαθηματικά Γενικής 95/100 και 100/100 . Έκθεση 78/100 και 86/100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Μ.Ο 15 ΚΑΤ:ΑΡΧΑΙΑ:14
ΛΑΤΙΝΙΚΑ:14
ΚΕΙΜΕΝΑ:14
ΙΣΤΟΡΙΑ:12
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝ:15
ΕΚΘΕΣΗ:14
χωρις φροντ ολα αλλα θα μπορουσα καλυτερα δεν πειραζει απο το επομενο τετραμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Μ.Ο 15 ΚΑΤ:ΑΡΧΑΙΑ:14
ΛΑΤΙΝΙΚΑ:14
ΚΕΙΜΕΝΑ:14
ΙΣΤΟΡΙΑ:12
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝ:15
ΕΚΘΕΣΗ:14
χωρις φροντ ολα αλλα θα μπορουσα καλυτερα δεν πειραζει απο το επομενο τετραμηνο

Φρόντισε να τα ανεβάσεις όσο μπορείς γιατί πρέπει να κερδίσεις και απ' τα προφορικά. Αλλά γιατί έτσι χαμηλά; Λογοτεχνία εγώ θυμάμαι στα διαγωνίσματα δεν είχα γράψει πάνω απο 15 αλλά με έβαλε 20. Συνήθως Γ λυκείου βάζουν μεγάλους βαθμούς.
Δηλαδή είχαμε παιδιά που κωλοβαρούσαν και οι καθηγητές τους έβαζαν 16-17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ντα3ει ρ εγω δεν εχω προβ με το τους βαθμους μ οτι α3ιζα πηρα
αλλα σε ενα παιδι κατ γυσικη εβαλε 10 ο φυσικος ε αυτο δεν εινια αδικια??
ασε εγινε σκηνικο με ενα παιδι στη βιολογια γεν που του βαλε 12 κια πηγε κ της ζητησε τ ρεστα
και τι 12 παιδακι μ εγω 17 σου βαλα
ειχαν τυπωσει λαθος τον ελενχο και τωρα τρεχουν να το διορθωσουν...τι να πεις..εγω γενικα οι σχολες που θελω ειναι γυρω 9.000-14.000 κυμαινονται γτ ειμαι κ παιδι πολυτεκνων τεσπα οσο μπορω θα βαλω τα δυνατα μ απο δω κ περα
αλλα οσα παιδια δινουν χωρις φροντ ενω εχουν την δυνατοτητα πιστευω ειναι ''αυτοκτονια'' στην δικια μ περιπτωση εινια αδυναμια ρευστου ..αυτααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Καλά οι βαθμοί μας στο τετράμηνο στη γ λυκείου δεν έχουν και πολύ νόημα ..:P Όλοι οι καθηγητές βάζουν βαθμό ...
ΓΜΟ: 19,7 ...

Αρχαία Κατ 19
Λατινικά 20
Βιολογία 20
Ιστορία Κατ 19
Λογοτεχνία 20
Έκθεση 19

Χωρίς φροντ ...πριν λίγες μέρες άρχισα ...

Ελπίζω να γράψω καλά και στο τέλος και να διατηρήσω τη προφορική βαθμολογία ...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πήρα βαθμούς. :) Γενικά είμαι πολύ ικανοποιημένη αλλά μου την έσπασε λίγο ο φυσικος. Να προσπαθώ, να του κάνω απορίες, να προσέχω στο μάθημα και να μου βάλει λιγότερο απο ότι σε άλλους που είναι ότι να'ναι. Υγεία, όπως δεν με χωνεύει αυτός έτσι δεν τον χωνευω και εγώ. :P Και στο κάτω κάτω περίμενα να μου βάλει πολύ λιγότερο. ;)

Εχουμε και λέμε:
Μαθηματικά Κατ: 20
Φυσική Κατ:19
Βιολογία: 20
Χημεια:20
Μαθηματικά Γπ: 20
Εκθεση: 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Πήρα βαθμούς. :) Γενικά είμαι πολύ ικανοποιημένη αλλά μου την έσπασε λίγο ο φυσικος. Να προσπαθώ, να του κάνω απορίες, να προσέχω στο μάθημα και να μου βάλει λιγότερο απο ότι σε άλλους που είναι ότι να'ναι. Υγεία, όπως δεν με χωνεύει αυτός έτσι δεν τον χωνευω και εγώ. :P Και στο κάτω κάτω περίμενα να μου βάλει πολύ λιγότερο. ;)

Εχουμε και λέμε:
Μαθηματικά Κατ: 20
Φυσική Κατ:19
Βιολογία: 20
Χημεια:20
Μαθηματικά Γπ: 20
Εκθεση: 19

Μπράβο θετικούλα ...χοχο :D ...Πάμε τώρα να διατηρήσουμε τη προφορική μας βαθμολογία ...θα σκίσουμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μπράβο θετικούλα ...χοχο :D ...Πάμε τώρα να διατηρήσουμε τη προφορική μας βαθμολογία ...θα σκίσουμε :clapup:
Μακάρι θεωρητικοπουλο! :P Μας το ευχομαι!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Συγχαρητηρια παιδια για τους βαθμους σας! Εμεις πηραμε σημερα και εβγαλα 19.3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Και εμεις πηραμε.
Καθαρο 20 εβγαλα αλλα ενταξει στην τριτη λυκειου τα παραφουσκωνουν..
Στο τελος να δουμε το θα κανουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Γ.Μ.Ο. : 19.1

ΕΚΘΕΣΗ: 19
ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ.: 20
ΙΣΤΟΡΙΑ: 20
ΛΑΤΙΝΙΚΑ: 20
ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ: 20
ΒΙΟΛΟΓΙΑ: 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lValenl

Νεοφερμένος

Ο lValenl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Έχω πάρει σε διαγωνίσματα (είναι θέματα πανελληνίων)

Λατινικά 97 (1 το έχασα από συντακτικό καθώς μπέρδεψα κατηγορούμενο με κατηγορηματικό, δεν τον κατάλαβα καν)
Ιστορία 94
Αρχαία 91
Λογοτεχνία 84 ( :( )
Βιολογία 20

Ιστορία και λογοτεχνία έχουμε πολύ αυστηρούς καθηγητές, σε σημείο που να κόβουν για μια γραμμή παραπάνω στοιχείων που ήταν περιττά, αν και κανονικά μας είπε ότι εκεί δεν το κάνουν, απλά ο ίδιος πάντα κόβει (ιστορία αναφέρομαι)

Τετράμηνο: 19.8 (σχέδιο μου έβαλε 18 και δεν προτίθεται να μου εξηγήσει τον λόγο. Είναι αδικία γιατί σχεδόν σε όλους έβαλε 20)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Στο Β Τετράμηνο εβγαλα 19.7
Βεβαια το βασικο ειναι να γραψουμε στις πανελληνιες. Καλή επιτυχια σε ολα τα παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ουτε καν μην ενδιαφερεστε.. Απο τη στιγμη που περασετε σε σχολη το απολυτηριο λυκειου πιθανως δεν θα το χρησιμοποιησετε ποτε στη ζωη σας... Λογω πανελληνιων οι βαθμοι θα πεσουν λιγο ( πχ εγω ολα τα χρονια του λυκειου σε ολα τα τετραμηνα και στον τελικο ειχα παντου 20 αλλα περι εβγαλα 19,6) αλλα αυτο ειναι ψιλα γραμματα, ο μονος γενικος ταξης που περνα αδιαφορος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top