[Θετική Κατ.] Τι θα δηλώσετε;

Margooo

Νεοφερμένος

Η Margooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Το οτι κατατασσονται στους χημικους σε ενδιαφερει μονο εαν επιθυμεις να εργαστεις ως εκπαιδευτικος. Εξαλλου απο περσι με προεδρικο διαταγμα εχουν κατοχυρωθει τα επαγγελματικα τους δικαιωματα.
ε ναι απο τη στιγμη που κατατασσονται στους χημικους δεν με ενδιαφερει..

ωστε η αλεξανδουπολη σε χαλαει;)
διαλεξες αυτη την σχολη επειδη σου αρεσει η βιολογια λοιπον?
ακριβως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

atimoulis

Νεοφερμένος

Ο atimoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
δεν νομιζω πως αυτο ειναι και το σωστο
εαν σε ενδιαφερει αυτη η σχολη μην επηρεαζεσαι απο το που βρισκεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margooo

Νεοφερμένος

Η Margooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
οχι καθε αλλο μαλιστα..απλα ειχα αποκλεισει απο τις επιλογες μου εξαρχης σχεδον το τμημα της αλεξ/πολης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
οχι καθε αλλο μαλιστα..απλα ειχα αποκλεισει απο τις επιλογες μου εξαρχης σχεδον το τμημα της αλεξ/πολης...
συμφωνω με την συμφορουμιτισσα παραπανω επειδη και εγω το εχω ψαξει γιατι μ ενδιαφερει η βιολογια θελω να πω πωσ το τμημα στην αλεξανδρουπολη αλλα και το βιοχημικο στη λαρισα δεν εχουν καν αναγνωρισμενα επαγγελματικα δικαιωματα σασ το λεω γιατι εχω μιλησει με συμβουλο σχολικου και επαγγελματικου προσανατολισμου.......... φυσικα γινονται προσπαθειες (νομιζω κατι εγινε για το βιοχημικο)αλλα ολοι ξερετε οτι εκτοσ απο την εκπαιδευση οπου μπορει να ασχοληθει καποιος ερευνα στην ελλαδα δεν γινεται οποτε το βιολογικων εφαρμογων στα γιαννενα ειναι πολυ καλυτερο αφου ουσιαστικα βγαινεισ βιολογος ( η καθηγητρια μου φετοσ στη βιολογια εκει ειχε σπουδασει):panwkatw::panwkatw::smartass::smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina77777

Νεοφερμένος

Η xristina77777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
η σχολή εμπορίας και διαφήμισης λέει κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Επειδή είδα ότι ουσιαστικά το θέμα περιστρέφεται γύρω από την Ιατρική και ξεφεύγει από το ουσιαστικό θέμα του τόπικ, θα ήταν καλύτερο αν θέλετε να συνεχίσετε αυτήν την κουβέντα (προσωπικά τη βρίσκω πολύ ενδιαφέρουσα) στο https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=40866 ή στο https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=60823.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top