e-steki Feedback thread

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αφου απ'οτι φαίνεται τα μέλη μας έχουν μια ...διστακτικότητα στο να δημοσιεύουν νέα threads, σκέφτηκα να κάνω αυτό ώστε να μπορείτε να καταθέσετε την άποψη που έχετε σχηματίσει για το φόρουμ, τα όποια παραπονα έχετε να κάνετε γι'αυτό και να μας ενημερώσετε για τα bugs και τις δυσλειτουργίες που έχετε βρει μέχρι στιγμής! :D

Περιμένουμε με αγωνία!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πολύ καλή προσπάθεια παιδιά keep up the good work!

ΥΓ. Θα με βόλεβε το "quick reply"
ΥΓ2. Νομίζω θα ήταν καλύτερα μετά το πόστ να μεταφέρεσε στο thread ωστε να βλέπεις πως δημοσιέυτηκε αυτό που έγραψες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Πολύ καλή προσπάθεια παιδιά keep up the good work!

ΥΓ. Θα με βόλεβε το "quick reply"
ΥΓ2. Νομίζω θα ήταν καλύτερα μετά το πόστ να μεταφέρεσε στο thread ωστε να βλέπεις πως δημοσιέυτηκε αυτό που έγραψες.

Όλα αυτα υπάρχουν αν κανεις τις απαραίτητες ρυθμίσεις στο προφιλ!! Περίεργο πάντως, είχαμε βάλει να ειναι αυτές οι προεπιλεγμένς ρυθμίσεις, θα το κοιτάξουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
@Founes: κοιτα τώρα νόμιζω ότι υπάρχουν αυτά που ζήτησες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
[edited by Michelle: Εδώ υπήρχε κείμενο χλευαστικό προς άλλα μέλη και αφαιρέθηκε]

Και ενω πριν από αυτό το Edit είχα μια παραπάνω καλή γνώμη, τώρα δε θα ήθελες να δεις πως ξεσπάω επάνω στο πληκτρολόγιο. Γνώμη μου λοιπόν είναι οτι το φόρουμ σας είναι καλό αλλά μην προσπαθείτε να του εμφυσήσετε νοοτροπίες μόνο και μόνο επειδή κάποτε κάποιοι σας ενόχλησαν αλλού και προσπαθείτε να αποτρέψετε παρόμοια φαινόμενα εδω. Δε λεω καλή η ιδέα σας αλλά να ξέρετε οτι τις κακές συμπεριφορές δεν τις δημιουργούν οι κανόνες αλλά βρώμικα μυαλά (που σιγά το βρώμικο μυαλό μου, παρατήρηση έκανα). Οι κανόνες είναι πάντα υποκειμενικοί και δημιουργούν αντιδράσεις (απο τα "κόκκινα παιδιά" ή απλά απο αυταρχικούς, απόλυτους, σπαστικούς, όπως εγω, που μάλιστα είμαι ασύγκριτα καλύτερος αυτάρχας απο όλους :D)

Εγω στο φόρουμ μου δεν έχω θέσει καν κανόνες. Ότι γράφεται μένει εκεί ως απόδειξη της νοοτροπίας αυτού που το έγραψε (εκτός φυσικά αν βρίζει αισχρά). Εδω δεν πρόλαβα να συμπληρώσω 10 πόστς και βλέπω οτι ενα απο αυτά διορθώθηκε γιατι έκανα νύξη για την ορθογραφία κάποιων, συνοδευόμενο από τη συνήθη αστειευόμενη συμπεριφορά μου

1ον Όταν θα γίνουν πολλά τα ανορθόγραφα πόστς σκεφτείτε οτι θα πέσει η κίνηση του φόρουμ μιας και θα βαριόνται να τα διαβάσουν. Τα γράμματα είναι σαν το αμάξι, αμα δεν ξέρεις να τα χρησιμοποιείς σωστά, ΠΩΣ βγαίνεις έξω και τα χρησιμοποιείς;

ΔΕΝ γελάω, ΑΡΑ ΔΕΝ χλευάζω! Είναι ζήτημα το οποίο θέτω σοβαρά προς σκέψη... :worry:

άρα λοιπόν άκυρη η διόρθωσή σου Μισελ.

2ον Όταν διορθώνεις ενα πόστ άλλου μέλους (αφαιρείς σημαντικό κομμάτι του), οι μάζες των μελών το βλέπουν ως φίμωση, ως έλεγχο, ως, ως. Απο την παραπάνω κίνηση μάλλον δεν υπάρχει γνώση καταπως φαίνεται, στη διαχείριση μαζών. Όχι δε με έπιασαν αισθήματα καλοσύνης και αριστερισμού, επιμένω οτι έχω δίκιο και προσπαθώ να περάσω την άποψη μου, απλά μια διαχείριση για να είναι επιτυχημένη πρέπει να κάνει και τη δουλειά της λίγο σιωπηλά... :devil:

Λυπάμαι, ακούγομαι ψυχρός αλλά είμαι κάτι χρόνια παλιότερος στο επάγγελμα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το θέμα ειναι Valder ότι αν ήμουν στη θέση κάποιου μέλους που έιχε κάνει πολλά λαθη για τους Α ή Β λόγους θα αισθανόμουν άσχημα να διαβαζα το σχόλιο σου με τον τρόπο που το έιχες γράψει. Αν το έγραφες όντως σαν συμβουλη δεν θα στο πείραζε κανένας, με τον τρόπο σου όμως φαινόταν ότι "πιάνεσαι" απο την αδυναμία του άλλου για να τον ειρωνευτεις. Μπορει το συγκεκριμένο μέλος να μεγάλωσε στο εξωτερικό και να μην έχει εξοικείωση με τα ελληνικά ή να έγραφε προσφατα greeklish και να έχει συνηθίσει έτσι. Το σχόλιο σου ήταν εμφανέστατα ειρωνικό και αυτο δεν είναι μόνο δική μου άποψη. Μερικές φορες μπορει κατι όταν το γράφουμε να σκεφτόμαστε και την έκφραση μας αν το λέγαμε προφορικά και να μας φαίνεται οτι κι ο άλλος θα "λαβει το μήνυμα" σαν να του το λέγαμε σε μια προφορική συζήτηση. Στο ιντερνετ όμως δεν ειναι έτσι και πολλές φορές πρεπει να βάζεις τον εαυτό σου στη θέση καποιου που διαβάζει το μηνυμα που πρόκειται να γράψεις και τον αφορά. Το σχόλιο αυτό ήταν εναντια στους κανόνες που έχουμε θεσπίσει εδώ στο e-steki και μάλιστα εναντια σε αυτον με τον οποίο έχουμε αποφασίσει να είμστε πιο αυστηροι γιατι είναι και ο λόγος που φτιάχτηκε αυτο το φορουμακι. Εαν δεν εφαρμόζαμε τον κανόνα που εμεις οι ίδιοι θεσπίσαμε ίσως επαίρναν άλλοι θάρρος και άρχιζαν να γράφουν πολυ χεριότερες ειρωνειες. Έλα λίγο στη θέση μας πριν καταδικάσεις έτσι αβίαστα μια συμπεριφορά.
Επίσης όπως και στην "πραγματική ζωη" δεν είναι σωστο να ειρωνεύεσαι έστω και στο ελάχιστο καποιον που δεν γνωρίζεις. Με τους γνωστούς μας όλοι μπορούμε να κάνουμε πλάκα, αλλά το να κάνουμε το ίδιο σε άγνωστα μας άτομα δειχνει ελλειψη τρόπων.
Όσο για τη φίμωση, τότε το ιδιο ισχύει και για τα censored words που έχουν σχεδόν όλα τα φόρουμ. Πρέπει δηλαδη να αφήσουμε το φόρουμ ξέφραγγο αμπέλι για να μην μας κατηγορούν κάποιοι για λογοκρισία? Αλλώστε, αν δεν κάνω λάθος τους κανόνες αυτούς τους αποδέχτηκες πατώντας "Εγγραφή", σωστα? ʼρα τώρα γιατι κατηγορείς τους διαχειριστές που τους εφαρμόζουν?
Τέλος, αν πας σε οποιοδήποτε μεγάλο φόρουμ (τα οποία πάντα αποτελουν "πρότυπο" για τα μικρότερα), πάντα θα δεις να παραπονιούνται καποιοι χρήστες για λογοκρισία. Ή επειδη εμεις δεν είμαστε μεγάλο φόρουμ πρεπει να τα δεχόμαστε όλα για να έχουμε μερικά πόστ παραπάνω?
Πριν δημιουργήσουμε αυτό το διαδικτυακό τόπο είχαμε συμφωνήσει με τον Exposed_Bone να κάνουμε ο,τι μπορούμε για να διαφυλάξουμε την ποιότητα και να είναι το φόρουμ φιλικό για όλους όσους ακολουθούν τους (βασικότερους έστω) κανόνες του, δηλαδή να μην συναντάει καποιο μέλος εχθρικότητα απο άλλους χρήστες. Αν δεν το τηρούμε αυτό τότε το φόρουμ δεν έχει λόγο ύπαρξης για μας.
Επίσης πιστεύω οτι περισσότερο δεν θα θέλει κάποιος να διαβάσει ενα thread όπου ο ένας ειρωνεύεται τον άλλο παρά ενα ανορθόγραφο thread.
Τέλος, όλα αυτά σου τα γράφω εντελώς φιλικά, και δεν προσπαθώ να σου επιτεθώ, απλα να σου εξηγήσω γιατι πήραμε την απόφαση να κόψουμε την επίμαχη πρόταση. Ελπίζουμε να μας καταλάβεις και να μην έχεις κακή εντύπωση για το e-steki επειδη απλά προσπαθούμε να τηρήσουμε τους κανόνες του. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Αλλώστε, αν δεν κάνω λάθος τους κανόνες αυτούς τους αποδέχτηκες πατώντας "Εγγραφή", σωστα? ʼρα τώρα γιατι κατηγορείς τους διαχειριστές που τους εφαρμόζουν?

1ον Βάλε παραγράφους, με τύφλωσες κι εσυ (ελπίζω να μη μου το σβήσεις και αυτό)

2ον Δε με πειράζει ο κανόνας. Τον αποδέχτηκα. Τον τρόπο εφαρμογής κατηγόρησα. Δεν ήθελα να προσβάλλω τα δυο παιδιά (τι τύχη, ο ενας είναι και ο Admin), μικρά είναι και θέλω να τα γαλουχήσω σε αρχοντικές συνήθειες. Σοβαρά τώρα, εγω το σκέφτηκα με γνώμονα οτι μπορεί να ενοχλεί τους άλλους που το διαβάζουν.

Εσυ ειδικά με ξέρεις πιο καλά απ όλους τους άλλους και περίμενα να τα χες καταλάβει αυτά. Σβήστα μου όλα, δεν έχω πρόβλημα, αλλά ξέρεις οτι εχω δικο μου θεο και οτι είμαι ενας απόλυτος κάφρος του κερατά... 8)

(Αν γίνω λίγο δημοκρατικός, τουλάχιστον θα κερδίσω μια νύχτα μαζί σου; :tongue: Admin μην παρεξηγηθείς εσυ... έχω δικό μου θεο λέμε :rofl:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πρώτον δεν ενόχλησε αυτό που είπες αλλά ο τρόπος σου. Στο ξαναλέω, αν το είχες πει πιο ευγενικά δεν θα ενοχλουσε κανέναν. Και όσο και να ξέρεις λίγο πολύ τον Exposed, το άλλο παιδι δεν σου είχε δώσει δικαίωμα να του μιλάς έτσι. Δεν μπορείς να ξέρεις ποιος κρυβεται πισω απο την οθόνη και πόσο θα ενοχληθει. Υπαρχουν πολυ ευαίσθητοι ανθρωποι οπότε αν δεν ξέρεις έστω λίγο τον άλλον καλό ειναι να είσαι λίγο προσεκτικός ώστε να μην γίνεσαι δυσσάρεστος. Το ξέρω οτι δεν ήθελες να προσβάλλεις τα δύο παιδια αλλά κάποιος που δεν σε ξέρει αυτό θα υποθέσει.

(Μην ανησυχεις, δεν παρεξηγήθηκα. Αν όμως δεν σε ήξερα μπορει να ειχα παρεξηγηθει. Ειναι αυτο που λέω πιο πάνω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
1ον Βάλε παραγράφους, με τύφλωσες κι εσυ (ελπίζω να μη μου το σβήσεις και αυτό)

2ον Δε με πειράζει ο κανόνας. Τον αποδέχτηκα. Τον τρόπο εφαρμογής κατηγόρησα. Δεν ήθελα να προσβάλλω τα δυο παιδιά (τι τύχη, ο ενας είναι και ο Admin), μικρά είναι και θέλω να τα γαλουχήσω σε αρχοντικές συνήθειες. Σοβαρά τώρα, εγω το σκέφτηκα με γνώμονα οτι μπορεί να ενοχλεί τους άλλους που το διαβάζουν.

Εσυ ειδικά με ξέρεις πιο καλά απ όλους τους άλλους και περίμενα να τα χες καταλάβει αυτά. Σβήστα μου όλα, δεν έχω πρόβλημα, αλλά ξέρεις οτι εχω δικο μου θεο και οτι είμαι ενας απόλυτος κάφρος του κερατά... 8)

(Αν γίνω λίγο δημοκρατικός, τουλάχιστον θα κερδίσω μια νύχτα μαζί σου; :tongue: Admin μην παρεξηγηθείς εσυ... έχω δικό μου θεο λέμε :rofl:)
Valder δεν ξέρεις για ποίους λόγους γράφω με λάθη. Ο dark kronos έχει σίγουρα και αυτός λόγο να γράφει με ορθογραφικά. Μόλις πριν μερικούς μήνες ξεκίνησα την προσπάθεια να γράφω ορθογραφημένα και μόλις μερικές εβδομάδες πριν να βάζω τόνους. Εσύ στηρίχθηκες σε ένα ελάττωμα για να περιγελάσεις δυο μέλη. Αυτό είναι κάτι που είναι ενάντια στην φιλοσοφία του forum. Για αυτό πολύ άπλα σβήσαμε αυτό που ήταν ενάντια. Πάντως για εμένα δεν με πείραξε τόσο αλλά με προκάλεσες να βελτιώσω και αυξήσω τις προσπάθειες. Όμως για τον dark kronos μπορεί να φαινόταν ως χλευασμός για αυτό εμείς για εκμηδενίσουμε αυτή την πιθανότητα πράξαμε έτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone :
Valder δεν ξέρεις για ποίους λόγους γράφω με λάθη.

Και ούτε με αφορά, αλλά θα χαρώ πολύ να σε δω να τα ξεπερνάς :)

Ο dark kronos έχει σίγουρα και αυτός λόγο να γράφει με ορθογραφικά. Μόλις πριν μερικούς μήνες ξεκίνησα την προσπάθεια να γράφω ορθογραφημένα και μόλις μερικές εβδομάδες πριν να βάζω τόνους.

Πολλά άτομα μπορεί να έχουν λόγους και μάλιστα υγείας τους οποίους σέβομαι. Δε θα ήταν λίγο ηλίθιο να κοροιδεύω το πρόβλημα του άλλου τη στιγμή που έχω κι εγω στραβά επάνω μου; Ρώτα τη Michelle να μάθεις...

Εσύ στηρίχθηκες σε ένα ελάττωμα για να περιγελάσεις δυο μέλη.

Δεν περιγέλασα, μη με εκνευρίζεις και φέρω το μαστίγιο :devil: Σοβαρά, την απάντηση την έδωσα από πάνω ακριβώς.

Πάντως για εμένα δεν με πείραξε τόσο αλλά με προκάλεσες να βελτιώσω και αυξήσω τις προσπάθειες.

Είδες που απαντάς μόνος σου; ʼντε, γλύτωσες το μαστίγιο.... Και μη σε ξαναδώ να γράφεις τη λέξη π...ος με ύψιλον :hehe: Αφού είμαι καλός αυτάρχας ρε χαζά γιατί με στενοχωρείτε; :inlove: Ελα μου δω, εσυ...γούτσι γούτσι :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Και μη σε ξαναδώ να γράφεις τη λέξη π...ος με ύψιλον :hehe:

Εεεεε? :wacko: Πειράζει που δεν κατάλαβα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Καλούλι είναι :thumbsup:

Θέλει ορισμένες βελτιώσεις, αλλά αυτά με τον καιρό θα μπούν στη θέση τους (προσφορά-ζήτηση :P)

Μεγιά το site :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Θέλει ορισμένες βελτιώσεις, αλλά αυτά με τον καιρό θα μπούν στη θέση τους (προσφορά-ζήτηση :P)

Ευχαριστούμε! Μήπως θα μπορούσες να γράψεις ποιες βελτιώσεις πιστεύεις οτι πρεπει να γίνουν ώστε να τις έχουμε υπόψιν και να τις βάλουμε στο "πρόγραμμα"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Με τον καιρό θα δούμε ντε... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liono

Νεοφερμένος

Ο liono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σας παιδια!!ειμαι ο sakaflias7!!michelle συγχαρητηρια.εμενα μου αρεσει αρκετα αν κ λιγο σκουροχρωμο το φοντο κ κουραζει τα ματια!!τον αλλον ιδρυτη δεν τον ξερω αλλα συγχαρητηρια κ σ'αυτον!!! 8) 8) 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από liono :
γεια σας παιδια!!ειμαι ο sakaflias7!!michelle συγχαρητηρια.εμενα μου αρεσει αρκετα αν κ λιγο σκουροχρωμο το φοντο κ κουραζει τα ματια!!τον αλλον ιδρυτη δεν τον ξερω αλλα συγχαρητηρια κ σ'αυτον!!! 8) 8) 8)
Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια! Το ότι δεν με ξέρεις , δεν σημαίνει κάτι , έχω σκοπο να καταθέσω ενά μεγάλο μέρος του ευατού μου στο φόρουμ αυτό αρά θα με μάθεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sky+sea

Νεοφερμένος

Ο sky+sea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
πολύ καλό το forum , οργανωμένο . Τώρα αν μου προκύψουν παράπονα , θα επανέλθω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Πολυ καλο το φορουμ και μου αρεσει που το πετυχα σε μικρο αριθμο μελων και ελπιζω να προλαβω να γινω μελος της παρεας προτου γινει μεγαλο και με πολλα μελη! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
warning ακομα δε μπηκα, επειδη γραφω greeklish σε υποτιθεται μεγαλα κειμενα - ε αυτο το βρισκω ακραιο! (και το τι ειναι μεγαλο και τι μικρο, αυτο δλδ που καθοριζεται? γιατι εγω αυτα που χω γραψει τα θεωρω μικρα, αρα ατοπο τελειως το warning!) ετσι εχω συνηθισει βρε αδερφε, δηλαδη ειναι καλυτερο να γραφω με τη γραμματοσειρα που γραφουν ολοι και να κανω 8 ωρες, αρα και να βαριεμαι, αρα και να μη γραφω καθολου?
τεσπα, καλυτερα νομιζω να ειχε σταλει προσωπικο μνμ που να υπενθυμιζει τον κανονισμο. πιο λογικο δεν ειναι?
κατα ταλλα παρα πολυ καλο το φορουμ, αν και πολυ περιορισμενη θεματολογια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
αυρό που μ'αρεσει στο e-steki είναι το οικογενειακό περιβάλλον που δημιουργεί η παρουσία και η βοηθεια των exp bone & michelle...γουσταρω πολυ atmosphere!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top