Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
ισχυει οτι βαζεις κιλα αυτη τη χρονια γιατι ετσι ακουσα απο καποιους;
νομιζω πως τα παραφουσκωνουν
Λοιπόν, τουλάχιστον για μένα είναι γεγονός.Την πρώτη χρονιά Πανελλαδικών δεν πήρα κιλά όμως σην "επαναληψη" τη δεύτερη χρονιά "κέρδισα" 8 κιλά! Με ύψος 1.69 και 54 κιλά αρχικά... έφτασα στο τέλος 62. Μετά απο δύο μηνες πλεον εχω εχω χάσει τα 4 περίπου και εχω άλλα τόσα. Βέβαια στην περίπτωση μου φταίει ότι έκοψα απότομα και μαχαίρι το γυμναστήριο. Αλλαξε έτσι τελείως ο μεταβολισμός μου... Οπότε συμβουλή! Προσέχουμε τη διατροφή μας, τρώμε υγιεινά και βεβαίως βεβαίως, δε δακοπτουμε την αθληση μας!!! Ετσι δεν έχετε τίποτα να φοβάστε στο θέμα των κιλών. :D
Καλή τυχη στις εξετάσεις!!! Με υπομονή επιμονή και πίστη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εγω που ειμαι 1.84 και 63 κιλα θα επωφεληθω απο ολο αυτο:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Έλα παίδες αισιοδοξία και σκληρή δουλειά! Δεν είμαστε ούτε οι πρώτοι αλλά ούτε και οι τελευταίοι.Καλή μας τύχη λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Αύριο μάλλον θα γράψω φυσική ελατήρια .. Το κατάλαβα απο τα συμφραζόμενα , τεστ στο μάθημα . W/e δεν θα κολλήσουμε εκεί , το θέμα είναι πως εχουν μεινει 10 μερες για να ξεκινήσω μαθ κατευθ και εχω αρκετεσ ασκησεις ακομα ... Δεν προλαβαίνω και με την φυσική μαζί ! Να δω τι θα κάνω ... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
:-) Καλή μας επιτυχία παιδιά και καλή δύναμη :-) !!!Να πετύχουμε τους στόχους μας :-) !!!!

Να είχαμε κιόλας, καλά θα ήταν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Να είχαμε κιόλας, καλά θα ήταν. :P

Άσε ασε , καθε μερα στο σπιτι μαχη . Εγώ θελω πολυτεχνείο , πολλά λεφτά για σπουδές δεν υπάρχουν , ο πατέρας μένει ουδέτερος , η μάνα μου τα πρίζει με αστυνομικοστρατιωτικές . Να δω τι θα κάνω .. Υποθέτω πως αν πάω για πολυτεχνείο θα πάω ή Βόλο ή Χανιά .

We got a year infront of us , so we will have time to decide baby ..

Υ.Γ. Ας γράψουμε πρώτα και αυτά περνάνε σε δεύτερη μοίρα . Αντε μην φάμε καμιά νίλα , κι τρέχουμε να σωθούμε!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Άσε ασε , καθε μερα στο σπιτι μαχη . Εγώ θελω πολυτεχνείο , πολλά λεφτά για σπουδές δεν υπάρχουν , ο πατέρας μένει ουδέτερος , η μάνα μου τα πρίζει με αστυνομικοστρατιωτικές . Να δω τι θα κάνω .. Υποθέτω πως αν πάω για πολυτεχνείο θα πάω ή Βόλο ή Χανιά .

We got a year infront of us , so we will have time to decide baby ..

Υ.Γ. Ας γράψουμε πρώτα και αυτά περνάνε σε δεύτερη μοίρα . Αντε μην φάμε καμιά νίλα , κι τρέχουμε να σωθούμε!:redface:

Εμένα είναι ουδέτεροι και οι δύο γονείς, με αφήνουν να αποφασίσω μόνη μου. Το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω τι θέλω. :redface: Σχεδόν όλοι μου λένε να γράψω πρώτα όσο πιο καλά μπορώ και μετά αποφασίζω, αλλά αγχώνομαι που δεν θα έχω κάποιον συγκεκριμένο στόχο. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Αμα ειχες εναν συγκεκριμενο στοχο πιθανοτατα θα αγχωνοσουν αν τελικα θα τον πιασεις.
:P

Και η μυγα που πεταει σας αγχωνει αλλα κουυυυλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Πραγματικά μη κλαίγεστε για τα μαθήματα λες και είστε οι μόνοι που έχετε να αντιμετωπίσετε μια πλειάδα διαγωνισμάτων και ασκήσεων.Επειδή δεν είμαι εγώ ή οι υπόλοιποι υποψήφιοι που διαβάζουν το θέμα αυτοί που πρέπει να πείσετε πως διαβάζετε αλλά οι εξεταστές των γραπτών σας ,είναι αναγκαίο να κρατήσετε τον εντυπωσιασμό για τον εαυτό σας ή διαφορετικά να πάτε να κάνετε αλλού ψυχοθεραπεία.Καλή δύναμη παίδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbaki97

Νεοφερμένος

Η debbaki97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
πραγματικα εμεις οι 97αρηδες τι θα κανουμε ? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Το νεο σύστημα δεν πιανει την γενια του 97 αλλα του 98 ή 99 νομίζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Άσε ασε , καθε μερα στο σπιτι μαχη . Εγώ θελω πολυτεχνείο , πολλά λεφτά για σπουδές δεν υπάρχουν , ο πατέρας μένει ουδέτερος , η μάνα μου τα πρίζει με αστυνομικοστρατιωτικές . Να δω τι θα κάνω .. Υποθέτω πως αν πάω για πολυτεχνείο θα πάω ή Βόλο ή Χανιά .

We got a year infront of us , so we will have time to decide baby ..

Υ.Γ. Ας γράψουμε πρώτα και αυτά περνάνε σε δεύτερη μοίρα . Αντε μην φάμε καμιά νίλα , κι τρέχουμε να σωθούμε!:redface:

Κι εγώ τα ίδια ακριβώς μόνο που μάνα μου θέλει φαρμακευτική και ο πατέρας μου ιατρική.Όταν αποφασίζω κάτι πέφτουν όλοι πάνω μου γιατι και γιατί, δεν θα βρεις δουλειά και δε θα μπορείς να ζήσεις.!Καταστροφή, έχω απογοητευτεί.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Πραγματικά μη κλαίγεστε για τα μαθήματα λες και είστε οι μόνοι που έχετε να αντιμετωπίσετε μια πλειάδα διαγωνισμάτων και ασκήσεων.Επειδή δεν είμαι εγώ ή οι υπόλοιποι υποψήφιοι που διαβάζουν το θέμα αυτοί που πρέπει να πείσετε πως διαβάζετε αλλά οι εξεταστές των γραπτών σας ,είναι αναγκαίο να κρατήσετε τον εντυπωσιασμό για τον εαυτό σας ή διαφορετικά να πάτε να κάνετε αλλού ψυχοθεραπεία.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Ρε παιδιά αν είναι δυνατόν...Δε θα σας πουν οι γονείς σας τι θα επιλέξετε..Επιλέξτε αυτό που σας αρέσει,έχει προοπτικές και σου προσφέρει έναν αξιόλογο μισθό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Το νεο σύστημα δεν πιανει την γενια του 97 αλλα του 98 ή 99 νομίζω..

Noμίζω , δεν έχουν προσδιορίσει το πότε ξεκινάει το νέο σύστημα.


Βασικά, είναι βέβαιο οτι θα εφαρμοστεί;

Κρίμα να καταργηθούν μαθήματα σαν τον προγραμματισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Αυτο με την πληροφορικη επανεξεταζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Να ευχεστε να μην ισχυσει απο τη γενια του 97. Αμα παμε να δωσουμε δευτερη χρονια δεν θα ειναι και ο,τι καλυτερο να μαθουμε πως υπαρχει καποιο νεο μαθημα. Η ακομα και να αφαιρεθει καποιο, τσαμπα κοπος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hardwell

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Συγγνώμη που βγαίνω λιγάκι εκτός θέματος, αλλά υπάρχει κάποια/ος θεωρητικός/ή που γνωρίζει τι συμβαίνει με τη Λογοτεχνία Θεωρητικής Κατεύθυνσης για να μου δώσει μια εικόνα για τις αλλαγές στην ύλη, και αν μπορώ να βρώ κάπου λεπτομερείς σημειώσεις για τα ποιήματα που μπήκαν στην ύλη (Ρίτσος, Δημουλά, Σαχτούρης, νομίζω πως μπήκε και ο Δαρείος του Καβάφη αν δεν κάνω λάθος και βγήκαν Εγγονόπουλος/Αναγνωστάκης από την παλιά ύλη);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top