Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

RODOS

Νεοφερμένος

Ο RODOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά. Έχω ξεκινήσει φροντιστήριο από 1/8 και έχω τελειώσει τους μιγαδικους και έχω κάνει 2 μαθήματα σε συναρτήσεις...Ενώ διαβάζω σχεδόν 1:30 ώρα ΜΟΝΟ μαθηματικά μόλις πάω στο μάθημα τα ξεχνάω.Φυσική δεν μπορώ να διαβάσω πάνω απο μισή ώρα και φυσικό είναι να μν ξέρω σχεδών τίποτα απο ταλαντώσεις.γενική μαθηματικα τα πάω μια χαρα όπως και αοδε και υπολογιστες :Ρ για πείτε τι να κάνω ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Ωραιος chris!Σ.Α.Ε.Α στοχευεις ή κατι αλλο?Ευχαριστω vasia, και γω με μαθητες θα κανω μαθημα.Νομικη στοχευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
αλλά? ιδιαίτερα? :hmm:
Οχι δεν κατάλαβες φροντ πηγαίνω αλλά το πρόγραμμα δεν το έφτιαξα εγώ,οι καθηγητές το κάναν.Μεχρι να αρχίσουν τα σχολεία έχω μια φορά την εβδομάδα(Πέμπτη) 7ωρο.Μετά λογικά θα μας το αλλάξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Καλή δύναμη και κουράγιο σε όλους μας!!
Μια χρόνια είναι θα περάσει γρήγορα πιστεύω..
Αν και η ύλη είναι τεραστια σε γνωστό, ιστορία κ λογοτεχνία ίσως we will keep on trying ;-) ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά. Έχω ξεκινήσει φροντιστήριο από 1/8 και έχω τελειώσει τους μιγαδικους και έχω κάνει 2 μαθήματα σε συναρτήσεις...Ενώ διαβάζω σχεδόν 1:30 ώρα ΜΟΝΟ μαθηματικά μόλις πάω στο μάθημα τα ξεχνάω.Φυσική δεν μπορώ να διαβάσω πάνω απο μισή ώρα και φυσικό είναι να μν ξέρω σχεδών τίποτα απο ταλαντώσεις.γενική μαθηματικα τα πάω μια χαρα όπως και αοδε και υπολογιστες :Ρ για πείτε τι να κάνω ?

hahaha 1:30 ώρα λέει.... 1:30 για μάθηματικά = τίποτα :p με το συμπάθιο.
οκ κόβω κόβω...
ρε για να γράψεις μαθ. κατ. κάτι αξιοπρεπές (αξιοπερπές = 15+ ) θέλει όντως προσπάθεια. δοκίμασε να διαβάζεις πρώτα πολύ καλή θεωρία (το τονίζω πολύ καλά αλλιώς δεν πας πουθενά) και μετά να λύνεις όσες περισσότερες ασκήσεις μπορείς πάνω σε αυτό το κεφάλαιο μέχρι να δεις αρκετούς διαφορετικούς τύπους ασκήσεων και να νιώσεις ότι το κατέχεις. (πχ το κεφάλαιο είναι μέτρο μιγαδικού λύσε τα πάντα ανισότητες ταυτότητες εύρεση μέτρου κτλ τα πάντα!
με αυτόν τον τρόπο θα μπορείς αργότερα να λύσεις και συνδυαστικά, αν έχεις ευχέρεια στα επιμέρους κεφάλαια.
(προσωπική μου επίδοση μαθ.κατ.: 15.3 :redface: )

σε ότι αφορά τη φυσική... εδώ το θέμα δεν είναι και τόσο οι ασκήσεις, είναι να ξέρεις καλή θεωρία και κυρίως να κατανοείς τα φαινόμενα που συμβαίνουν. αν μάθεις να βάζεις τα δεδομένα της άσκησης σε μια λογική σειρά, να φαντάζεσαι αυτό που περιγράφει και φυσικά ξέρεις θεωρία όλα είναι παιχνίδι μετά :)
(προσωπική μου επίδοση : 19.1 :clapup: )

α. και μην παραιτήσε ποτέ... :D XOXO

Οχι δεν κατάλαβες φροντ πηγαίνω αλλά το πρόγραμμα δεν το έφτιαξα εγώ,οι καθηγητές το κάναν.Μεχρι να αρχίσουν τα σχολεία έχω μια φορά την εβδομάδα(Πέμπτη) 7ωρο.Μετά λογικά θα μας το αλλάξουν.

aha. σκληρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Ωραιος chris!Σ.Α.Ε.Α στοχευεις ή κατι αλλο?Ευχαριστω vasia, και γω με μαθητες θα κανω μαθημα.Νομικη στοχευεις?

Εργοθεραπεία :) :) ,εσύ :) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Καλό ξεκίνημα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Εγώ έπαθα κάτι άσχημο.Το φροντιστήριο διασπάστηκε στα δύο και δεν ξέρω τι να κάνω. Να συνεχίσω εκεί που ήμουν με άλλους καθηγητές ή να πάω σε αυτούς που είχα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Niek, αν υπαρχει διαεσιμος χωρος για μαθημα, το κοστος παραμεινει ως εχει και οι καθηγητες σου απεδειξαν πως αξιζουν, ποιος ο λογος να κολλησεις σε μια ταμπελα φοντιστηριου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Παιδιά κι εγώ στο κλαμπ! Καλή επιτυχία σε όλους!!! :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Παιδιά κι εγώ στο κλαμπ! Καλή επιτυχία σε όλους!!! :) :) :)


Δέσποινα καλή μας επιτυχία :) ,θα τα λέμε και με mail εμείς :) :D !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία λοιπόν (και καλή μας τύχη ...) Εγώ ξεκινάω 28 Αυγούστου με διαγωνίσματα , και μάλιστα πρώτη μέρα έκθεση :down:.....Τώρα διαβάζω λίγο βιοχημεία (.... είναι πολυυυυυύ ωραίο μάθημα ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αρχισα παλιι μαθημα και απο αυριο καθε μερα!!! Δευτερα με Παρασκευη!! Δεν εχω αρχισει ακομα Βιολογια εκανα ολο τον Ιουλιο βεβαια!!!Καλη επιτυχιααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά. Έχω ξεκινήσει φροντιστήριο από 1/8 και έχω τελειώσει τους μιγαδικους και έχω κάνει 2 μαθήματα σε συναρτήσεις...Ενώ διαβάζω σχεδόν 1:30 ώρα ΜΟΝΟ μαθηματικά μόλις πάω στο μάθημα τα ξεχνάω.Φυσική δεν μπορώ να διαβάσω πάνω απο μισή ώρα και φυσικό είναι να μν ξέρω σχεδών τίποτα απο ταλαντώσεις.γενική μαθηματικα τα πάω μια χαρα όπως και αοδε και υπολογιστες :Ρ για πείτε τι να κάνω ?
Eισαι Ροδιτης και αγχωνεσαι ? Εμεις οι Ροδιτες δεν χρειαζομαστε πολλα πολλα ! Παμε γραφουμε τελειωνουμε φιλε μου ! Μην μου αγχωνεσαι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

RODOS

Νεοφερμένος

Ο RODOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
hahaha 1:30 ώρα λέει.... 1:30 για μάθηματικά = τίποτα :p με το συμπάθιο.
οκ κόβω κόβω...
ρε για να γράψεις μαθ. κατ. κάτι αξιοπρεπές (αξιοπερπές = 15+ ) θέλει όντως προσπάθεια. δοκίμασε να διαβάζεις πρώτα πολύ καλή θεωρία (το τονίζω πολύ καλά αλλιώς δεν πας πουθενά) και μετά να λύνεις όσες περισσότερες ασκήσεις μπορείς πάνω σε αυτό το κεφάλαιο μέχρι να δεις αρκετούς διαφορετικούς τύπους ασκήσεων και να νιώσεις ότι το κατέχεις. (πχ το κεφάλαιο είναι μέτρο μιγαδικού λύσε τα πάντα ανισότητες ταυτότητες εύρεση μέτρου κτλ τα πάντα!
με αυτόν τον τρόπο θα μπορείς αργότερα να λύσεις και συνδυαστικά, αν έχεις ευχέρεια στα επιμέρους κεφάλαια.
(προσωπική μου επίδοση μαθ.κατ.: 15.3 :redface: )

σε ότι αφορά τη φυσική... εδώ το θέμα δεν είναι και τόσο οι ασκήσεις, είναι να ξέρεις καλή θεωρία και κυρίως να κατανοείς τα φαινόμενα που συμβαίνουν. αν μάθεις να βάζεις τα δεδομένα της άσκησης σε μια λογική σειρά, να φαντάζεσαι αυτό που περιγράφει και φυσικά ξέρεις θεωρία όλα είναι παιχνίδι μετά :)
(προσωπική μου επίδοση : 19.1 :clapup: )

α. και μην παραιτήσε ποτέ... :D XOXO



aha. σκληρό.

Θα ακούσω τις συμβουλές σου και το σ/κ που έρχεται θα κάνω γι αρχή μια επανάληψη μόνος μου στους μιγαδικούς :D και άν μπορέσω θα διαβάσω απο την αρχή την φυσική γιατί έχω μείνει πίσω. :redface: Στην αρχή (τις πρώτες 10 μέρες) μ έπιασε το άγχος επειδή γινόταν όλο αυτο αλλά τώρα πιστεύω ότι το πήρα ποιό σοβαρά το θέμα ΠΑΝΕλΛΗΝΙΕΣ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Παιδιά μην αγχώνεστε. Πιστεύω πως και οι πανελλήνιες είναι ένας μύθος όπως είναι τόσες εξετάσεις που έχουμε δώσει και δεν ήταν και τίποτα σπουδαίο. Προσωπικά θεωρώ πως τα δύσκολα είναι για αυτούς που έχουν κάποια κενά. Οι συνεπείς δεν θα καταλάβουν και πάρα πολλά. Καλή μας επιτυχία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σιγά μην είναι και Άμστελ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρύσα96

Νεοφερμένος

Η Χρύσα96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
καλή μας επιτυχία κ καλή δύναμη άντε να δούμε τι θα κάνουμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους να σκισετε(οχι κανα καλσον)στις πανελληνιες δυνατα χωρις αγχος διαβασμα υπομονη επιλογη και προσηλωση στο στοχο σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top