Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Παιδιά καλή τύχη σε όλους μας, της γενιάς του '96!!! Μην ακούτε κάνεναν (εξαιρουμένων των καθηγητών σας :P), προσηλωθείτε στο στόχο σας, όποιος κι αν είναι, και είθε όλοι μας να καταφέρουμε να εισαχθούμε στη σχολή της προτίμησής μας. Ααα και καλή μας ξεκούραση το επόμενο καλοκαίρι!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Παιδιά ότι απορίες έχετε να ρωτάτε! Γι' αυτό είμαστε εδώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatiana^^

Νεοφερμένος

Η tatiana^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Παιδιά ότι απορίες έχετε να ρωτάτε! Γι' αυτό είμαστε εδώ. :)
ευχαριστούμε ευχαριστούμε:redface::) ελπίζω να περάσει γρηγορά η χρονια αυτη:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shanks7

Νεοφερμένος

Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
ευχαριστούμε ευχαριστούμε:redface::) ελπίζω να περάσει γρηγορά η χρονια αυτη:P:P
απο τη 1η δημοτικου καθε επομενη χρονια περναει πιο γρηγορα :P ας ελπισουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiAnOaddict

Νεοφερμένος

Η PiAnOaddict αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά καλή επιτυχία! Χωρίς άγχος και υπερβολές! Θα περάσει απίστευτα γρήγορα η χρονια! Να φροντίζετε τα εξής: (γιατί πάθαμε και μάθαμε :P )
1)Τον εαυτό σας. Να κοιμάστε καλά, να τρώτε σωστά και να βγαίνετε έστω ένα Σαββατόβραδο.. (Αν γράφετε την Κυριακή, μετά το διαγώνισμα)
2)Να είστε συνεπείς, γιατί όσο συσσωρεύονται τα χρωστούμενα δημιουργούνται κενά και αγχώνεστε.
3)Να προσέχετε ποιους εμπιστεύεστε και να φροντίζετε την ΨΥΧΙΚΗ ΣΑΣ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ !
4)τελευταίο και άκρως σημαντικό - προς θεωρητική. ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΚΡΗΤΙΚΟ :P:P:P !! (όταν πήρα τα θέματα στα χέρια μου νόμιζα ότι μου κάνουν πλάκα - ΤΟ κλάμα! :P ) αν και θα πέσει Αμάρτημα :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πάντως παιδιά, ξέρω ότι το ''μέλλον'' σας νομίζεται ότι εξαρτάται από 6-7 γραπτά αλλά απομυθοποιήστε τες.
Μην αγχώνεστε υπερβολικά γιατί θα είναι κατά σας.
Όσο πιο ήρεμοι (με δημιουργικό άγχος) και όσο καλύτερα έχετε προετοιμαστεί τόσο πιο καλά αποτελέσματα θα δείτε στο τέλος.

Τέλος, να σας υπενθυμίσω ότι όποιας δυσκολίας θέματα να μας βάλουν, συναγωνιζόμαστε στις Πανελλήνιες, δεν βλέπεις τους βαθμούς σαν αριθμούς αλλά σε σύγκριση με τους υπόλοιπους.

Είναι το ίδιο να γράψει κάποιος 17 στα Μαθ. Κατ που έχει γράψει το 85% των υποψηφίων κάτω από τη βάση και το ίδιο να έχει γράψει 17 αλλά το 20% να έχει γράψει πάνω από 18?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
συναγωνιζόμαστε στις Πανελλήνιες,
Βασικα, ανταγωνιστικο ειναι το πνευμα των πανελληνιων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nastazia88

Νεοφερμένος

Η Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ποσο απειρη ειναι η υλη της ιστοριας;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Ποσο απειρη ειναι η υλη της ιστοριας;;;

Οταν τη τελειώσεις, θα διαπιστώσεις οτι είναι μικρή. Απλά σου φαίνεται μεγάλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Καλή μας τύχη παιδάκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Αυριο ξεκινώ κ εγώ το διάβασμα σιγά σιγά για τα διαγωνίσματα του σεπτέμβρη.
Καλο κουράγιο σε όλους σας και ελπίζω να περάσει γρήγορα αυτή η χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Ποσο απειρη ειναι η υλη της ιστοριας;;;

;) Αν φύγει το προσφυγικό με τις τόσες λεπτομέρειες, μη φοβάσαι τίποτα!! Γενικά πάντως αν τη ξεκινήσεις, θα φεύγουν οι σελίδες, με θέληση και προσπάθεια :)

ισχυει οτι βαζεις κιλα αυτη τη χρονια γιατι ετσι ακουσα απο καποιους;
νομιζω πως τα παραφουσκωνουν τα πραγματα και πως δεν ειναι και τοσο τραγικα ολα ελπιζω τουλαχιστον

Να ηρθε και η σειρα μας!!! Καλη μας αρχη

Εγώ πάλι όταν έδινα, έχασα 6 κιλά
:redface: ,και ναιι και εγώ θεωρώ ότι τα πράγματα δεν είναι και τόσο τραγικά ;) . Μέγας μύθος : Θα διαβάζεις όλη μέρα και θα ξενυχτάς πάνω από το βιβλίο ( ποτέ δεν άνοιξα βιβλίο μετά τις 8 το βράδυ ) . Ρυθμίστε το δικό σας πρόγραμμα με βάση τους ρυθμούς σας :) και θα τα καταφέρετε :) !! Καλή τύχη !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
για όσους τώρα ξεκινούν την προετοιμασία για πανελλαδικές :) σας οικτίρω (χιουμοράκι)

Για να πούμε όμως την αλήθεια όποιος θέλει επιτυχία πρέπει να κοπιάσει. Και μην ακούτε εξυπνάδες τύπου *δε θέλει κόπο, θέλει τρόπο*. βρε και κόπο θέλει, και τρόπο και τύχη και να κλειστείς μέσα και κανένα Σάββατο. Αλλά έλα που στο τέλος αν τα κάνεις σωστά, ανταμείβεσαι απόλυτα.

Σαν τη βρετανική θεωρία του ραβδιού και του καρότου: ραβδίζεις τώρα τον πισινό σου να στρωθεί στο διάβασμα ώστε μετά να απολαύσεις το καρότο σου (τη σχολή σου) ανενόχλητος και περήφανος που τα κατάφερες :D

Α και βρε παιδιά μην κάνετε υπερβολές (7 ώρες έλεγε ένας από πάνω, πας καλά παιδί μου, θα κλατάρεις πριν κλείσεις μήνα καλά καλά :p )
και μην ακούτε κανέναν ρε. απλά να πιστεύετε τον εαυτό σας και να κάνετε αυτό που πρέπει. μια χρονιά είναι και θα περάσει πραγματικά ταχύτατα. καλή δύναμη λοιπόν, και καλή επιτυχία παίδες :D
xoxo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Α και βρε παιδιά μην κάνετε υπερβολές (7 ώρες έλεγε ένας από πάνω, πας καλά παιδί μου, θα κλατάρεις πριν κλείσεις μήνα καλά καλά :p )
Απολυτο δικιο εχεις αλλα δεν κανω εγω το προγραμμα του φροντιστηριου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Mercury και vasia nick δινετε και εσεις φετοςς?ξεκιναω 1 σεπτεμβριου εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και εγώ δίνω Ηλία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Mercury και vasia nick δινετε και εσεις φετοςς?ξεκιναω 1 σεπτεμβριου εγω


:) Ναιι εγώ θα ξαναδώσω μαζί με τη μαθήτρια μου. Καλή επιτυχία hlia και σε σένα :D ,να επιτύχεις τον στόχο σου :) !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria-happy4ever

Νεοφερμένος

Η ria-happy4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Απολυτο δικιο εχεις αλλα δεν κανω εγω το προγραμμα του φροντιστηριου.

αλλά? ιδιαίτερα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Δεν το βλέπω έτσι!
Καλα κανεις και το βλεπεις ετσι, αλλα η αληθεια ειναι αλλη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top