Φροντιστήριο στη Θεσσαλονίκη

Ελισσάβετ21

Νεοφερμένος

Η Ελισσάβετ21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
O Ειρμός είναι τοπ φροντιστήριο αλλά καλό είναι να λέτε και τι τιμές παίζουν σ'αυτά τα φροντιστήρια έτσι ώστε να συγκρίνετε.

Ελπίζω να μην θεωρηθεί διαφήμιση η τιμή... εμένα η θετική Γ λυκείου μου κόστισε περίπου 2700 σε ομοιογενές τμήμα με μ.ο. 19,5-20, αλλά από την αρχή μέχρι μέσα Σεπτεμβρίου έκανα διπλάσιες ώρες σε μαθηματικά-φυσική-χημεία:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ελπίζω να μην θεωρηθεί διαφήμιση η τιμή... εμένα η θετική Γ λυκείου μου κόστισε περίπου 2700 σε ομοιογενές τμήμα με μ.ο. 19,5-20, αλλά από την αρχή μέχρι μέσα Σεπτεμβρίου έκανα διπλάσιες ώρες σε μαθηματικά-φυσική-χημεία:whistle:

Ήθελα να μάθω προσωπικά για τον ειρμό επειδή έχω 2 γνωστούς που έδωσαν πέρυσι και φέτος και νόμιζα ότι δίνουν πάνω από 3.500€ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελισσάβετ21

Νεοφερμένος

Η Ελισσάβετ21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ήθελα να μάθω προσωπικά για τον ειρμό επειδή έχω 2 γνωστούς που έδωσαν πέρυσι και φέτος και νόμιζα ότι δίνουν πάνω από 3.500€ :)

Με τίποτα τόσο πολύ!!! γιατί το νόμιζες αυτό?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Με τίποτα τόσο πολύ!!! γιατί το νόμιζες αυτό?:hmm:

Επειδή πάνω κάτω τέτοιες τιμές παίζουν στην περιοχή που μένω ή στην παραδίπλα πόλη που προτιμούν αρκετά παιδιά για φροντιστήριο και νόμιζα ότι στον ειρμό είναι ένα χιλιάρικο σίγουρα πιο πάνω.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VasilisS_!

Νεοφερμένος

Ο VasilisS_! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δηλαδή καλύτερα είναι να πάω στον "Ειρμό" ;;; Το φροντιστήριο "Έλιξ" είναι καλό ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελισσάβετ21

Νεοφερμένος

Η Ελισσάβετ21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δηλαδή καλύτερα είναι να πάω στον "Ειρμό" ;;; Το φροντιστήριο "Έλιξ" είναι καλό ;;;

Τι κατεύθυνση είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VasilisS_!

Νεοφερμένος

Ο VasilisS_! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Θετική!!!

Και θέλω να "περάσω" Ιατρικό (ΣΣΑΣ)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελισσάβετ21

Νεοφερμένος

Η Ελισσάβετ21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Θετική!!!

Και θέλω να "περάσω" Ιατρικό (ΣΣΑΣ)...

Η επιλογή φροντιστηρίου είναι καθαρά προσωπική υπόθεση, αλλά είναι καλό να ακούς και γνώμες παιδιών που πήγαν σε αυτά! σίγουρα βοηθάει...
Πάντως εμένα η κολλητή μου πήγαινε στα έλιξ( θετική κατ) και μάλιστα σε κλειστό τμήμα, με ιδιαίτερα ακριβά δίδακτρα... δεν έμεινε ιδιαίτερα ικανοποιημένη, τι να σου πω...

Σίγουρα επισκέψου πολλά φροντιστήρια πριν καταλήξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

VasilisS_!

Νεοφερμένος

Ο VasilisS_! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εσύ πήγαινες στον "Ειρμό" ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελισσάβετ21

Νεοφερμένος

Η Ελισσάβετ21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εσύ πήγαινες στον "Ειρμό" ;;;

Ναι στον ειρμό πήγαινα, φέτος έδωσα πανελλήνιες!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Badass

Νεοφερμένος

Ο Badass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας!
Βρίσκομαι σε τεράστιο δίλημμα.... Θα πάω β λυκείου και όπως είναι φυσικό πρέπει να καταλήξω σε φροντιστήριο άμεσα....είμαι θεωρητική κατεύθυνση και σκοπεύω για νομική ή και γιατί όχι για στρατολογικο σσας....έχω επισκεφτεί αρκετα φροντιστήρια και είμαι τωρα στο να διαλέξω ανάμεσα στο ελιξ και στον ειρμο...θέλω επειγόντως τη βοήθεια σας...τι προτείνετε; Ποια η γνώμη σας για το καθένα; Μείνετε ευχαριστημένοι;;; Πήγα και στα δυο....μπορω να πω πως το ελιξ μου κεντρισε το ενδιαφέρον καθώς έχω ένα αρκετά μεγάλο θεματακι με το άγχος...επίσης εγω είμαι της πίεσης...λειτουργώ καλύτερα έτσι...τι να κάνω;;;
Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Badass

Νεοφερμένος

Ο Badass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κάποιος ρε παιδιά;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nastazia88

Νεοφερμένος

Η Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Πηγαινε στο φιλολογικο στην εγνατια ειναι πολυ καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady Marmalade

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γεια σας!
Βρίσκομαι σε τεράστιο δίλημμα.... Θα πάω β λυκείου και όπως είναι φυσικό πρέπει να καταλήξω σε φροντιστήριο άμεσα....είμαι θεωρητική κατεύθυνση και σκοπεύω για νομική ή και γιατί όχι για στρατολογικο σσας....έχω επισκεφτεί αρκετα φροντιστήρια και είμαι τωρα στο να διαλέξω ανάμεσα στο ελιξ και στον ειρμο...θέλω επειγόντως τη βοήθεια σας...τι προτείνετε; Ποια η γνώμη σας για το καθένα; Μείνετε ευχαριστημένοι;;; Πήγα και στα δυο....μπορω να πω πως το ελιξ μου κεντρισε το ενδιαφέρον καθώς έχω ένα αρκετά μεγάλο θεματακι με το άγχος...επίσης εγω είμαι της πίεσης...λειτουργώ καλύτερα έτσι...τι να κάνω;;;
Ευχαριστώ για το χρόνο σας!!!

Μπαχαρακης. Κορυφη για θεωρητικη, εκει ημουν φετος. Βεβαια σε κλειστο τμημα, αλλα γενικα το φροντιστηριο ειναι πολυ αξιολογο. Αν δεν εχεις προβλημα μεταφορας να προτιμησεις της Αριστοτελους η ακομα καλυτερα της Παπαναστασιου. Οι καλυτεροι καθηγητες εκει ειναι κατα κυριο λογο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Μπαχαρακης. Κορυφη για θεωρητικη, εκει ημουν φετος. Βεβαια σε κλειστο τμημα, αλλα γενικα το φροντιστηριο ειναι πολυ αξιολογο. Αν δεν εχεις προβλημα μεταφορας να προτιμησεις της Αριστοτελους η ακομα καλυτερα της Παπαναστασιου. Οι καλυτεροι καθηγητες εκει ειναι κατα κυριο λογο :)

Ο Μπαχαράκης τα τελευταία χρόνια μαζεύει όλη τη σαβούρα που κυκλοφορεί. Και το έλιξ και ο ειρμός είναι απ' τα τοπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παιδια επειδη κι εγω αποφοιτος ειμαι και ξαναδινω επειδη αποφασισα να αλλαξω σχολη,θα ηθελα αν υπαρχει καποιος να μου πει για το φιλολογικο που εξειδικευεται στην θεωρητικη κατευθυνση.Μονο για αυτο. Διαβασα για τα υπολοιπα τι γραψατε..το μονο κακο για τον ειρμο ειναι οτι υπογραφεις μετα τις 30/11 και να θες να σταματησεις το φροντιστηριο δεν μπορεις και πρεπει καθε μηνα να συνεχισεις να δινεις το αντιτιμο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ποιος το λεει αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Στο site του φροντιστηριου ειναι (δεν ξερω αν επιτρεπεται να το γραψω και sorry αν ειναι ετσι) πας ''κανονισμος λειτουργιας '' και μετα κατω κατω θα δεις

''6 . Διακοπή Μαθημάτων

Οποιαδήποτε Διακοπή ενός ή περισσοτέρων , ακόμη και όλων των μαθημάτων, απο τις 30/11/2013 και μετά δε συνεπάγεται μείωση των συμφωνηθέντων διδάκτρων, τα οποία θα απαιτηθούν με κάθε νόμιμο τρόπο''
Αν καταλαβα εγω λαθος συγχωραμε... κανεις για το φιλολογικο ξερει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nastazia88

Νεοφερμένος

Η Nastazia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγω παω στο φιλολογικο ειναι τελεια αποστευτη οργανωση καθηγητες φανταστικοι η ατμοσφαιρα ειναι τελεια... Ειμαι πολυ ευχαριστημενη μας πιεζουν αρκετα αλλα μαθαινουμε πολλα... Δοκιμασε το την τριτη ξεκιναμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Το οτι ασχολουνται μονο με την θεωρητικη με τραβαει πολυ και η πολυχρονη πηρα τους.σημερα το πρωι εφτασα θεσσαλονικη περασα απο εκει αλλα δεν ηταν καποιος.Μαλλον χαζομαρα μου :P Γνωριζεις αν θα ειναι καποιος την δευτερα?Λογικα θα με εχετε εκει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top