Πόσες ώρες φροντιστηριακών/ιδιαίτερων μαθημάτων κάνετε;

Πόσες ώρες κάνετε φροντιστήριο και σε ποια μαθήματα;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 96)
  • Δεν κάνω

  • Λίγες ώρες και όχι κάθε μέρα

  • Κάνω αρκετές ώρες (σχεδόν κάθε μέρα)

  • Κάνω πολλές ώρες (κάθε μέρα)

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

lenia_

Νεοφερμένος

Η λενια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγω κοντευω να τρελαθω....Αλλα λεω υπομονη...λιγο εμεινε....εχω αυτο το προγραμμα απο τς 7 ιουλιου....και εχουμε φτασει ιανουαριο... .......
ουφ ουφ!! ....
:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
2 ώρες μαθηματικά κατεύθυνσης,1.5 ώρες χημεία κατεύθυνσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisZzz

Νεοφερμένος

Ο GiannisZzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εχουμε και λεμε..
Δευτερα 3ωρο μαθηματικα κατ, τεταρτη 3 ωρες Φυσικη κατ + 2 ωρες ΑΟΘ, πεμπτη 2 ωρες μαθ κατ, παρασκευη 2 ωρες Μαθ γεν κ σαββατο 2ωρο εκθεση, 2ωρο ΑΕΠΠ κ 1 ωρα ΑΟΔΕ..
Παντως αν ηξερα απο πριν πως ειναι καμια μαθηματα δεν θα αρχιζα φροντιστηριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilith29082

Νεοφερμένος

Η キクリ&#1249 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Χμμ...εγώ κάνω γύρω στις...16 ώρες!(5 μαθ. κατ., 3 φυσ. κατ., 2 ΑΕΠΠ, ΑΟΔΕ και έκθεση και 1 μαθ. γεν και ΑΟΘ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas_4

Νεοφερμένος

Ο Kώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
14 ώρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinelopi24185

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Θετικη κατευθυνση.....24!!! ωρες χωρις διαγωνισματα
9 μαθημ.κ.
2στατιστικη
2 εκθεση
5 φυσικη
3 χημεια
3 βιολογια.κ.
Καλο εεε?????????????

ΔΟΜΗ:ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΘΗΣΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iridoni

Νεοφερμένος

Η Irida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγω ομως δν παω φροντιστηριο αλλα κανω 7 ωρες τν βδομαδα μαθηματικα και 3 αρχαια!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Pinelopi πρέπει να τα έχεις λιώσει τα βιβλία!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoans

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ας πώ και εγώ...
5 ώρες Μαθηματικά Κ. ,4 ώρες Φυσική , 2 ΑΕΠΠ ,2 Μαθ. Γενικής , 2 Εκθεση
1 ώρα Διοίκηση , 2 ώρες ιδιαίτερο ,2 ώρες μαθηματικά Κ. και 2 Γενικής (ενυσχιτική) και 2 εκθεση (ενυσχιτική)
Και πάω και σε μουσικό σχολείο τρομάρα μου (σχολάμε 4 παρα..):jumpy:
Εχω και την μάνα μου να με ρωτάει αν με καλήβουν όόλα αυτα αλλιώς να αρχίσουμε (εγώ δηλαδή...) και αλλα:D

Καμιά καλύτερη προσφορά????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Αρχαία κατ =7 ώρες
Λατινικά =4 ώρες
Ιστορία = 3 ώρες
Λογοτεχνία = 3 ώρες
Έκθεση = 2 ώρες

Σύνολο: 19 ώρες την εβδομάδα.:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Δεν ειναι υπερβολικα πολλες 7 ωρες αρχαια και 4 λατινικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
14 ώρες εγώ,καλά είναι αφού δεν έχω και σχολείο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
14 εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Και εγώ 15 ώρες.
5 ώρες Μαθηματικά Κατ
3 ώρες Φυσική Κατ
2 ώρες Έκθεση, ΑΕΠΠ, Μαθηματικά Γεν
1 ώρα ΑΟΔΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eua_

Νεοφερμένος

Η Euaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
18 ωρες..:(
2 λογοτεχνια 2 ιστορια 2 εκθεση 4 λατινικα 6 αρχαια και 2 βιολογια...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofmad

Νεοφερμένος

Η sofmad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
16 ωρες
6 μαθηματικα κατ,2 στατιστικη,3 φυσικη,2 προγραμματισμο,1 αοδε,2 εκθεση.....
ενταξει ειναι κ το σχεδιο που δεν πιανεται σαν φροντιστηριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kollhmenh

Νεοφερμένος

Η kollhmenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εγώ πάω τρίτη λυκείου, θετική κατεύθυνση αλλά δεν κάνω φροντιστήρια και οχι, πριν βιαστείτε να βγάλετε συμπέρασμα, είμαι καλή μαθήτρια και σκοπεύω να δώσω πανελλαδικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Κι εγώ μια από τα ίδια. Ώρες φροντιστηρίου μηδέν. Μόνο αγγλικά που έχω τελειώσει και γερμανικά που συνεχίζω. Ακόμα δευτέρα Λυκείου πάω, αλλά και του χρόνου το σκέφτομαι αν θα πάω. Το πολύ μια φορά την εβδομάδα για αρχαία και έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω 15.5
5 Μαθ. Κατ
3 Φυσ. Κατ
2 Εκθεση
1,5 Αεππ, Μαθ. Γεν
1 Αοδε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
8 ωρες

3. Μαθ κατ
3 φσυικη κατ
1 φυσικη γεν
1.χημεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top