Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μη με φοβιζεις τωρα! 19.240 Μη μου λες τετοια κ τοχω δεσει κομπο. Οχι οτι η Θεσ/κη δε μου αρεσει,αλλα....
χαλαρα την εχεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ουφ ,νασαι καλα:):)
Mε τα φετινα δεν χωραει αμφιβολλια χαλαρωσε και να περασεις καλα:) πολλοι λιγοι εβγαλαν τοσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrosp@oktsis

Νεοφερμένος

Ο mikrosp@oktsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Λογικα το εχεις αλλα ποτε δεν ξερεις.Να φανταστεις οτι φετος θα υπαρξει μια πτωση στις παιδαγωγικες σχολες αρα ευλογο ειναι να ανεβουν οι βασεις της Νομικης..Καλη σου επιτυχια παντως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Εγω με το 10% εβαλα :

1) Ναυτιλιακων Σπουδων Πειραια
2) Οργανωση και Διοικηση Επιχειρησεων Πειραια
3) Βιομηχανικη Διοικηση και Τεχνολογια Πειραια

Καλη επιτυχια σε ολους!!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μόρια : 17408

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Εγω με το 10% εβαλα :

1) Ναυτιλιακων Σπουδων Πειραια
2) Οργανωση και Διοικηση Επιχειρησεων Πειραια
3) Βιομηχανικη Διοικηση και Τεχνολογια Πειραια

Καλη επιτυχια σε ολους!!!!!!! :D

Πωωω.....Ζηλεύω....Κι εγώ θέλω αυτές τις σχολές...Βασικά τη δεύτερη!!!Μου αρέσει απίστευτα!!Αλλά δε τη πιάνω με τη καμία............:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
1.ημμυ εμπ
2.μηχανολογων μηχανικων εμπ
3.φυσικο αθηνας
4.σεμφε(με επριζε ο καθηγητης μου!)

Του Δια θελω να δω


1.Φυσικο Αθηνας...Τελος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Πωωω.....Ζηλεύω....Κι εγώ θέλω αυτές τις σχολές...Βασικά τη δεύτερη!!!Μου αρέσει απίστευτα!!Αλλά δε τη πιάνω με τη καμία............:/:

Γιατι δεν κανεις????? Ποσα μορια εχεις??? Δεν χανεις τιποτα!!! Εγω θελω οπωσδηποτε τη 1η επιλογη!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftmano

Νεοφερμένος

Ο leftmano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Λοιπόν

1. Κοινωνιολογίας Αιγαίου

και για τυπικούς νομίζω λόγους
2. Κοινωνιολογίας Πάντειο
3. Κοινωνιολογίας Κρήτης
Αυτά. 15.526 από Θεωρητική, και παλιό "απωθημένο" να σπουδάσω Κοινωνιολογία....

και μια ερώτηση (ελπίζω όχι off topic)
η βαφτισιμιά μου -δώσαμε μαζί φέτος!- έχει 13500 περίπου, έχει ελπίδες για Πολιτικών Επιστημών Θράκης? (14100 πέρσι, 13350 το 2009). Θα με υποχρεώνατε αν μου λέγατε μια γνώμη. Δεν ανήκει σε καμιά "ειδική ομάδα" και φυσικά είναι με το 90%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Αγγλική Φιλολογία Θεσσαλονίκης. The one and only :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ειναι καλη σχολη η πολιτικης επιστημης?γιατι γινεσαι πολιτικος επιστημονας και δεν ξερω καν με τι μπορεις να ασχοληθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εγώ μάλλον έτσι θα το καταθέσω αλλα δυσκολεύομαι σε 2 σημαντικά σημεία....Όλη την χρονιά προβληματιζόμουν αν θα βάλω πρώτα την φιλολογία ή το νηπιαγωγών(μέχρι την Α λυκειου ήθελα τρελα νηπιαγωγων και μετα ήθελα τρελά φιλολογία)και τελικά κατέληξα στην φιλολογία!Τώρα όμως πάλι έχω αμφιβολίες....:worry:

1.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2.ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3.ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4.ΜΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5.ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6.ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7.ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8.ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 9.ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΒΟΛΟΥ 10.ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΒΟΛΟΥ 11.ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΒΟΛΟΥ 12.ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΛΕ/ΛΗΣ 13.ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ και από κει και πέρα δεν μετράει γιατί πιάνω ήδη αυτές τις σχολές και μάλλον Ιωαννινα περνάω...απλά δεν ξέρω ακόμα πρώτα φιλολογία ή νηπιαγωγών?Και κάτι ακόμα...μου προτείνετε να βάλεω πρώτα Κομοτηνή και μετά Βόλο ή πρώτα Βόλο και μετά Κομοτηνή???:)(Γενικά δεν ξέρω τίποτα ακόμη!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
κάποιος πιο πριν είχε 39 σχολές και προκάλεσε όποιον έχει παραπάνω. μπορώ να πω λοιπόν ότι έχω 60 σχολές :P
δίνω με το 10% και επειδή πέρσι είχα μόνο 10 και έκανα και λάθος στη σειρά φέτος είπα να το παρακάνω και το έλεγξα 100 φορές! :P
ευελπιστώ να περάσω είτε εφαρμοσμένη πληροφορική στο ΠΑΜΑΚ(3η επιλογή, την 1η και τη 2η δεν τις πιάνω λογικά), είτε γεωπονική(σαλόνικα) που είναι 4η είτε δασολογία(πάλι σαλόνικα) που είναι 5η.
λένε ότι με 16.395 στο 4ο στη χειρότερη θα πιάσω τη δασολογία, αλλά και πέρσι τα ίδια μου έλεγαν και δεν μου βγήκε τελικά, οπότε απλά ελπίζω πλέον και το εύχομαι κάθε μέρα να είμαι μέσα σ' αυτά! υπομονή παιδιά και μακάρι τα πράγματα να πάνε σε όλους έτσι όπως τα θέλουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
κάποιος πιο πριν είχε 39 σχολές και προκάλεσε όποιον έχει παραπάνω. μπορώ να πω λοιπόν ότι έχω 60 σχολές :P
δίνω με το 10% και επειδή πέρσι είχα μόνο 10 και έκανα και λάθος στη σειρά φέτος είπα να το παρακάνω και το έλεγξα 100 φορές! :P
ευελπιστώ να περάσω είτε εφαρμοσμένη πληροφορική στο ΠΑΜΑΚ(3η επιλογή, την 1η και τη 2η δεν τις πιάνω λογικά), είτε γεωπονική(σαλόνικα) που είναι 4η είτε δασολογία(πάλι σαλόνικα) που είναι 5η.
λένε ότι με 16.395 στο 4ο στη χειρότερη θα πιάσω τη δασολογία, αλλά και πέρσι τα ίδια μου έλεγαν και δεν μου βγήκε τελικά, οπότε απλά ελπίζω πλέον και το εύχομαι κάθε μέρα να είμαι μέσα σ' αυτά! υπομονή παιδιά και μακάρι τα πράγματα να πάνε σε όλους έτσι όπως τα θέλουν.:)

στο τελος στο μηχανογραφικο μολις το καταθεσεις σου λεει για εκτυπωση εχεις να κανεις μετα κατι? μου εδωσε τον αριθμο πρωτοκολου αυτο ηταν ολο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Χα χα χα ! Παιδια βαλτε οσες σχολες θελετε εφοσον ειναι ηλεκτρονικη η καταθεση! Περυσι που δεν ηταν ηλεκτρονικη η καταθεση υπηρχε ατομο που δηλωσε ολες τις σχολες 2ο-4ο(κ ειχε κανει το λαθος να δηλωσει καποιες 2 φορες)...Ως αποτελεσμα κολλησε το ολο συστημα για αρκετη ωρα! Μεσα στην ζεστη να περιμενεις......Πφφφφφφφφ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !Βαλτε και Ιατρικη Πατρας!Θελουμε νεο αιμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloodymary1993

Νεοφερμένος

Η bloodymary1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Προκαλώ κάποιον να πει ότι έβαλε περισσότερες από 39 σχολές!!:P:P:whistle:
δήλωσα 49 σχολές του 2ου και 3ου πεδιου...μόνο που είναι πολλες και βαριεμαι να τις γραφω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ένας φίλος μου έβαλε 100+ σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Φέτος βάλτε όσες θέλετε δε περιμένουμε σε ουρές.
Πέρσι μπροστά μου στην ουρά ήταν ένας που είχε βάλει ΟΛΕΣ 2ου/4ου (δε θυμάμαι ποιο, αν και νομιζω 4ο που είναι πολλές),3ου. Περιμέναμε πάνω από 2 ώρες. -.-

Εγώ είμαι με το 10%, έβαλα 24 σχολές και ελπίζω/νομίζω ότι θα περάσω ή στη 1η ή στη 3η. (ceid ή Πληροφορική Ιωαννίνων.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Γιατι δεν κανεις????? Ποσα μορια εχεις??? Δεν χανεις τιποτα!!! Εγω θελω οπωσδηποτε τη 1η επιλογη!!!!:(

θα κανω την αποπειρα να τη δηλωσω.......δεν εχω πολλα δυστυχως......15400.....:redface:οποτε ουτε μια στο εκατομμυριο....για καμια περιφερειακη αναπτυξη με κοβω να περναω και δε με τρελαινει......:/: θα δωσω και του χρονου αναγκαστικα...
Καλη επιτυχια σε ΄σενα!!!!Μακαρι να περασεις στην πρωτη σου επιλογη!!Αλλα κ η 2η να ξερεις δεν ειναι ασχημη...:PΤα λεμε του παραχρονου (που θα εχω ξαναδωσει πανελληνιες) στο ΠΑΠΕΙ!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top