Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μακαρι!:) γιατι ειναι η μονη σχολη που με ενδιαφέρει πραγματικα....
Οντως πολυ ενδιαφερον..αν και ισως αρκετα εξειδικευμενη..ε αφου ειναι κ αλεξανδρουπολη νομιζω η πτωση θα ειναι αρκετα μεγαλυτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ρε παιδιά....γιατι έχετε τόσα πολλά τμήματα??Εγώ έχω μόνο 6 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βάλε κι άλλ Χρήστο.Εκτός κι αν το έστειλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilengejism

Νεοφερμένος

Ο ilengejism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
1. ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
4. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΜΕ ΑΘΗΝΑΣ
5. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
6. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
7. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
8. ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
9. ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
10. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
11. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
12. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
13. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
14. ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
15. ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
16. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΜΕ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

Αυτές ειναι οι επιλογές μου! Φυσικά στοχεύω στην 4η και αν όχι στην 5η 100%. :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
1. Ιατρική Αθήνας
2. Ιατρική θεσσαλονίκης
3. Ιατρική Ιωαννίνων
4. Ιατρική Πάτρας
5. Ιατρική Λάρισας
6. Ιατρική Κρήτης
7. Ιατρική Αλεξανδρούπολης
8. Βιολογία Αθήνας
9. Βιολογία Θεσσαλονίκης
10. Βιολογία Πάτρας
11. Βιολογία κρήτης
12. Μοριακή βιολογία
13. Διαιτολογία Χαροκόπειο
14. Βιοτεχνολογικών εφαρμογών γιάννενα
15. Βιοχημεία Λάρισα.

Στο σχολείο μου είπανε να αφήσω μόνο 1η και 2η επιλογή! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ρουφιάνος δεν γίνομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
1. Ιατρική Θεσσαλονίκης
2. Ιατρική Λάρισας
3. Ιατρική Ιωαννίνων
4. Ιατρική Αλεξανδρούπολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
1. Ιατρική Αθήνας
2. Ιατρική θεσσαλονίκης
3. Ιατρική Ιωαννίνων
4. Ιατρική Πάτρας
5. Ιατρική Λάρισας
6. Ιατρική Κρήτης
7. Ιατρική Αλεξανδρούπολης
8. Βιολογία Αθήνας
9. Βιολογία Θεσσαλονίκης
10. Βιολογία Πάτρας
11. Βιολογία κρήτης
12. Μοριακή βιολογία
13. Διαιτολογία Χαροκόπειο
14. Βιοτεχνολογικών εφαρμογών γιάννενα
15. Βιοχημεία Λάρισα.

Στο σχολείο μου είπανε να αφήσω μόνο 1η και 2η επιλογή! :p

Αφού έβγαλες μόρια για να πιάσεις την Αθήνα και δεν περιμένεις μήπως πέσει...τι δηλώνεις 15 σχολές..?

1. Ιατρική Θεσσαλονίκης
2. Ιατρική Λάρισας
3. Ιατρική Ιωαννίνων
4. Ιατρική Αλεξανδρούπολης

Πόσο έβγαλες..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Αφού έβγαλες μόρια για να πιάσεις την Αθήνα και δεν περιμένεις μήπως πέσει...τι δηλώνεις 15 σχολές..?

Aνασφάλειες!! :P
(Είμαι 37 μόρια κάτω από το ΕΚΠΑ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Πόσο έβγαλες..?
19269 :P

Aνασφάλειες!! :P
(Είμαι 37 μόρια κάτω από το ΕΚΠΑ)
Και δεν θα πέσει 37 μοριάκια με τα φετινά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
σε περιπτωση που μια σχολη βρισκεται σε 2 πεδια, την δηλωνουμε 2 φορες στο μηχανογραφικο? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Εγω δηλωσα τις 3 νομικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@ngie

Νεοφερμένος

Η @ngie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
1. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
2. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
4. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
5. ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
6. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
9. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
10. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
11. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
12. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
13. ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
14. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
15. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
16. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
17. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
18. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
19. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
20. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
21. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
22. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
23. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
24. ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
25. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
26. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
27. ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
28. ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
29. ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
λογικα περναω στην 2η ή 3η επιλογη μου,βεβαια θα ευχομουν στην 1η αλλα ετσι ειναι η ζωη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου δεν έχει κανένα νόημα να δηλώνετε 10+ σχολές, πόσο μάλλον 20......

Το μηχανογραφικό μου είναι confidential top-secret αρχείο :whistle: Strictly classified :P (δεν έχω ιεραρχήσει τις σχολές μου ακόμα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@ngie

Νεοφερμένος

Η @ngie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου δεν έχει κανένα νόημα να δηλώνετε 10+ σχολές, πόσο μάλλον 20......


σιγα τζαμπα ειναι!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuXu-MuXu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SuXu-MuXu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
1. Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ

Θα με ευχαριστεί ο server του υπουργείου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
1. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ-(ΠΡΟΓ. ΨΥΧΟΛ.) ΑΘΗΝΑΣ
2. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
3. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
5. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
6. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
8. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
10. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
11. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
12. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13. ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
14. ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
15. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
16. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
17. ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
18. ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
19. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
20. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
21. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
22. ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
κ επειδη μουσπασαν τα νευρα
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧ/ΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
οχι οτι δεν μου αρεσει η φιλιλογια ή το ιστορικο αρχ/κο ,αλλα αφου τα μορια μου φτανουν κ περισσευουν για την Νομικη Αθηνας,γιατι να το κουραζω....αλλα τελικα τους εκανα το χατηρι!!!

σιγα τζαμπα ειναι!!!!:P
Αυτο μου ειπαν κ οι δικοι μου. Κ τους εκανα το κεφι! Χαλαλι τους!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mikrosp@oktsis

Νεοφερμένος

Ο mikrosp@oktsis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δαναη ποσο εβγαλες και φαινεσαι τοσο σιγουρη για Αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Δαναη ποσο εβγαλες και φαινεσαι τοσο σιγουρη για Αθηνα?
Μη με φοβιζεις τωρα! 19.240 Μη μου λες τετοια κ τοχω δεσει κομπο. Οχι οτι η Θεσ/κη δε μου αρεσει,αλλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top