Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Πιθανοκρατία σκέτη ειναι το θέμα...
χαος! :p
(inb4:"nPb: Το χάος είναι ντετερμινιστικο βρε :mad:")

συμφωνώ αλλά που κολλάει εδώ το χάος; :P γιατί το λές με θυμό; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
"Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;"


Ρώτα τη αν ο πατέρας της είναι ζαχαροπλάστης και φτιάχνει κουρκουμπίνια.

Αν δεν καταλάβει ότι κάνεις πλάκα, γ@μα το:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
συμφωνώ αλλά που κολλάει εδώ το χάος; :P γιατί το λές με θυμό; :D
Γιατί είναι πολλές οι παράμετροι μωρέ:D
Απο το πως ξύπνησε το πρωί η κοπελία μέχρι το τι ύφος έχεις οταν σε πρωτοβλέπει,αν εισαι με μεγαλη παρέα/αν σε φλερτάρει κάποια αλλή κτλ
Σίγουρη απάντηση δεν υπάρχει...
και να ξες οτι σε γουστάρει δηλαδή,μια λάθος κίνηση όταν πρωτογνωρίζεστε και πάει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
"Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;"


Ρώτα τη αν ο πατέρας της είναι ζαχαροπλάστης και φτιάχνει κουρκουμπίνια.

Αν δεν καταλάβει ότι κάνεις πλάκα, γ@μα το:P

λολ ειχε τυχει σε μια γνωστη μου με iq ραδικιου

αυτος
-''ζαχαροπλαστης ηταν ο πατερας σου?''

αυτη
-''οχι πολιτικος μηχανικος,γιατι''


χαχαχαχαχ
χααχαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
για ποιες μιλάς νίκο..δεν σε καταλαβαίνω:baby:εδώ εμείς είμαστε ήσυχες:baby::P

για κάποιες άνω των 18...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
βρες κατι και πες της φιλε.Γιατι κι εγω που εχω τις ιδιες αμφιβολιες ειμαι 17 και δεν εχω φιλισει ποτε θυληκο ουτε ειχα ποτε σχεση...οποτε μην το πολυζαλίζεις γτ δεν θες να καταληξεις σαν εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Γιατί τι έχεις εσύ ρε; Man, peer pressure at its best. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;
Μην την πλησιάσεις. Άσε να σε πλησιάσει αυτή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
"Νύχτα μου, είσαι για έναν μάγκα που κάνεις ποτέ δεν θα μας τον ξεχάσει? "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
μεσω κοινων γνωστων ειναι πιο ευκολο....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Πώς πλησιάζεις μια κοπέλα? Για σχέση εννοώ. Δεν το έχω κάνει ποτέ και είμαι περίεργος.
γραφεσαι στο αισκουλ και αρχιζεις να συμμετεχεις στ τοπικς,μετα της γραφεις βιζιτορ,σου γραφει και εκεινη,ανταλλασεται μσν,μετα φβ,μετα λαικ στις φωτος της,μετα βρισκεις αν εχεις κοινα μαζι της αν ναι,εισαι σε καλο δρομο αν οχι κανε ανατροφοδοτηση και ξανα απο την αρχη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
γραφεσαι στο αισκουλ και αρχιζεις να συμμετεχεις στ τοπικς,μετα της γραφεις βιζιτορ,σου γραφει και εκεινη,ανταλλασεται μσν,μετα φβ,μετα λαικ στις φωτος της,μετα βρισκεις αν εχεις κοινα μαζι της αν ναι,εισαι σε καλο δρομο αν οχι κανε ανατροφοδοτηση και ξανα απο την αρχη:whistle:
Η γίνεσαι ερημίτης κατευθείαν και ησυχάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dollys

Νεοφερμένος

Ο dollys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειά σας,ονομάζομαι Δημήτρης,και ειμαι 17 ετών.Θα ήθελα την προσόχη όλων για το προβλημά μου καθώς δεν μπόρω να το λύσω εδώ και πολλά χρόνια καθότι λόγω της ντροπαλότητας μου δεν μπόρεσα μέχρι στιγμής να πλησιάσω κάποια κοπέλα ερωτικά αλλά και γενικότερα δεν έχω βρει κάποια κοπέλα που να με ενθουσιάζει ιδιαίτερα.Η γυναίκα που για πρώτη φορά θυμάμαι πως μου άρεσε πραγματικά ήταν η δασκάλα μου στην τρίτη τάξη του δημοτικού όταν παρέδιδε μάθημα μου τραβούσε πραγματικά την προσοχή.Συνήθως ντυνόταν ωραία φορώντας δερμάτινα,ήταν γενικά πολύ ωραία γυναίκα γύρω στα 30+,τότε.Από τοτε και μετά δεν μπόρεσε καμία κοπέλα να με προσελκύσει αλλά και καμία κοπέλα να μν μπορέσω να προσελκύσω.Θα ήθελα άμα ήταν δυνατον να μου δώσετε μερικές συμβουλές για το με ποιόν τρόπο μπορώ να κάνω μια γυναίκα να με δει ερωτικα.Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
προσωπικη μ αποψη ειναι οτι δεν υπαρχει μαγικο ραυδι πανω σε αυτο το θεμα....ειναι τα αισθηματα που δημιουργουνται απο μονα τους ,δεν υπαρχει τροπος να σε δει ερωτικα ο αλλος .... αν βρεις αυτο που ψαχνεις να εισαι σιγουρος οτι θα το καταλαβεις!! :) τωρα για το πως θα ζητησεις να προχωρησει η σχεση απο φιλικη σε κατι αλλο εδω ειμαστε να το συζητησουμε!! ;) κατασταλαξε ομως πρωτα συναισθηματικα σε καποιο ατομο....
https://www.youtube.com/watch?v=WRQudZ8UvL4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
γραφεσαι στο αισκουλ και αρχιζεις να συμμετεχεις στ τοπικς,μετα της γραφεις βιζιτορ,σου γραφει και εκεινη,ανταλλασεται μσν,μετα φβ,μετα λαικ στις φωτος της,μετα βρισκεις αν εχεις κοινα μαζι της αν ναι,εισαι σε καλο δρομο αν οχι κανε ανατροφοδοτηση και ξανα απο την αρχη:whistle:

Implying that facebook and msn are necessities or that your comment was witty whatsoever. Let me tell you, THAT it wasn't. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα ήθελα άμα ήταν δυνατον να μου δώσετε μερικές συμβουλές για το με ποιόν τρόπο μπορώ να κάνω μια γυναίκα να με δει ερωτικα.Ευχαριστώ!




Πιο σοβαρά, δυστυχώς δεν γίνεται. Εάν δεν αρέσεις σε μια κοπέλα, ό,τι και να κάνεις εσύ, δεν πρόκειται να της αλλάξεις γνώμη. Εάν πάλι της αρέσεις αλλά σου κάνει την δύσκολη, αυτή είναι άλλη περίπτωση - συνήθως της χαζογκόμενας - που εξετάζεται σε άλλο κεφάλαιο.


αλλά και γενικότερα δεν έχω βρει κάποια κοπέλα που να με ενθουσιάζει ιδιαίτερα
Τι αγχώνεσαι λοιπόν;
Αφού δεν έχεις βρει κάποια κοπέλα που να σε ενθουσιάζει και να θες να είστε μαζί ... no worries. Είσαι ελεύθερος. :)
Με το ζόρι να τα φτιάξεις με κάποια που δεν σε ενθουσιάζει, δεν γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasxantho

Νεοφερμένος

Ο kostasxantho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κοίτα εγώ συναντησα μια κοπελα στην καφετερια που πινω παντα καφέ και απλως ενα χαμογελο αυτοπεποιθηση καθησα λιγο πιο κοντα και ακουσα οτι ειχε προβληματα με το macbook της(τυχαίνει να εχουν wifi τα starbux ) και την λεω θες βοηθεια..? την βοηθησα.. και μετα γνωριστηκαμε και τα φτιαξαμε μετα απο 1 βδομαδα... βεβαια χωρισαμε σε 3 βδομαδες... λογω αποστασης :) αλλα ηταν ωραιο οσο κρατησε...\
3 ΒΑΣΙΚΑ:
1.ΧΑΜΟΓΕΛΟ(ΕΝΑ ΘΕΡΜΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ)
2.ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΗΘΗΣΗ
3.BE YOURSELF :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Α, μιλάνε στους υπόλοιπους όσοι έχουν macbooks ή οτιδήποτε της apple anyway; Τη ρώτησες αν το πήρε αυτή ή αν της το έκαναν δώρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theogrx

Νεοφερμένος

Ο theogrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Λοιπόν μιλάω, με γουστάρει και γουστάρω μια κοπέλα από το σχολείο. Πώς μπορώ να την πλησιάσω και να ανοίξω συζήτηση;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ειστε στο ιδιο τμημα??και εισαι σιγουρος οτι της αρεσεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top