Οργασμός χωρίς σεξ;

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
γινεται? να πετυχεις εννοω να εχεις οργασμο χωρις κολπικη διεισδυση?
και αποκλειω το πρωκτικο! ειμαι αδιαθετη και σημερα θα παω στο αγορι μου αλλα καταλαβαινετε... θελω πολυ να κανουμε κατι σημερα (εχω ορεξεις δηλ) αλλα δε θελω γιατι ειμαι αδιαθετη? πως θα μπορουσα να εχω οργασμο σε αυτες τις μερες?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
1. Αυνανίσου. Όχι, δε τυφλώνει.
2. Βάλε ταμπόν. Έτσι θα μπορείτε να κάνετε ακόμα και στοματικό σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
η phyllis ρώτησε κάτι πολύ συγκεκριμένο:)
αν κάποιος έχει κάτι να της προτείνει, παρακαλώ να μείνει εντός θέματος....
τα Off topic θα τα βρείτε εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
η phyllis ρώτησε κάτι πολύ συγκεκριμένο:)
αν κάποιος έχει κάτι να της προτείνει, παρακαλώ να μείνει εντός θέματος....
τα Off topic θα τα βρείτε εδώ


σε ευχαριστω κοπελα μου! εχεις να μου προτεινεις εσυ κατι?
με εχεις συμβουλεψει πολλες φορες και εκτιμαω πολυ την αποψη σου το ξερεις αυτο!:D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ο ερεθισμός της κλειτορίδας απ τον άντρα ή τη γυναίκα μπορεί να γίνει με ή χωρίς περίοδο....
τον τρόπο θα τον διαλέξετε εσείς....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Nα ξεκαθαρισουμε κατι. Σεξ δεν σημαινει υποχρεωτικα διεισδυση. Εχει μια πιο ευρεια εννοια.

Τωρα οσον αφορα το ερωτημα σου, ΦΥΣΙΚΑ και μπορει να υπαρξει οργασμος χωρις διεισδυση ! Αλλωστε η πλειοψηφια των γυναικων χρειαζονται κλειτοριδικο ερεθισμο για να εχουν οργασμό. Οποτε μην αγχωνεσαι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ο κλητοριδικός με τα ρούχα μετράει σαν οργασμός;
άν δηλαδή δεν μπορεί να βάλει ταμπόν άλλα με την τριβή δεν γινετε; μηλάω πάντα σε περίπτωση που δεν νοιώθει καλά, στοματικό, αυνανισμό σε εκείνον και τριβή ΄με τα ρούχα επάνω του, καμια φορά πιάνει και είναι δυνατος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αμα εχεις οργασμο, μετραει σαν οργασμος. Ειτε με ρουχα, ειτε χωρις, ειτε με ρασα, ειτε σε ακουμπησει ειτε οχι, ειτε κανεις bunjee jumping εκεινη την ωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αμα εχεις οργασμο, μετραει σαν οργασμος. Ειτε με ρουχα, ειτε χωρις, ειτε με ρασα, ειτε σε ακουμπησει ειτε οχι, ειτε κανεις bunjee jumping εκεινη την ωρα :P
σωστός. είτε τρως μια σοκολάτα...παγωτό.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
λόριεν Ενοώ για εκείνη όχι για σένα:P μπορεί να μην την καλύπτει ενοώ, το ξέρω ότι μετράει και μάλιστα πάααρααα πολλύ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
1. Αυνανίσου. Όχι, δε τυφλώνει.
2. Βάλε ταμπόν. Έτσι θα μπορείτε να κάνετε ακόμα και στοματικό σεξ.

Και χωρίς ταμπόν, αν ο φίλος σου λέγεται Vlado και είναι από τα Καρπάθια. Το ταμπόν μπορείς να το φυλάξεις για τσαγάκι:D
Ξέρετε γιατί οι μέρες της περιόδου λεγόταν "του κώλου τα εννιάμερα"; Μην αποκλείεις το πρωκτικό, αν θέλεις να περνάς καλά τούτες τις μέρες. Ειδάλως σου μένει ο ... εγκεφαλικός οργασμός. Βάλε κι ένα βίντεο του Σάκη ή του Σαρμπέλ για βοήθεια κι όλα καλά...:clapup:Συγνώμη που αστειεύομαι με ένα τόσο σοβαρό θέμα αλλά το Μέγα Χάος με διέταξε να κάνω αυτό ακριβώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν μπορεί, θα υπάρχει και κάποιος άλλος τρόπος πλην της διεισδύσης που να σε κάνει να φτάνεις σε οργασμό.. φιλιά στον λαιμό, χάδια.. κάτι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κλειτοριδα λεμεεεεε :P

Oταν δε γινεται να εχουμε
, τοτε πρεπει να ειμαστε πιο χαλαροι
.

Εκτος αν σαρεσουν τα
, οποτε δοκιμαζεις κι αυτο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Λοιπόν, πέρα απ' την πλάκα, θεωρώ ότι η μόνη σοβαρή απάντηση που πήρες ήταν της Michelle. Με τους περιορισμούς που έθεσες δεν απομένουν και πολλές λύσεις. Δεν ξέρω όμως γιατί αρνείσαι την κολπική διείσδυση. Είναι άραγε από ταμπού; Το σεξ κατά τη διάρκεια της περιόδου είναι εφικτό και πολύ καλό μάλιστα. Χρειάζεται προφυλακτικό και όλα καλά. Βέβαια, επειδή υπάρχουν πολλοί άνδρες που λιποθυμάν στη θέα του αίματος, καλό είναι να γίνουν όλα στα σκοτεινά ή σε ένα επιτηδευμένο ημίφως, που δημιουργεί και ατμόσφαιρα. Συνήθως ξεκινάς όπως περιέγραψε η Michelle, αργότερα σε κάποια ανύποπτη στιγμή βγάζεις το ταμπόν και...Εγώ το δοκίμασα σε πολύ νεαρή ηλικία, όταν με την τότε κοπέλλα μου βρισκόμασταν με δυσκολία μόνοι μας και δεν θέλαμε να μας το χαλάν αυτές οι μέρες. Αυτή τη φορά δεν αστειεύομαι, ίσως θα πρέπει να σκεφτείς να το δοκιμάσεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χάος, αυτό που προτείνεις, χωρίς να είναι απαγορευτικό, δεν είναι και το πλέον ενδεδειγμένο.
όχι για λόγους ταμπού αλλά για λόγους υγείας της κοπέλας.
Ναι ο άντρας "προφυλάσσεται" με το προφυλακτικό
Τις ημέρες όμως της περιόδου η γυναίκα και τα όργανα της είναι πιο ευπαθή, ανοιχτά και πιο προσφιλή σε λοιμώξεις μύκητες κλπ
Το προφυλακτικό υπάρχει περίπτωση να κάνει κακό στην κοπέλα (το λάτεξ) πολύ περισσότερο απ ότι αν το αγόρι δεν φορούσε.... (δεδομένου ότι είναι ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ότι δεν έχει ΣΜΝ)

Γενικά πιθανά "χτυπήματα" στην μήτρα είναι πιο επικίνδυνα αυτές τις μέρες
κι εγώ έχω κάνει πολλές φορές έρωτα με τον άντρα μου ενώ ήμουν αδιάθετη (στις αρχές της σχέσης μας) αλλά δεν το πολυσυνιστώ ειδικά σε νεαρά κορίτσια χωρίς εμπειρία...
Για την Φύλλις, θα έλεγα ότι είναι καλύτερα αν θέλει να έχει μόνο επιφανειακές τριβές της κλειτορίδας (με ή χωρίς ρούχα) και όχι διείσδυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
παιδια δεν αντεξα! ειχα παει χτες και το ενα εφερε το αλλο, ειχαμε και καιρο να κανουμε κατι καταλαβαινετε και το καναμε:redface:

στην τριτη μερα της περιοδου ημουν και δενειχα πολυ αιμα ετσι και αλλιως.
ωραια ηταν δεν το ειχα ξανακανει με περιοδο, αυτος μου ειπε να το αφησουμε αν ειναι αλλα εγω τον ηθελα πολυ βασικα και αποφασισαμε να το κανουμε..... ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ μη με βαρεσεις! ε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σιγά να μη σε βαρέσω :D:P

το θέμα είναι απλά, να είσαι ενήμερη ώστε να παίρνεις τις σωστές προφυλάξεις για τυχών προβλήματα και μετά διασκέδασε το ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Είδατε ότι το Μέγα Χάος μου έδωσε στον ύπνο μου τη σωστή λύση; Πάντα έτσι συμβαίνει:D . Πραγματικά θέλει προσοχή αλλά αποτελεί και ιεροτελεστία, κάτι σαν μύηση θα έλεγα. Είναι εξιταριστικό (φοβερά τα ελληνικά μου έτσι; ), τόσο για τον άντρα, όσο και για τη γυναίκα. Κουέ, δεν ξέρω αν έχεις δίκιο για το προφυλακτικό, δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ με αυτόν τον τρόπο. Πάντως το έκανα με όλες τις σχέσεις μου από τότε που ξεπέρασα το ταμπού και ποτέ δεν υπήρξε περιστατικό που να βλάφθηκε καθ' οιονδήποτε τρόπο (αυτά κι αν είναι φοβερά ελληνικά:D ) η γυναίκα. Άντε Phyllis σε καλή μεριά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοιπόν, πέρα απ' την πλάκα, θεωρώ ότι η μόνη σοβαρή απάντηση που πήρες ήταν της Michelle
Υπερβολες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
1. Αυνανίσου. Όχι, δε τυφλώνει.
2. Βάλε ταμπόν. Έτσι θα μπορείτε να κάνετε ακόμα και στοματικό σεξ.

Η πρόταση 2 είναι πολύ καλή...
Περιέργως ΔΕΝ την είχα σκεφτεί... :hmm: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top