Ερωτήσεις για πρακτική

oneiricocelot

Νεοφερμένος

Ο oneiricocelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Καλησπέρα σας

Φοιτώ σε σχολή της οποίας η δυνατόητα πρακτική άσκησης ειναι προαιρετική και δεν είναι χρηματοδοτείται από το ΕΣΠΑ.

Αν επιλέξω να κάνω πρακτική στην χώρα μου πρέπει να πληρώσω?
Αν κάνω αίτηση σε εταιρία στο εξωτερικό για πρακτική άσκηση(πχ Αγγλία) τα έξοδα διαμονής και μετακίνησης είναι δικά μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Ειναι αναλογα την εταιρια αν σε δοσει διαμονει και κυριος τα εξοδα μεταφορας.Ουτε απο πορους του τμηαμτος δεν την χρηματοδοτουν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oneiricocelot

Νεοφερμένος

Ο oneiricocelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ειναι αναλογα την εταιρια αν σε δοσει διαμονει και κυριος τα εξοδα μεταφορας.Ουτε απο πορους του τμηαμτος δεν την χρηματοδοτουν ;

Εξωτερικό αποτι εψαξα ορισμένες εταιρίες χορηγούν και διαμονή και έξοδα μετανάστευσης. Αλλά θελω να ακουσω και αλλες προτασεις γαι να σιγουρευτώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolosa

Νεοφερμένος

Ο Lolosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Ήθελα να ρωτήσω τις εμπειρίες σας για πρακτική. Μόλις μου έκαναν πρόταση από την Accenture και αναρωτιέμαι αν έχει κάνει κανείς άλλος πρακτική εκεί. Αν ναι, σας άρεσε, πώς ήταν κλπ? Θα με ενδιέφερε να μάθω γιατί πρέπει να αποφασίσω αν θα πάω τελικά

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top