[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

katerina2231

Νεοφερμένος

Η katerina2231 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πέρασα Νομική Αθηνών!!!!! 1η επιλογη ..σειρα :252
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Λογιστική και Χρηματοοικονομική ΑΣΟΕΕ
Σειρά 106 (17478 είχα βγάλει και θα ερχεται ο κάθε καραγκιόζης με τα 16800 που έφτασε φέτος η βάση να πουλάει τρέλα και να χαλάει το κύρος του τμήματος, δε μπορώ να καταλάβω γιατί η ΔΕΤ φέτος πέρασε τη βάση της λοχρη #ekswfrenwn)

Καλα χαλαρωσε εσυ, δεν περασες και στο LSE.
Δηλαδη αν η σχολη ειχε βαση 17478 θα ειχε κυρος ενω με το 16800 χαλαει το κυρος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAVLOSM

Νεοφερμένος

Ο PAVLOSM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Λογιστική και Χρηματοοικονομική ΑΣΟΕΕ
Σειρά 106 (17478 είχα βγάλει και θα ερχεται ο κάθε καραγκιόζης με τα 16800 που έφτασε φέτος η βάση να πουλάει τρέλα και να χαλάει το κύρος του τμήματος, δε μπορώ να καταλάβω γιατί η ΔΕΤ φέτος πέρασε τη βάση της λοχρη #ekswfrenwn)
Καλά ηρέμισε λίγο εσύ! Με τη λογική σου και συ όταν μπήκες ήσουν ένας καραγκιόζης και μισός που νόμιζε ότι κατάφερε κάτι σπουδαίο. Η βάση το 2014 ήταν 17775 και συ με τα 17478 πήγες και έριξες το κύρος της σχολής.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
lol στο τσακ και δηλαδη ηρθε ενας στο καπακι με 18600? λολ και παλι λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Πέρασα ιατρική ΔΠΘ Χρήστο Και ΝΧ Ευχαριστώ για τη στηριξη

... συγχαρητήρια... καλές σπουδές!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aPerfectCircle9

Νεοφερμένος

Ο aPerfectCircle9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ πέρασα ΗΜΜΥ Χανίων σειρά 133! Ευχαριστώ κι εγώ τον Χρήστο για τη συμπαράστασή του όλο αυτόν τον καιρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Εγώ πέρασα ΗΜΜΥ Χανίων σειρά 133! Ευχαριστώ κι εγώ τον Χρήστο για τη συμπαράστασή του όλο αυτόν τον καιρό!

Ελα ρεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kleisthenis

Νεοφερμένος

Ο Kleisthenis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! Πέρασα ιστορια και αρχαιολογία στο εκπα! Πριν όμως ήμουν σε μια αλλη σχολή γνωρίζει κανεις τη διαδικασία της διαγραφής; Εχω διαβάσει οτι γινεται και μεσω ΚΕΠ αλλα ισχύει; Οτιδήποτε ξέρετε θα ηταν διαφωτιστικό! Σας ευχαριστω πολυ!

Γνωρίζω οτι πρέπει να πας στην γραμματεία της παλιας σου σχολής να διαγραφείς και στη συνέχεις να εγγραφείς στο νεο τμήμα. Τώρα αν η σχολή σου είναι μακριά ίσως θα μπορούσαν να σε εξυπηρετήσουν τα ΚΕΠ, καλό ειναι να ρωτήσεις. Συγχαρητήρια συνάδελφε, αν θέλεις καμια βοηθεια μου στέλνεις. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstantinos98

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μαζευτήκατε ολοι οι πανεπιστημονες να το παιξετε ιστορια και επειδη ειστε ασχετοι περι θεματος η λοχρη ηταν ειναι και θα ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ οικονομικο τμημα της Ελλάδος.
1. Γνωριζω και ειμαι πληρης ενημερωμενος για τον τροπο με τον οποιο διαμορφωνεται η βαση ενος τμηματος. Θεωρω οτι ειναι καταντια της λοχρη με βαση 18700 το 2010 μετα απο 6 χρονια να περναει ανετα ο καθε ακυρος με 16800
2. Σειρα 106 φιλε μου εστι οτι ειμαι στη μεση των φοιτητων του καλυτερου οικ. τμηματος στο ελλαδισταν σου. Τα οικονομικα σου να τα εμπιστευτεις σε κανεναν φοιτητη τει που κουβαλατε τα ιδια μυαλα.
3. Μπορει να μην περασα ουτε στο ΜΙΤ ουτε στο LSE αλλα θεωρωντας οτι υπαρχουν σχολες με 10 χιλιαρικα μορια το 17500 ειναι ενας ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΟΣ βαθμος για καποιον που διαβασε μονο 1 χρονο στη 3η λυκειου-ειχε τις εξοδους του με τη κοπελα του και τελικως επιδιωξε ενα 18 στα μαθηματικα με περιπου 80% υποψηφιους κατω απο τη βαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΑmyC

Νεοφερμένος

Η ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Iατρικη ΕΚΠΑ με 19283
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Προς τεράστια μου έκπληξη οικονομικό παμακ
10% σειρά 14/15, 15336 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coxs

Νεοφερμένος

Ο coxs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ΛΟΧΡΗ ΟΠΑ με 18430 και 33 στη γενική σειρά :D

Μαζευτήκατε ολοι οι πανεπιστημονες να το παιξετε ιστορια και επειδη ειστε ασχετοι περι θεματος η λοχρη ηταν ειναι και θα ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ οικονομικο τμημα της Ελλάδος.
1. Γνωριζω και ειμαι πληρης ενημερωμενος για τον τροπο με τον οποιο διαμορφωνεται η βαση ενος τμηματος. Θεωρω οτι ειναι καταντια της λοχρη με βαση 18700 το 2010 μετα απο 6 χρονια να περναει ανετα ο καθε ακυρος με 16800
2. Σειρα 106 φιλε μου εστι οτι ειμαι στη μεση των φοιτητων του καλυτερου οικ. τμηματος στο ελλαδισταν σου. Τα οικονομικα σου να τα εμπιστευτεις σε κανεναν φοιτητη τει που κουβαλατε τα ιδια μυαλα.
3. Μπορει να μην περασα ουτε στο ΜΙΤ ουτε στο LSE αλλα θεωρωντας οτι υπαρχουν σχολες με 10 χιλιαρικα μορια το 17500 ειναι ενας ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΟΣ βαθμος για καποιον που διαβασε μονο 1 χρονο στη 3η λυκειου-ειχε τις εξοδους του με τη κοπελα του και τελικως επιδιωξε ενα 18 στα μαθηματικα με περιπου 80% υποψηφιους κατω απο τη βαση
Το κύρος μιας σχολής κατά κύριο λόγο δημιουργείτε από τη δουλειά που γινεται,τη πρόσβαση στην αγορα εργασιας κλπ και όχι τόσο από τη βάση . Για παράδειγμα το αντίστοιχο τμήμα του ΠΑΠΕΙ ανταγωνιζεται επάξια τη ΛΟΧΡΗ αν και έχει βάση γύρω στα 16000.Ετσι δε χρειάζεται ούτε οργή ούτε τίποτα. Ο καθένας τραβάει το δρόμο του ανάλογα με τη προσπάθεια του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Indemix

Νεοφερμένος

Ο Indemix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ιστορικο-Αρχαιολογικο ΕΚΠΑ:clapup:
16300 122
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosP123

Νεοφερμένος

Ο NikosP123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΑΠΘ 124ος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΑΠΘ 124ος

ε και εγω εκει θα ειμαι απο οκτοβρη ασχετα που θα κανω την μεταγγγραφη λιγους μηνες αργοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TDESILLA

Νεοφερμένος

Η TDESILLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Kαλημερα !!! Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά, είστεάξιοι !! Ο γιος μου πέρασε Φυσικό Πάτρας με 14.988 μόρια, 3η επιλογή του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Μαζευτήκατε ολοι οι πανεπιστημονες να το παιξετε ιστορια και επειδη ειστε ασχετοι περι θεματος η λοχρη ηταν ειναι και θα ειναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ οικονομικο τμημα της Ελλάδος.
1. Γνωριζω και ειμαι πληρης ενημερωμενος για τον τροπο με τον οποιο διαμορφωνεται η βαση ενος τμηματος. Θεωρω οτι ειναι καταντια της λοχρη με βαση 18700 το 2010 μετα απο 6 χρονια να περναει ανετα ο καθε ακυρος με 16800
2. Σειρα 106 φιλε μου εστι οτι ειμαι στη μεση των φοιτητων του καλυτερου οικ. τμηματος στο ελλαδισταν σου. Τα οικονομικα σου να τα εμπιστευτεις σε κανεναν φοιτητη τει που κουβαλατε τα ιδια μυαλα.
3. Μπορει να μην περασα ουτε στο ΜΙΤ ουτε στο LSE αλλα θεωρωντας οτι υπαρχουν σχολες με 10 χιλιαρικα μορια το 17500 ειναι ενας ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΟΣ βαθμος για καποιον που διαβασε μονο 1 χρονο στη 3η λυκειου-ειχε τις εξοδους του με τη κοπελα του και τελικως επιδιωξε ενα 18 στα μαθηματικα με περιπου 80% υποψηφιους κατω απο τη βαση


Κωστακη δε θελω να σε τρομαξω, αλλα ολα αυτα περι βαθμων, βασεων και μοριων τα ξεχνας με το που μπεις στο πανεπιστημιο. Αν αρχισεις και λες τετοιες βλακειες στη σχολη, να ξερεις οτι για τα επομενα 4 χρονια θα σε δουλευουν ολοι. Δεν εχει σημασια με ποσο μπηκες και τι εγραψες, αλλα τι θα κσνεις στη σχολη μεσα. Θα γνωρισεις ατομα που μπηκαν με λιγοτερα μορια απο τη βαση της σχολης (μετεγγραφες, ειδικες κατηγοριες, 10% κλπ) και ατομα με περισσοτερα απο σενα. Το θεμα ειναι μεσα στη σχολη αν εσυ τα ξυνες, και ο αλλος με τη μετεγγραφη τα παει καλυτερα απο σενα, εσυ θα "εχεις ριξει το κυρος της σχολης" με ενα αθλιο βαθμο πτυχιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.

grms29

Νεοφερμένος

Ο grms29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγώ πέρασα αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ. με 17994 και σειρά επιτυχίας 24. Καλή σταδιοδρομία σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top