Ναυπηγών - Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

ΔημητραΚαρ20

Νεοφερμένος

Η ΔημητραΚαρ20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Α οκ ευχαριστώ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Καλα απο τα 17 εσεις εχετε αποφασισει και το μεταπτυχιακο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημητραΚαρ20

Νεοφερμένος

Η ΔημητραΚαρ20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Όχι καλε! Απλά επειδή υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έχω περάσει ναυπηγους θέλω να ξέρω τι πόρτες ανοίγονται μετά. Εξάλλου όταν τελειώσω πολλά από αυτά τα μεταπτυχιακά παιζει να μην υπάρχουν. ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Anyway,συγχαρητήρια,είναι υπέροχες αυτές οι σχολές!! :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φανή!

Νεοφερμένος

Η Φανή! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδιά!Αρχικά θα ήθελα να πω ότι μόλις γράφτηκα στη μαθητική κοινότητα του i-school και είμαι ιδιαίτερα ενθουσιασμενη.Ειμαι μαθήτρια της Β λυκειου και έχοντας αρχίσει να ψάχνω πιο σοβαρα για τις σχολές εχω κάποιες αποριες.Η σχολή των ναυπηγών και μηχανολόγων μηχανικών μου αρέσει πολύ αλλα θα ήθελα να μου πει κάποιος ποιες ακριβώς είναι οι επαγγελματικές επιλογές που έχει κάποιος τελειόφοιτος.Ευχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top