Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,027 εγγεγραμμένα μέλη και 2,416,067 μηνύματα σε 75,334 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 527 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο ζευγάρι γλωσσών σας ταιριάζει περισσότερο;

ποιο ζευγαρι γλωσσων σας ταιριαζει περισσοτερο?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 96)
αγγλικα+γαλλικα
21
21,88%
αγγλικα+γερμανικα
20
20,83%
αγγλικα+ιταλικα
7
7,29%
αγγλικα+ισπανικα
12
12,50%
γαλλικα+ιταλικα
5
5,21%
γαλλικα+ισπανικα
5
5,21%
γερμανικα+ολανδικα
5
5,21%
αγγλικα+ρωσικα
4
4,17%
αγγλικα + κινεζικα
3
3,13%
αλλο
14
14,58%

Deutsch... Lover (Everl)

Φοιτητής

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,229 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:12, 08-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Italian dream...
Να ρωτησω κατι.. Τα αγγλικα ειναι δεδομενο οτι ταιριαζουν σε ολους και υπαρχουν παντου?? Δεν εχουμε το δικαιωμα να μην μας αρεσουν δηλαδη??
Τα αγγλικα δεν ταιριαζουν με καμια ομορφη γλωσσα
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Φοιτητής

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 11:52, 09-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Τα αγγλικα δεν ταιριαζουν με καμια ομορφη γλωσσα
Άσε...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

russia4ever

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O russia4ever Люблю Россию. έγραψε: στις 18:52, 17-06-14:

Εγώ ψήφισα English-Русский,γιατί τις έχω συνηθίσει.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 9,163 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 19:00, 17-06-14:

τωρα θα που θα παω φοιτητρια (ελπιζω ) θελω πολυ ν' ασχοληθω και με μια δευτερη ξενη γλωσσα!! ολες ομως ακουγονται ωραιες και δεν μπορω να διαλεξω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Φοιτητής

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 19:22, 17-06-14:

Τούρκικα εγώ έχω σκοπό να φτάσω σε ένα πιο καλό επίπεδο από το τωρινό καθώς επίσης και για επαγγελματικούς λόγους θα μάθαινα Γαλλικά.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MariaLoveItaly (Μαρία)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H MariaLoveItaly έγραψε: στις 02:25, 10-09-15:

Αγγλικα, για τη χρησιμοτητα
Ιταλικα, για το πολιτισμο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια