Ποιο είναι το δυσκολότερο μάθημα;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Στην τριτη μπορει να μην εχει γεωγραφια, αλλα ξαναρχεται η βιολογια... :sick: :sick: :tongue: :knife: :wacko:

Αυτο μην μου το θυμιζεις :'( ξερεις εσυ γιατι:worry::worry: ωχχ θεεε μουυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αυτο μην μου το θυμιζεις :'( ξερεις εσυ γιατι:worry::worry: ωχχ θεεε μουυυ
Σας πληροφορώ γλυκές μου ότι η Βιολογία του χρόνου εκτός του 5ου κεφαλαίου είναι πράγματα που γνωρίζετε λίγο πιο εξειδικευμένα μαζί με κάποια καινούρια.
Δεν είναι σαν αυτή την απαίσια βλακεία με το όνομα Γεωγραφία που παπαγαλίζεις περισσότερο και από την Ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σας πληροφορώ γλυκές μου ότι η Βιολογία του χρόνου εκτός του 5ου κεφαλαίου είναι πράγματα που γνωρίζετε λίγο πιο εξειδικευμένα μαζί με κάποια καινούρια.
Δεν είναι σαν αυτή την απαίσια βλακεία με το όνομα Γεωγραφία που παπαγαλίζεις περισσότερο και από την Ιστορία.

εγω λατρευω βιολογια. Αλλα οταν εχεις την μανα σου καθηγητρια εχεις τετοια αντιδραση :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
εγω λατρευω βιολογια. Αλλα οταν εχεις την μανα σου καθηγητρια εχεις τετοια αντιδραση :hehe:
Η μάνα μου μου έκανε 4 χρόνια πιάνο.:P
Ξέρω τι είναι να σου κάνει η μαμά σου μάθημα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η μάνα μου μου έκανε 4 χρόνια πιάνο.:P
Ξέρω τι είναι να σου κάνει η μαμά σου μάθημα.:P

:P:P:P τα νευρα μου:whistle::whistle::whistle: οπως περυσι ρε ειχα φαει το δουλεμα της ζωης μου απο τους συμμαθητες μου:mad::mad: ε καμια περιπτωση ομως η βιολογια δεν ειναι δυσκολη... τουλαχιστον με τα περσινα δεδομενα.:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elen!

Νεοφερμένος

Η Elen! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αν διαβαζεις συστηματικα και με προγραμμα τιποτα δεν θα συναντησεις δυσκολιες σε κανενα μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Αν διαβάσεις, είναι όλα τα μαθήματα κατανοητά... Αν και στη Γ' γυμνασίου θα θεωρήσω δύσκολο μάθημα την ιστορία. :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kparas7

Νεοφερμένος

Ο kparas7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Νομίζω ότι όλα τα μαθήματα δεν είναι τόσο δύσκολα όσο πιστεύουν πολλοί μαθητές, παρόλαυτά, τα Μαθηματικά σίγουρα χρειάζονται περισσότερο διάβασμα σε σχέση με άλλα μαθήματα! Σίγουρα και τα αρχαία με την φυσική, την χημεία και την έκθεση... Κατά τα άλλα σίγουρα δεν υπάρχουν τόσο μεγάλες δυσκολίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Το πιο δύσκολο μάθημα θεωρώ είναι ανάλογο στις κλίσεις του κάθε μαθητή,το διάβασμα,τον καθηγητή που θα έχει.Για έμενα το πιο δύσκολο και τα 3 χρόνια ήταν τα Αρχαία και όπως των περισσότερων όπως βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asko

Νεοφερμένος

Ο asko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
για μένα προσωπικά αρχαία ιστορία ._. :worry::worry::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Tώρα στο λύκειο, δεν έχω συναντήσει ακόμη κάποια έντονη δυσκολία σε κάποιο μάθημα.

Δηλαδή, στο γυμνάσιο που έσκαγα με την άλγεβρα και τη γεωμετρία (κοινώς με τα μαθηματικά:P) φέτος στο λύκειο ειδικά η άλγεβρα, μάλλον επειδή κάνουμε πιθανότητες, μου φαίνεται ποοοολύ πιο εύκολη.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κείμενα Νεοελληνικής Λογοτεχνίας Α' Γυμνασίου

Πιο μ*****α μάθημα δεν υπάρχει!

Για Β' και Γ' δεν ξέρω πώς είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
ΦΥΣΙΚΗ!!!!:xtipao::yawn: :mpinelik::beating::kill:

Στη β'γυμνασίου παλεύεται,στη γ'γυμνασίου είναι σκ@τά!!!! (για το λύκειο δεν ξέρω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παναγιώτη δεν είναι τόσο τραγικα τα πράγματα στην φυσική αγόρασε ένα βοήθημα απο τις εκδόσεις σαββαλας και θα τα κατανοήσεις.Τι κατεύθυνση θα διαλέξεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Καλα αν σαν φενονται δυσκολα τα μαθηματα στο γυμνασιο αμα πατε λυκειο θα κλαψετε... Την φυσικη να δειτε μονο ...Οταν τα ειδα σηκωσα τα χερια ψηλα και λεω ενταξει, εδω τα παραταω.. Αληθεια το γυμνασιο δεν ειναι τπτ μπροστα στο λυκειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλα αν σαν φενονται δυσκολα τα μαθηματα στο γυμνασιο αμα πατε λυκειο θα κλαψετε... Την φυσικη να δειτε μονο ...Οταν τα ειδα σηκωσα τα χερια ψηλα και λεω ενταξει, εδω τα παραταω.. Αληθεια το γυμνασιο δεν ειναι τπτ μπροστα στο λυκειο!
Πω ρε φίλε, πάντα μου την έσπαγε αυτό το "εδώ που είμαι εγώ, όλα είναι παλούκια, εσείς μια χαρά είστε εκεί που είστε". Προφανώς και κάποιος μπορεί να δυσκολεύεται κάπου στο γυμνάσιο πχ μαθηματικά, να το παλεύει και να τα καταφέρνει, μετά εξίσου στο λύκειο να δυσκολεύεται, να το παλεύει και να τα καταφέρνει. Υπάρχει κάτι που λέγεται βελτίωση των ικανοτήτων σου. Κανείς πριν πάει στο πανεπιστήμιο δεν περίμενε ότι θα μπορούσε να μάθει 400 σελίδες απ' έξω. Πολλοί τα είχαμε παίξει όταν πρωτοκάναμε στερεό σώμα ή ολοκληρώματα. Φράσεις του τύπου "το γυμνάσιο δεν είναι τίπτοα μπροστά στο λύκειο" δεν λένε τίποτα ακριβώς. Μόνο μαγκιά δείχνουν και τρομακρατούν ίσως κάποιους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλα αν σαν φενονται δυσκολα τα μαθηματα στο γυμνασιο αμα πατε λυκειο θα κλαψετε... Την φυσικη να δειτε μονο ...Οταν τα ειδα σηκωσα τα χερια ψηλα και λεω ενταξει, εδω τα παραταω.. Αληθεια το γυμνασιο δεν ειναι τπτ μπροστα στο λυκειο!
Ξες η δυσκολία αυξάνει όσο προχωράς. Όταν είσαι γυμνάσιο σε φαίνονται βουνό αυτά που έχεις. Όταν τα μάθεις και πας στου λυκείου που είναι ένα κλικ πάνω σε φαίνονται επίσης βουνό μέχρι να τα αφομοιώσεις. Κάπως έτσι πας και πανεπιστήμιο με το καλό και γελάς όταν βλέπεις τι ύλη έχεις εκεί και τι ύλη είχες στο λύκειο. Έτσι πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έκανα μαζί με τον pante pap μια βαθμολόγηση του επίπεδου δυσκολίας των μαθημάτων:
https://drive.google.com/file/d/0B4xQyt6U5MSSWTBaYXh5QkJ2WXc/view?usp=sharing
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Βαριέσαι πολύ, ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά στο γυμνάσιο με δυσκόλευε πολύ το μάθημα της μουσικής. Μας έβαζε πολύ δουλειά για το σπίτι , δεν πήγαινα φροντιστήριο και το μισούσα αυτό το μάθημα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top